neredennereye.com, Lider Adana firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lider Adana

Lider Adana
 

neredennereye.com,
Lider Adana
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Adana Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lider Adana
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Adana

444 44 01
ÇINARLI Mah. Z.PASA BUL. 75 / A Seyhan Adana
0322 363 41 41

Lider Adana Seyahat otobüs biletini hızlı ve güvenli bir şekilde online olarak satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


“Adana’nın yükselen değeri”


Lider Adana Seyahat online otobüs bileti  için NeredenNereye.com’u ziyaret edebilir, en uygun fiyatlarla satın alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


Adana ilinde önemli bir yere sahip olan Lider Adana Seyahat, son teknolojilerle donatılmış otobüsleriyle, misafirlerine en iyi hizmeti veriyor. Adana ilinden ülkemizin pek çok noktasına otobüs seferleri gerçekleştiren Lider Adana Seyahat, en son model ve farklı marka otobüsleriyle, misafirperverliğin tanımını yeniden yapıyor. Bütün otobüslerinin en üstün teknolojilerle donatıldığı firma ile her koltukta bulunan ekran sistemi ile TV izleyebilir, diğer yolcuları rahatsız etmeden müzik dinleyebilir ya da film keyfi yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra geniş koltuk aralıklarıyla da konforlu bir yolculuk geçirebilmeniz mümkün. Sıcak – soğuk içecek ikramları, lezzetli atıştırmalıkları ile hizmette sınır tanımayan firma, yolcularının güvenliğini de ön planda tutmayı ihmal etmiyor. Lider Adana Seyahat’in uzman şoförleriyle huzurlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Adana Kahramanmaraş otobüs bileti ve Adana Gaziantep otobüs bileti alımlarınızı Lider Adana firması üzerinden yapabilirsiniz.


Harem ve Esenler araması her ne kadar çok fazla sayılarda olsa da bu firmanın şuanda İstanbul’da şubesi bulunmamaktadır. Lider Adana Seyahat, Ankara, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Isparta, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Muğla, Niğde, Ordu, Osmaniye, Samsun, Sivas ve Trabzon illerinde şubeleri bulunmaktadır. Kısa sürede güzel bir büyüme potansiyeli sağlamıştır. Eminiz ki kısa süre içerisinde daha fazla şehre sefer düzenlemeye başlayacak ve Harem, Esenler’e de şubeler açarak İstanbul hizmetini de başlatacaktır.


Nereye gidecek olursanız olun, kişisel ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için, Lider Adana Seyahat, özenle seçmiş olduğu dinlenme tesislerinde kısa molalar vermeyi de ihmal etmiyor.

Lider Adana otobüs bileti fiyatları, Lider Adana iletişim ve telefon numaraları, Lider Adana otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Aksaray 40 TL
Adana - Ankara 66 TL
Ankara - Adana 68 TL
Ankara - Aksaray 30 TL
Aksaray - Adana 44 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
66Puan
28%
22%
20%
8%
22%
Toplam Yorum Sayısı (165)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Adana " Misafir
Otobüs arızalı olduğu halde sefere çıktı. Yolda kaldı. Yolda tamir edildi. Ankara'ya geç varıldı. Yolculara kibar davranilmadi
"" Misafir
Osmaniye'den Adana'ya aktarmalı gelindi. Yol boyunca çok yerde durdu. Dolasıyla varış zamanı gecikti.
"" Misafir
araç çok geç otogar a geldi.
internette seyahat süresiyle ulaşmadı.
"Araç içi temizliği" Misafir
Araç ici temizliği kesinlikle yapılmamış. Ayrica araçta ağır bir koku vardı.
"Hiç Beğenmedim" Misafir
Çok fazla amatörlük var ve şehire varmadan bizi başka firmaya aktardılar, aktarırken bile sorun yaşandı
"Şoför kafasına göre davranıyor." Misafir
Yoldan bineceğimizi söylememize rağmen basıp gidiyor. İndirmenin yasak olduğu yerde 5 kişi indirirken 1 tane valizim olduğu için ben inemezmişim. Kafasına göre kural belirliyor.
İşin komik tarafı bileti lider adana diye alıyoruz yeni adana otobüsü geliyor. Kalite sıfır hizmet sıfır.
"Selmnaleykm" Misafir
Tabletler berbattı
"Çok uzun sürdü " Misafir
Saat 21.00 araba kalktı istanbuldan.
Saat 11 adanaya vardik yani 14 saat sürdü.
Cok fazla dolaştı istanbulda . Fazla mola verdi.
Tavsiye etmem
"Idare eder... " Misafir
Çok iyi bir yolculuk değildi. İkram kötüydü. Araba çok sarsılıyordu. Araba 23.58 deydi 00.50 de kalktı.
"Kotu bir yolculukty" Misafir
Gürültü sürekli gelen bir ses vardı. TV sistemi çalışmıyor du.

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 sonraki yorumlar >