neredennereye.com, Lider Adana firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lider Adana

Lider Adana
 

neredennereye.com,
Lider Adana
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Adana Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lider Adana
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Adana

444 44 01
ÇINARLI Mah. Z.PASA BUL. 75 / A Seyhan Adana
0322 363 41 41

Lider Adana Seyahat otobüs biletini hızlı ve güvenli bir şekilde online olarak satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


“Adana’nın yükselen değeri”


Lider Adana Seyahat online otobüs bileti  için NeredenNereye.com’u ziyaret edebilir, en uygun fiyatlarla satın alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


Adana ilinde önemli bir yere sahip olan Lider Adana Seyahat, son teknolojilerle donatılmış otobüsleriyle, misafirlerine en iyi hizmeti veriyor. Adana ilinden ülkemizin pek çok noktasına otobüs seferleri gerçekleştiren Lider Adana Seyahat, en son model ve farklı marka otobüsleriyle, misafirperverliğin tanımını yeniden yapıyor. Bütün otobüslerinin en üstün teknolojilerle donatıldığı firma ile her koltukta bulunan ekran sistemi ile TV izleyebilir, diğer yolcuları rahatsız etmeden müzik dinleyebilir ya da film keyfi yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra geniş koltuk aralıklarıyla da konforlu bir yolculuk geçirebilmeniz mümkün. Sıcak – soğuk içecek ikramları, lezzetli atıştırmalıkları ile hizmette sınır tanımayan firma, yolcularının güvenliğini de ön planda tutmayı ihmal etmiyor. Lider Adana Seyahat’in uzman şoförleriyle huzurlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Adana Kahramanmaraş otobüs bileti ve Adana Gaziantep otobüs bileti alımlarınızı Lider Adana firması üzerinden yapabilirsiniz.


Harem ve Esenler araması her ne kadar çok fazla sayılarda olsa da bu firmanın şuanda İstanbul’da şubesi bulunmamaktadır. Lider Adana Seyahat, Ankara, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Isparta, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Muğla, Niğde, Ordu, Osmaniye, Samsun, Sivas ve Trabzon illerinde şubeleri bulunmaktadır. Kısa sürede güzel bir büyüme potansiyeli sağlamıştır. Eminiz ki kısa süre içerisinde daha fazla şehre sefer düzenlemeye başlayacak ve Harem, Esenler’e de şubeler açarak İstanbul hizmetini de başlatacaktır.


Nereye gidecek olursanız olun, kişisel ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için, Lider Adana Seyahat, özenle seçmiş olduğu dinlenme tesislerinde kısa molalar vermeyi de ihmal etmiyor.

100 üzerinden
64Puan
27%
22%
20%
9%
22%
Toplam Yorum Sayısı (170)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Muavinler" Misafir
Arkdaşlar merhaba bakın genel olarak iyi bi yolculuk yaptım gürültüsüz dü ikram iyidi tv film vs iyidi fakat ne olur sizden ricam müavinlariniz yani şöför yardımcılarınızın yolculara davranış şekilleri ileri derecede kötü geçenlerde ereğliden niğdeye gidişimde muavin arkadaşım gayet iyi mütevazi şekilde davranmıştı çok hoşuma gitti fakat lider adanayla sürekli yolculuk yapıyorum kaç defadır üst üste gerçekten ama gerçekten muavimlari çok ukalâ davranışlar ve ters tepkilerde bulunuyor sizden ricam lider adanaya sesleniyorum muavinlarin kontrollerini müşterilerle iletişim kurulup görüşülmesini rica ediyorum herkese iyi yolculuklar.
"Lider Adana: Bir Klasik" Misafir
Şoförün araçta sigara içmesi, muavinin umursamaz tavırları, geç kalkış, geç varış
"" Misafir
Koltuk arkası ekranların hiçbirinde ses çalışmıyordu, araç çok titriyor, ses çıkarıyor ve koltukları da çok dardı.
"Berbat bir yolculuk " Misafir
Araç sökeden denizliye zorla vardı arıza yaptı 2 saat orada beklenildi farklı otebusle yola devam etti konyada tekrar otebus değiştirildi yolculuk yapmak eziyet oldu
"Değerlendirme" Misafir
İğrenç ötesi bi yolculuk oldu.
"Adana " Misafir
Otobüs arızalı olduğu halde sefere çıktı. Yolda kaldı. Yolda tamir edildi. Ankara'ya geç varıldı. Yolculara kibar davranilmadi
"" Misafir
Osmaniye'den Adana'ya aktarmalı gelindi. Yol boyunca çok yerde durdu. Dolasıyla varış zamanı gecikti.
"" Misafir
araç çok geç otogar a geldi.
internette seyahat süresiyle ulaşmadı.
"Araç içi temizliği" Misafir
Araç ici temizliği kesinlikle yapılmamış. Ayrica araçta ağır bir koku vardı.
"Hiç Beğenmedim" Misafir
Çok fazla amatörlük var ve şehire varmadan bizi başka firmaya aktardılar, aktarırken bile sorun yaşandı

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 sonraki yorumlar >