Kütahya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Kütahya otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Kütahya otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Kütahyalılar Turizm 8
Astur Kütahya 5
Şanlıurfa Astor Turizm 2
Kontur Turizm 2
Isparta Petrol 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Kütahya’ya en uygun otobüs bileti ile ulaşabileceğiniz 20’den fazla otobüs firması bulunmaktadır. Bu otobüs firmaları arasında Kütahya As Tur, Kütahya Tavşanlı Seyahat ve Kütahyalılar şehre en sık sefer düzenleyen firmalar olarak ön plandadır. Bunun nedeni bu firmaların şehir merkezli olarak faaliyet göstermeleridir. 7 bin yıl öncesine dayanan tarihi geçmişi ile Kütahya tarihi eserlere ve geniş bir kültürel mirasa ev sahipliği yapmaktadır. Sitemizden Kütahya uçak bileti de satın alabilirsiniz.

Kütahya ülkede çini sanatının en güzel örneklerinin bulunduğu şehir olarak bilinmektedir. Şehirde bu el işçiliği ürünlerini görebileceğiniz bir müze ve satın alabileceğiniz birçok mağaza bulunmaktadır. Kütahya seyahatleriniz için biletlerinizi her zaman sitemizde bulabilirsiniz.

Şehre sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarını ve sundukları ucuz biletleri aynı sayfada görüntüleyebilirsiniz. Arama kısmına yola çıkacağınız şehri ve seyahat tarihinizi girdikten sonra karşınıza çıkan ekranda fiyat karşılaştırmasını kolayca yaparsınız. Şehirde farklı iklimlerin özellikleri görülmektedir. Karasal iklim ve ılıman iklimin etkisi altında olan şehre her mevsim kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Seyahat öncesinde güncel hava durumu bilgisini de sitemizde bulmanız mümkün.

Ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Vacidiye Medresesi olarak da bilinen Arkeoloji Müzesi; Selçuklu döneminden kalma bir yapıdır. Müzede şehirde yapılan kazılarda elde edilen tarihi eserler, heykeller ve lahitler sergilenmektedir. Müzede görebileceğiniz eserler Antik Çağ, Hititler, Frigler, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemine aittir. Kütahya en fazla müzeye sahip olan şehirlerden birisidir.

Şehirde Kossuth Müzesi, Anadolu Kültür Sanat ve Arkeoloji Müzesi, Jeoloji Müzesi, Dumlupınar Kurtuluş Savaşı Müzesi ziyaret edilebilir. Aizanoi Antik Kenti şehir merkezinden 60 km uzakta bulunmaktadır. Zeus Tapınağının da bulunduğu şehir; M.Ö. 3 yüzyıldan beri yerleşim olan bir alandır. Burada antik stadyum ve tiyatro kalıntıları da görülebilir. Kütahya biletleriniz için işlemlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de yapabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulunan uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Kaza" Misafir
Tek sıkıntı şoförün uyuması.. demireller dinlenme tesislerine gelmeden hemen önceki gişelere carpiyordu. Nasıl ihmal ise bu. Az kalsın ölüyorduk. Otobüs yana devrilecekti. Tabi sonra keşke yana devrilse de carpmasa diye dua ettik o anda..Araç içinde yaklaşık 47 kişi vardı
lütfen daha dikkatli olalım.
"" Misafir
Bir otobüste priz mutlaka olmalı. Ayrıca her müşteri kendi kafasına göre gürültü yapıyor. Buna müdahale edilmeli.
"Genel olarak Metro Turizm KÖTÜ idi." Misafir
İkram konusunda yetersiz buluyorum. Muavinlerin yolcularla olan ikili konuşmaları hoş değil. Ben bir yolcu olarak muavinlerin ikili konuşmalarda bulunmak adına eğitim almalarını istiyorum. Eğlence konusunda söylenecek hiç bir şey yok. Sürekli aynı filmler ve bunun dışında müzik veya TV izlemek, dinlemek mümkün değil çünkü yok çalışmıyor.
"" Misafir
Ak truzim firması ni beğenmedim daha gelişmesi gerekiyor. Yani bidaha binmem tavsiyede etmem
"" Misafir
Araç içerisinde yer alan priz sayısı çok yetersizdi. Birkaç koltuğun yanında priz vardı. Geriye kalan birçok koltukta priz yoktu. Madem priz yok hepsinde yapmayın. Yapacaksanız hepsinde bulundurmalısınız.
"" Misafir
Konforlu yolculuktu ama şehir içi gibi sık sık duruyorduk..
"" Misafir
Tek sıkıntı şöför dü yolcuya nasıl davranacağını bilmeyen bir şöfördü yolculuğumun ilk başında gereksiz yükselmesinden dolayı moral bozukluğuna ve seyahatimin keyifsiz geçmesine sebep oldu. Saygılar
"Rezil bi firma" Misafir
Kış olmasına rağmen aracın içi buz gibi donduk ya yolculuk boyunca muavinin sesinden uyumakta mümkün olmadı kaptanla muhabbet edip duruyor
"AKTURİZM UZAK DURUN" Misafir
Son bir Ay içerisinde neredennereye.com aracılığı ile Akturizm le yaptığım 2. Yolculuk ve ikiside tam bi rezillik 2 araçta da be televizyon ne internet çalışıyor, tahmini yolculuk süresinden 3 saat gecikmeli hafi onu hava şartlarına bağlayalım.
Muavinin tartışmadığımız yolcu kalmadı bavulların bagaja konup alması sırasında numaraya isteyen tüm yolcularla tartıştı ...
Bundan sonra gerekirse birden fazla aktarmalı gider daha bu firmanın otobüslerine binmem
"Araç" Misafir
Araçlarda koltuklar sallanıyor ve ekranlar çalışmıyor.