Bu firma satışa kapalıdır.

Kütahya AsTur Otobüs Bileti

Kütahya AsTur
Kütahya AsTur
 

neredennereye.com,
Kütahya AsTur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kütahya AsTur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kütahya AsTur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kütahya AsTur

0850 532 0043
Yeni Otogar No:15-16  Kütahya
0274 225 1168

Kütahya Astur otobüs bileti satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Uzun yolculuklar hatta gece yolculukları kimi yolcular için sıkıcı olabilir. Bitmek bilmeyen yollar, geçmeyen saatler uzun yolculukları kimi zaman bir eziyet haline dönüştürebiliyor. Astur Kütahya, yolculara sıkıcı gelen bu seyahatleri, son teknolojilerle donatılmış araçları ile konforlu ve güvenli bir hale getiriyor. Koltuk arkalarında bulunan ekranlarda, uygun saatlerde yapılan genel televizyon kanallarından genel radyo yayınlarına, film seçeneklerinden müzik seçeneklerine kadar yolculara keyif verebilecek pek çok seçenek yer alıyor. Ayrıca yolcuların daha eğlenceli bir seyahat geçirebilmeleri için ekran sistemi içerisinde birçok oyun da bulunuyor. Otobüs içerisinde bulunan modemden sağlanan internet ağı ile yolcular telefon ya da bilgisayarlarıyla internete bağlanabiliyorlar. Bunun yanı sıra ileri teknoloji ile donatılmış bazı uzun yol otobüslerinde 220 volt elektrik ile çalışan cihazlar için prizler yer alıyor. Firma bu özellikleri ile uzun yolculukları keyifli, eğlenceli, rahat ve konforlu bir hale dönüştürmeyi başarıyor. Ucuz otobüs bileti satın alarak Kütahya’dan Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Sakarya ve Yalova gibi pek çok şehre güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Firma yolcularına kaliteli hizmetin yanı sıra, güvenli bir yolculuk deneyimi de sağlıyor. Her araçta bulunan hız sabitleyici ile hız kontrolünü sağlarken, eğitimli ve uzman şoförleri de şehir içi ve şehirlerarası hız ve trafik kurallarına özen göstererek, yolcuların hayatlarını riske etmekten uzak duruyorlar. Firma elde edilmesi oldukça zor olan ve birçok koşul içeren D1, D2 ve marka tescil belgelerine de sahip olan bir taşımacılık şirketidir. Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak firmanın tüm seferlerini görüntüleyebilir ve en cazip fiyat avantajlarına ulaşabilirsiniz.

Uzun yolculuklarda misafirlerine en iyi hizmeti sağlamayı hedefleyen firma, bu hizmetleri dünya standartları seviyesinde gerçekleştirmeye özen gösteriyor. Misafirlerin konforu ve rahatı için son teknolojilerle donatılmış araçların yanı sıra, araç içinde sunduğu ikramlar ve güler yüzlü hizmetleriyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Güzergahı üzerinde bulunan farklı dinlenme istasyonlarında verdiği molalarla da; yolcuların seyahat yorgunluklarından kurtulmasına olanak tanıyor. Firmanın genellikle tercih ettiği dinlenme tesisleri şöyle sıralanabilmektedir.  Metin Dinlenme Tesisleri, Sümela Dinlenme Tesisleri, Str Dinlenme Tesisleri ve Sivrihisar Bademlik Dinlenme Tesisleri.

100 üzerinden
68Puan
40%
16%
12%
6%
26%
Toplam Yorum Sayısı (103)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Bir otobüste priz mutlaka olmalı. Ayrıca her müşteri kendi kafasına göre gürültü yapıyor. Buna müdahale edilmeli.
"" Misafir
Araba çok soğuk zaman olarak 5 saat olmasına rağmen 7.5 saatte vardık yollarda çok fazla durakladi
"Memnun kaldım." Misafir
klima süper iyiydi.çok rahat bir yolculuktu.
"Klima arızası " Misafir
Yolculuk boyunca klimadaki arıza nedeniyle çok sıcak ve sıkıntılı geçen bir yolculuk oldu malesef
"" Misafir
Konforlu yolculuktu ama şehir içi gibi sık sık duruyorduk..
"" Misafir
Tek sıkıntı şöför dü yolcuya nasıl davranacağını bilmeyen bir şöfördü yolculuğumun ilk başında gereksiz yükselmesinden dolayı moral bozukluğuna ve seyahatimin keyifsiz geçmesine sebep oldu. Saygılar
"Memnuniyet" Ayça
İlk dış gorunusunde kütahya astur ankaradan İstanbula yolculuk yaptim .. Muavin , Söfer hizmet kalitesine bayıldmm
"YOLCULUK HAKKINDA" Misafir
güzeldi her şey.
"Teşekkürler" Misafir
Teşekkürler
"Rahat bir yolculuk oldu. " Misafir
Rahat bir yolculuk oldu. Ama aynı şeyi Bursa-Tavşanlı arası yolculuk için hiç söyleyemem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 sonraki yorumlar >