Konya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Konya otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Konya otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Has Turizm A.Ş. 8
Ben Turizm 6
Kontur Turizm 5
Özkaymak Turizm 4
Metro Turizm 4
- HEMEN SATIN AL ! -

Konya otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Konya bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Otobüs bileti fiyatları arasında kolayca seçim yaparak Konya’ya seyahat etmek için tüm bilet işlemlerinizi sitemizde yapabilirsiniz. Neredennereye’de firmalar tarafından sunulan en avantajlı fiyatları listeler ve biletinizi satın alabilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz noktalar ile tarih bilgisini ekleyerek bilet ara dediğinizde; size en uygun tarihte gerçekleşecek tüm seferleri bir arada görürsünüz. Aralarında seçim yapmak için fiyat karşılaştırması yapabilir veya yolcu yorumlarını okuyarak firmalar hakkında fikir edinebilir, hızlı bir şekilde otobüs bileti alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Konya uçak bileti de satın alabilirsiniz.

Siz de yolculuğunuz sonrasında kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Ülkenin en geniş topraklarına sahip olan Konya; İç Anadolu’da bulunan konumu nedeniyle tüm ulaşım yollarına da yakın bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kara yolu ile kolay ulaşım sağlanan şehre yaklaşık 70 firma sefer düzenlemektedir. Ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Alaaddin Camii, Beyşehir Gölü, Çatalhöyük, Karatay Medresesi, Mevlana Müzesi, Selçuklu Köşkü, Sırçalı Medrese, Şems-i Tebrizi Camii ve Türbesi. Beyşehir Gölü; Her yıl festival de düzenlenen göl milli park statüsündedir. Çevresinde 2 bin metre yüksekliğe sahip dağlar bulunan göl farklı balık türlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Gölün içinde birçok ada da bulunmaktadır. Selçuklu Köşkü; şehrin en yüksek tepesi olan ve insan eliyle oluşturulmuş Alaaddin Tepesi’nde yer almaktadır. Alaaddin Camii ile yan yana bulunan köşkten günümüze sadece bir duvar kalmıştır ve bu duvar koruma altındadır. Duvardaki çini ve süslemeler ilgi çekici niteliktedir. Sultan Kılıçarslan döneminde yaptırılan köşk Alaaddin Köşkü olarak da adlandırılmaktadır. Biletlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de kolayca satın almanız mümkün. Akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Konya'ya geldikten sonra Ankara'ya hızlıca geçiş yapabilir ve Ankara İzmir otobüs bileti de alarak İzmir'e seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Hanzaadmaeil2008@gmail.com" Misafir
Good
"Gülen Turizm" Misafir
Çok sık seyahat eden biri olarak çok memnun kaldım. Gürültü, ışık, ısıtma dengesi (çok sıcak ve havasız ortamda hasta oluyorum) konfor açısından çok iyi bir yolculuktu. Otobüsün fiziksel konforunun dışında en önemlisi de çalışanlar mükemmeldi. Hem kaptan hem de muavin çok anlayışlıydı. Muavin bir çalışandan ziyade tüm yolculara kardeş, evlat veya arkadaş gibi davrandı, çok ilgilendi. İşinin ehli ve işini severek yapan personel olduğunda kaliteli yolculuk olması sürpriz değil. Hepsine çok teşekkür ederim. Mümkün olduğunca aynı firmayı tercih ederim. Çalışanlara selamlarımı ve teşekkürlerimi iletirseniz çok sevinirim. İyi günler
"Ben Turizm" Misafir
Şöförün yüksek sesle müzik dinlemesi çok yanlış. Aracın tv özellikleri zaten sıfırdı. Ayrıca verdikleri bir bardak çay onuda yarım dolduruyorlar. Bu yönlerden aşırı zayıftı. Sadece vakitli gitmek çok güzeldi.
"Sigara" Misafir
Araç içinde sigara içen bir şoför ve normalde ikinci şoförün uyumak için kullanıldığı bölümde sigara içen bir muavin vardı. Araç bir süre duman altı oldu. Bu durumdan ben şikayetçi oldum ve yakınımda oturan diğer yolcuların da bir kısmının şikayetçi olduğuna şahit oldum. Bu kısmın haricinde normalde yiyecek ikramı da varken bu kez yoktu. Seyahat güvenliği ve zamanlama açısından kusursuzdu.
"" Misafir
Gayet ilgiliydi şoför de hizmet görevlisi de
"" Misafir
Varış söylenenden yaklaşık 45 dakika geç oldu. Koltukta fazla rahat edemedim. Yolcuya davranış şeklini beğendim.
"Suriyeli" Misafir
Değişik değişik tipler vardı otobüste.Afgan mıdır Suriyeli midir nedir.Rahatsız ediciydiler.Yabanice sürtünerek koridordan geçiyorlar ,müziğin seslerini sona kadar açıyorlardı.Bunların olduğunu bilsem almazdım bilet.

Otobüs perona geldi.en az 10 dakika muavinin otobüsten inip valizleri yerleştirmesini bekledik.Muavin keşke bir deodorant kullansaydı.

Araç içi ikramlar normaldiKötü değildi.En az 5-6 tv kanalı vardı.Yeterliydi.
Koltuk yanında priz vardı.Havalandırma iyi çalışıyordu.
"Sikayet" Misafir
Halk otobüsü gibi heryerde durdu yol üstünden yolcu aldı defalarca hemde olmaz böyle bi firma
"Konya - Gaziantep" Misafir
Araç çok eski ve koltukların konforu çok kötü. Eğlence sistemi yok telefon şarj için bile bı cihaz yoktu.
"" Misafir
Bayram dolayısıyla gecikme oldu ama genel olarak fena bir yolculuk değildi. Teşekkür ederim.