Bu firma satışa kapalıdır.

Koç Ardahan Seyahat Otobüs Bileti

Koç Ardahan Seyahat
Koç Ardahan Seyahat
 

neredennereye.com,
Koç Ardahan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Koç Ardahan Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Koç Ardahan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Koç Ardahan Seyahat

 Ardahan
0478 211 34 00 - 211 62 79


Koç Ardahan Turizm, Ardahan merkezli bir otobüs firması olması nedeniyle Ardahanlıların Türkiye’nin herhangi bir noktasına ulaşmak istediklerinde vazgeçemedikleri firmalar arasındadır. Firmada bilet fiyatlarının ekonomik olmasının yanı sıra kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olmasının tercih edilme oranını artırmaktadır. Koç Ardahan Turizmde yolcuların konforlu bir yolculuk yapabilmeleri için gerekli olan tüm ihtiyaçlar düşünülmüş ve ihtiyaçlar karşılanmaya çalışılmıştır.


Koç Ardahan Turizm Hakkında


Koç Ardahan Turizm, 2007 tarihinde İhsan Koç tarafından kurulmuştur. Firma, kalite anlayışını sürekli iyileştirmeyi kendine bir ödev olarak benimsemiştir. Güveni, ekonomikliği ve konforu bir hizmet olarak sunmayı ise ilke edinmiştir.


Koç Ardahan Turizmin Misyonu ve Vizyonu


Sektörde belirli bir marka ve referans olmak.


Müşterilerin olası şikayet ve istek durumlarında çözümleyici çareler bulmak ve bunu işleme koymak.


Müşteri memnuniyetini en zirvede yaşatmak.


Otobüs bileti alan müşterilerin can ve mal güvenliğini en iyi biçimde sağlamak.


Koç Ardahan Turizmin Müşterilerine Sağladığı Olanaklar


Firma yolculuğun keyifli, rahat ve hızlı geçebilmesi için tüm gelişmiş olanakları sağlamaktadır. Teknolojik gelişmeleri takip eden firma her hangi bir gelişme olduğunda araçlarına bunları tahsis etmekte ve yolcuların hizmetine sunmaktadır. Araç içinde ücretsiz internet hizmeti, kimseyi rahatsız etmeden herkesin kendi istediği programı seyredebilmesi için koyulmuş kişisel televizyon üniteleri hizmeti verilmektedir. Yolculuk esnasında müzik dinlemekten hoşlanan yolcular için MP3 girişleri, kişisel zevklere göre uygulanmış olan filmler ve bunun için konulmuş olan USB girişleri ile kendi belleğinizde bulunan müzik ve filmleri dinleyebilir ve izleyebilirsiniz.


Bütün bu hizmetlerin yanı sıra otobüs içinde sıcak ve soğuk yiyecek ve içecek ikramları ve her türlü ihtiyaçlar güler yüzlü ve deneyimli personeller tarafından karşılanmaktadır.


Koç Ardahan Turizmin Şubeleri


Ardahan Otogar, Esenler Otogar, İstanbul Sefaköy Şubesi, İstanbul Esenyurt Şubesi, Pendik Kurtköy Şubesi, Harem Otogar, Ankara Otogar, Bursa Otogar, İzmir Otogar, Kocaeli Otogar.


Ayrıca şubelere gitmeden Koç Ardahan Turizmin internet sitesinden sefer bilgilerine ve fiyat listelerine kolayca ulaşarak da bilet sahibi olabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan bütün bilet satışlarında seferler ve fiyat bilgileri sürekli güncellenmekte olduğundan herhangi bir olumsuz durumla karşılamanız mümkün değildir.


100 üzerinden
76Puan
62%
8%
0%
8%
23%
Toplam Yorum Sayısı (15)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Kas
31.temmuz.2010'da yolculuk yaptım.yapmaz olaydım.
Bileti 22 temmuz'da OLTU'dan aldım.Alırken GÖLE'den binebilirmiyim dedim.Binebilirsin dediler ve ben bileti öyle aldım.30 temmuz saat 15:00 civarında Göle yazıhanesine uğrayıp durumu anlattım.Bileti Oltu'dan aldığımı Göle'den bineceğimi söyledim ve yazıhanede bulunan şahsın(SERKAN AKDOĞAN)kartınıda aldım.Serkan AKDOĞAN'a Göle'nin çikışında bir yayla (MÜZARAT KÖYÜNÜN yaylası)yolunun bulunduğu mahalden otobüse binip binemeyeceğimi kayınbiraderimin oğluyla birlikte sordum.Eğer otobüse binme problemi olursa yazıhaneye gelirim dedim.Bana problem olmaz ilgili mahalden otobüse binebilirsin dedi.31temmuz saat:10:44'te Serkan AKDOĞAN'ı 05339225480 nolu cep telefonundan arayarak arabanın çıkış saatini benim saatkaçta olmam gerektiğini sordum.Bende 31 temmuz saat 11:25'te yola çıkıp beklemeye başladım.Otobüs saat 11:45'te geçti beni almadı.Ben bu durumu 11:47,11:53;28,11:53;49 arayıp bildirdim.Bu arada başka konuşmalarda oldu.Kendiside beni 11:49'da aradı.Bu arada bilet aldığım OLTU'ylada irtibat kurup 0442 816 35 35'ten durumu bildirdim.OLTU'dan 0532 723 66 78 bana geri dönüp Oltu'ya kadar gelmemi söyledi.saat 11:55 civarında ESADAŞ firmasınnın arabasıyla Oltu'ya kadar geldim.Ne Oltu,ne Göle yazıhanesi ne de aracın şoförleri gelirken ne kadar para harcadın karşılayalım bırak özür bile dilemediler.İstanbulda servise bindiğimizde firmanın sorumlusu olduğunu öğrendiğim şahsa durumu elimdeki belgelerle açıkladım.Ne elimdeki belgelerle ilgilendi.Ne ismimi aldı.Ne telefonumu aldı.Ben soruşturacam dedi.Nasıl soruşturacak bilmiyorum.Soruşturma neticesinde haklıysan mağduriyetinin bedelini öderiz diyemedi.Aynı serviste yaşlı bir teyzeyide farklı bir şekilde mağdur ettiklerini öğrendim.Velhasılı kelam bu firma benim gözümde 10 liralık bir firma. 0555 374 32 73,0530 463 89 13 KASIM GÖZÜTOK
"KOÇ ARDAHAN ın Müşteri Memnuniyeti!!!" nazural
İlk piyasada hizmet vermeye başladığı yıllar tercih edilen bir firmaydı. Fakat kısa süre sonra para kazanmaya başlayınca insan ilişkileri yok olmaya başladı. Her sene kesinlikle gidiş dönüşlü 15-20 yolcumuz oluyor ve bunun yanı sıra emanet için eşyalar veriyoruz. Hiç bir sene bugünkü yaşadığım kabalığı rezilliği yaşamadım. Emanet paketleri vermek için bir gün öncesinden arayıp soruyorum gönderebilir miyim diye. Servis geliyor verebilirsiniz dediler. Ertesi gün paketler için servis durağında bekliyorum hatta servis şöförünün telefonunu alarak aradım. Paketleri vereceğimi otogarla konuştuğumu söyledim. Çirkin bir tavırla ” Kiminle konuştun ne gönderiyorsun kim alacak bunları falan gibi tartışmaya başladık. Derdinin para olduğunu bilseydim önceden parasını verirdim. Ama ben karışıklık olmasın diye paketleri verdim otogardaki yetkiliyi aradım kaç para vereyim, şimdi emaneti veriyorum diye. Esenler otogardaki büroda 16.08.2010 sabah saatlerinde bir bey ‘le görüştüm. Konuşmak ne mümkün daha telefonu açar açmaz niye aradın tavrıyla başladı. Durumu izah etmeye başladım parasını vermek için. Ne kolisi, ne var, paketleri buraya getirin, burada bakıp fiyatı söylerim anlatıyorum paket falan diye yok bildiğini okuyor. Neyse ki aklı başında biri aldı telefonu. Telefonu alan kişide yanındakinin tavrının farkındaydı. Paket bu kadar fiyatı şu kadar dedi ve konuşma tamamlandı. Kısaca anlatmaya çalıştım ama durum gerçekten bu yazıyı yazdıracak kadar can sıkıcıydı. Öncelikle ücretsiz servis şöförlerinizin ücretli çalıştığını hatırlatmanızı rica ederim. Emanet vermek için bugün yaşadığım diyologlar çok çirkindi. Üstelik parası neyse vereceğimi söylediğim halde. Üstelik koliler kişisel değil çocuklara gönderilen yardım malzemeleriydi. Engin bey ve diğerlerinin bu konuda hassas olup, yardımcı olacağını düşünmüştük. Görüyoruz ki kendi memleketine yardım eline el uzatmaya bile zahmet etmeyen insanlar. Ticaretin müşteri hizmeti ve müşteri ilişkileri olmadan yapılamayacağını hatırlatmak isterken, ilerleyebilmek için bu konuda duyarlı olmanızı rica ederim.,
Teşekkürler.
"şikayet " ilbay
dün 9.00 cıkan koc Ardahan arabası bu gün ise ancak Erzincana kadar gelebilmiş acaba bu insanları bu araba ne zaman İstanbula getirecek yoksa bu koc Ardahan firması biraraba gönderip bu yolcularını alamayacak kadarmı düştü bu nasıl bir yolcu taşıma anlayışı berbat muharrem

cok kötü magdur olduk yollarda da kaldık, 26.07.09 ardahan yolcuları olarak fırma yetkililerden şikayetciyiz
"Arac arzası" ilbay
26.07.2009 tarihinde ardahan hanak 11 otobüsü halen erzincanı gecememistir buraya gelene kadar 2. arızası olup yetkililerin olaya müdahale etmedikleri gibi yerine otobüs tahsıs edilmemis yolcular aracta bekletilmekteler, aracın yapılmasını beklıyorlar. hangı cagda yasadıgımızı fırma yetkılılerıne soruyorum. arac 1. arızasını fren isteminde yasamıs, 2. arızasını yatak sarmıs, 3. arısasında ıse herhalde yanacaktır fırma yetkilileri ortalarda yok
"Yine benn" ilayda
11 temmuz da deyil 15 temmuzda gideceğim.. aslında bilet fiyatlarınız biraz indirim alabilir ama firmanız çok iyi
"çok güzel çok iyi bir firma çok beyendim.." ilayda
Geçen yaz yine temmuzun ortalarına doğru bindim.. çok güzeldi muavinler filan çok iyi ilgileniyor.. 11 temmuz 2009 da yani önümüzdeki ay ben yine gideceğim. Ayrıca ben geçen sene çok memnun kaldım.. Bir de bu sene göreceğiz.. :))
"Disiplinsiz" hostmurat
ben önceden koç ardahan firmasında hostluk yapdım ama yapmaz olaydım tek kelimeyle rezalet di disiplin diye bisey yokdu. gittigime ve bindigime de pişman oldum...
"" erdi bilgeç
ben bir defasında seyhat ettim ama hiç memnun kalmadım, çünkü arabanın modelini sorup bilet aldık bize ek sefer arabasını verdiler ve arabaya bakım yapmadan köyden gelen arabayı tekrar gönderildi.
ek sefer yapan arabaları tercih etmeyin çünkü arabaları bozuk oluyor, iki kere yolda kaldı, dikatli olmakta fayda var diye düşünüyorum.
"Slm " yılmaz dursun
ben firmanızla hiç seyahat etmedim ama anlatılanlar doğruysa çok iyi bir firma olduğunuz ortada
"Tebrikler" Misafir
hayırlı olsun şirket açmışınız allah bol rızık versin yolunuz açık olsun. arkadaşım sen koklayarak alabiliyorsan kendin al müşteriyi :):):):)