neredennereye.com, Kent Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kent Turizm

Kent Turizm
 

neredennereye.com,
Kent Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kent Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kent Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kent Turizm

Osman Kavuncu Bulvarı No:343 (Şeker Fabrikası Karşısı) Kayseri
0352 332 33 00

Kent Turizm, Yolcu Güvenliğini ve Yolcusunun Güvenini Önemser


Yolcu taşımacılığı öyküsüne 1955’te başlayan firma, on yıl içinde şirketleşerek 70‘li yılların zorlu koşullarından sıyrılıp günümüze ulaşan, bölgesinde öncü bir otobüs firmasıdır.


Aynı yıllarda dönemin en popüler araçlarından olan Mercedes markasının 0302 model otobüsleriyle profesyonelleşmeye başlayan taşımacılık serüveni, bugün 70 adet lüks araç filosu ile Türkiye geneline yayılır. 750 çalışanı, 300 bilet satış noktası ile yurt çapında hizmet veren Kent Turizm, Ankara, İstanbul, Adana, İzmir, Samsun, Bursa, Adana gibi illere taşıdığı yolcularının güven ve ilgisini daim kılmak için her geçen gün daha da büyümektedir.


Bölgesindeki irili ufaklı pek çok firmayı geride bırakan firma, Kayseri’nin rekabet gücü yüksek, yatırımda yenilikçi, çağdaş ve güvenilir otobüs firması olarak, seyahatlerinizin ileri teknoloji rahatlığına kavuşmasını sağlamayı amaçlamıştır.


İlerleyen yıllarda öncelikle yolcu güvenliği ve yolcusunun güvenini önemseyen Kent Turizm, geçmişe ait izleri modern teknolojinin olanaklarıyla buluşturarak oluşturduğu şirket prensiplerini benimsemiştir. Özveri ve çok çalışmaya dayalı kazanımlarını çağdaş teknolojik yatırımlara dönüştürüp modern hizmet anlayışıyla birleştirerek, karayolu yolcu taşımacılığında geldiği nokta ile dünya standartlarını yakalamayı başarmıştır.


Setra, Neoplan ve Starliner otobüslerden oluşan filosuna Temsa Daimond otobüslerin de katılmasıyla, yeni güzergahlara yol alan firma, bu yepyeni otobüslerle yeni yolculuk deneyimleri yaşamanıza olanak sağlar. Öyle ki bu otobüslerdeki güvenlik detayları yol tutuş ve kavrayış yetenekleri, olası bir kaza halinde yollara dağılmayan akslara bağlı koltukları Kent’in önce güvenlik anlayışı ile bire bir örtüşen teknik donanımlara sahiptir.


Kent Turizm ile Tam Zamanında…


Kent Turizm’in hizmet anlayışına bakıldığında profesyonellerin zamana duydukları saygı ile kalkış ve varış saatlerindeki şaşmazlık, yolcu güvenini oluşturan önemli kararlılıklardan biri olarak karşımıza çıkar. Aldığınız otobüs biletine ‘değer’ dedirten saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ve yaşam biçiminize gösterilen duyarlılık ile yolcu memnuniyetini ayrıntılarda yakalamış bir firmadır.


Filosundaki yeni nesil otobüslerde mutfak düzenekli ikramlar sıcak soğuk, açık büfe olarak yapılır. Azaltılmış koltuk sayısı, bu koltuklardaki ergonomik tasarımlar, koltuk arkası ekranlar ve bireysel eğlence sistemleri hepsi de yolculuğunuzun gelişmiş ileri teknolojiyle buluşup daha ferah ve konforlu bir ortamda geçmesi için tasarlanmıştır. Yolculukta karşılaşılabilecek dezavantajları en aza indiren dünyaca ünlü otobüslerdeki koltuk düzeni özellikle WC ‘li otobüslerde WC arkasındaki koltuklarda seyahat eden yolcuların rahatsız olmamaları için, değişik sayı düzenlerine göre yerleştirilmiştir.


Güzergahlarında yer alan Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Köroğlu Park, Gökgözler Dinlenme Tesisleri, Yunus Emre Tesisleri gibi mola merkezlerinde rahatça dinlenebilir, yolculuk boyunca bütün ihtiyaçlarınızı buralardan temin edebilirsiniz.


Kent'in müşteri sadakat projelerinden biri olarak karşımıza çıkan önemli bir uygulama da Yol Kart uygulamasıdır. Yol Kartta biriken puanlarınız sizi bir ücretsiz Kent otobüs biletine daha ulaştırır. İndirimli otobüs bileti ve avantajlı alışveriş, bir Yol Kart hizmetidir.


 


Kayseri’nin en eski otobüs firmalarından olan şirket, kentteki diğer firmaları yatırım ve hizmet anlayışı bakımından geride bırakarak bölgesinin en çok tercih edilen firması olup, il genelinde ve yolcusunu ulaştırdığı şehirlerdeki yaygın şube ve servis hizmetleriyle karayolu taşımacılığında dikkat çeken firmalardan biri halini almıştır. Sadece bir otobüs biletiyle siz de Kayseri ilinin ulaşım elçisi firma yolcusu olup seyahatte kalite, konfor, saygılı ve güvenli yolculuk hizmetiyle dört dörtlük yolculuk keyfine varacaksınız.100 üzerinden
50Puan
19%
12%
14%
11%
44%
Toplam Yorum Sayısı (92)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"YANLİS YERDE BİRAKTİ İSTERSEN SİKAYET ET DEDİ" Misafir
Yuksek lisans sinavina gidiyordum yanlis yerde birakti sikayet edecem dedim adamin umrunda degildi bole rezalet olmaz
"Geç Geldi" Misafir
Arac 1 saat gec geldi
"İnternetten Bilet Almak " Misafir
İnternetten Bilet almak uygulaması iyi bir şey .Yaptığınız hizmetten dolayı çalışanınıza ve işletmenize teşekkür ederim
"Iklimlendirme" Misafir
Aracın arkakoltuklarında kış yaşanırken şöförün etrafı yazı yaşıyor.
"" Misafir
Bursa ya daha erken gidebilmek icin Kayseri üzerinden aktarma yapmayi tercih ettim. Ama tercih ettigim otobüs firmasinin yolculugu kabusa cevirecegini hic dusunmemistim. Gürültü, haziran 12 de yanan kalorifer, calısmayan tv. Sabaha karsi arabanin ariza yapmasi da bir basli basina bir kriz zaten. Herkes yolda durdurulan farkli farkli firmanin otobuslerine bindirildi. Bende kendimi Erzurum - Bursa seferini yapan Dadaş firmasinda buldum. Kimse dogu arabasi bati arabasi ayrimi yapmasin. Dogu otobusleri batilardakinden kat kat daha iyi. Kent turizim firmasi benim icin bitmistir.
"Kent ankara_kayseri" Misafir
4207 sayılı kapalı yerde sigara yasağı kanunu ihlal ediliyor. Habersiz gibi bir tavır sergileniyor. Şoför uyku moduna geçti. Otobüs yolda gezinme yaptığı yedek şoför olduğu halde uyarılmasına rağmen değişim yapılmadı.
Televizyonlar düzgün çalışmıyor. Koltuktaki servis tepsileri kırık. Sıcak yapılan birçay yada kahve nereye konabilir. Araç yolcuyu rahatsız edecek ölçüde süratli kullanıldı. Özellikle viraja girişlerde... Servis
"Yolcu" Misafir
Soforlerde sıkıntı yok muavin saygisiz ve geveze. Koltuk konforu yok. Ama şoförler. Guzel
"Şikayet" Misafir
daha öncede aynı firmayı kullandık hiç memnun kalmamıştım yine memnun değilim sadece zaman konusunda bana uyduğu için yolculu yapıyorum. zamanıma uyan tek firma
"O kadar kötü yorum bile yapmak istemem" Misafir
müşteriye karşı terbiyesizce hareketler para için müşteriyi otogarda degilde yolda azatlamaları resmen adını siz koyun ............
"Kayseri-Antalya yolculugu" Misafir
Genelde iyi bir yolculuk idi.


 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki yorumlar >