Bu firma satışa kapalıdır.

Kent Turizm Otobüs Bileti

Kent Turizm
Kent Turizm Seyahat Ltd. Şti.
 

neredennereye.com,
Kent Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kent Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kent Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kent Turizm

Osman Kavuncu Bulvarı No:343 (Şeker Fabrikası Karşısı) Kayseri
0352 332 33 00

Kent Turizm, Yolcu Güvenliğini ve Yolcusunun Güvenini Önemser


Yolcu taşımacılığı öyküsüne 1955’te başlayan firma, on yıl içinde şirketleşerek 70‘li yılların zorlu koşullarından sıyrılıp günümüze ulaşan, bölgesinde öncü bir otobüs firmasıdır.


Aynı yıllarda dönemin en popüler araçlarından olan Mercedes markasının 0302 model otobüsleriyle profesyonelleşmeye başlayan taşımacılık serüveni, bugün 70 adet lüks araç filosu ile Türkiye geneline yayılır. 750 çalışanı, 300 bilet satış noktası ile yurt çapında hizmet veren Kent Turizm, Ankara, İstanbul, Adana, İzmir, Samsun, Bursa, Adana gibi illere taşıdığı yolcularının güven ve ilgisini daim kılmak için her geçen gün daha da büyümektedir.


Bölgesindeki irili ufaklı pek çok firmayı geride bırakan firma, Kayseri’nin rekabet gücü yüksek, yatırımda yenilikçi, çağdaş ve güvenilir otobüs firması olarak, seyahatlerinizin ileri teknoloji rahatlığına kavuşmasını sağlamayı amaçlamıştır.


İlerleyen yıllarda öncelikle yolcu güvenliği ve yolcusunun güvenini önemseyen Kent Turizm, geçmişe ait izleri modern teknolojinin olanaklarıyla buluşturarak oluşturduğu şirket prensiplerini benimsemiştir. Özveri ve çok çalışmaya dayalı kazanımlarını çağdaş teknolojik yatırımlara dönüştürüp modern hizmet anlayışıyla birleştirerek, karayolu yolcu taşımacılığında geldiği nokta ile dünya standartlarını yakalamayı başarmıştır.


Setra, Neoplan ve Starliner otobüslerden oluşan filosuna Temsa Daimond otobüslerin de katılmasıyla, yeni güzergahlara yol alan firma, bu yepyeni otobüslerle yeni yolculuk deneyimleri yaşamanıza olanak sağlar. Öyle ki bu otobüslerdeki güvenlik detayları yol tutuş ve kavrayış yetenekleri, olası bir kaza halinde yollara dağılmayan akslara bağlı koltukları Kent’in önce güvenlik anlayışı ile bire bir örtüşen teknik donanımlara sahiptir.


Kent Turizm ile Tam Zamanında…


Kent Turizm’in hizmet anlayışına bakıldığında profesyonellerin zamana duydukları saygı ile kalkış ve varış saatlerindeki şaşmazlık, yolcu güvenini oluşturan önemli kararlılıklardan biri olarak karşımıza çıkar. Aldığınız otobüs biletine ‘değer’ dedirten saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ve yaşam biçiminize gösterilen duyarlılık ile yolcu memnuniyetini ayrıntılarda yakalamış bir firmadır.


Filosundaki yeni nesil otobüslerde mutfak düzenekli ikramlar sıcak soğuk, açık büfe olarak yapılır. Azaltılmış koltuk sayısı, bu koltuklardaki ergonomik tasarımlar, koltuk arkası ekranlar ve bireysel eğlence sistemleri hepsi de yolculuğunuzun gelişmiş ileri teknolojiyle buluşup daha ferah ve konforlu bir ortamda geçmesi için tasarlanmıştır. Yolculukta karşılaşılabilecek dezavantajları en aza indiren dünyaca ünlü otobüslerdeki koltuk düzeni özellikle WC ‘li otobüslerde WC arkasındaki koltuklarda seyahat eden yolcuların rahatsız olmamaları için, değişik sayı düzenlerine göre yerleştirilmiştir.


Güzergahlarında yer alan Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Köroğlu Park, Gökgözler Dinlenme Tesisleri, Yunus Emre Tesisleri gibi mola merkezlerinde rahatça dinlenebilir, yolculuk boyunca bütün ihtiyaçlarınızı buralardan temin edebilirsiniz.


Kent'in müşteri sadakat projelerinden biri olarak karşımıza çıkan önemli bir uygulama da Yol Kart uygulamasıdır. Yol Kartta biriken puanlarınız sizi bir ücretsiz Kent otobüs biletine daha ulaştırır. İndirimli otobüs bileti ve avantajlı alışveriş, bir Yol Kart hizmetidir.


 


Kayseri’nin en eski otobüs firmalarından olan şirket, kentteki diğer firmaları yatırım ve hizmet anlayışı bakımından geride bırakarak bölgesinin en çok tercih edilen firması olup, il genelinde ve yolcusunu ulaştırdığı şehirlerdeki yaygın şube ve servis hizmetleriyle karayolu taşımacılığında dikkat çeken firmalardan biri halini almıştır. Sadece bir otobüs biletiyle siz de Kayseri ilinin ulaşım elçisi firma yolcusu olup seyahatte kalite, konfor, saygılı ve güvenli yolculuk hizmetiyle dört dörtlük yolculuk keyfine varacaksınız.

100 üzerinden
50Puan
19%
12%
14%
11%
44%
Toplam Yorum Sayısı (92)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İdare Eder" Misafir
Çok iyi değil ama acil işim olduğunda saatlerim uyuyorsa kullanıyorum.
"" Misafir
otobüs koltukları rahat değildi ve araç içi sigara kokuyordu. gece uyandığımda yol kenarında durmuştuk ve şöfor, muavin, birkaç yolcu sigara içiyorlardı. bu durum birkaç defa tekrarlandı.
"Çok gürültülüydü" Misafir
Şirket görevlisi de otobüse binerek belli bir yere kadar (zannedersem Kaynarca'ya kadar) otobüsle seyahat etti.
Gece seyahat edilmesine rağmen, yaklaşık 2-3 saat şirket görevlisinin telefon görüşmeleri hiç bitmedi. Yüksek sesle yapılan konuşmalar özellikle ön sıralarda oturan yolcuların rahatsız olmasına ve uyuyamamasına neden oldu.
"Kalite dusuk" Misafir
Zaman problemi hayli fazla ankaradan bilet kalkiş 2359 ancak kalkiş 0030 gibi bir zaman istanbul giriş çok geç gözüken 630 öncesi fakat kavacik 730 civarı 630 olmalıydı çok büyük sıkıntılı
"" Misafir
1 nolu koltukta seyahat ettim emniyet kemeri yoktu koltuğunda, şöför çok kabaydı. Aracın içi haddinden fazla soğuktu.
"" Misafir
Otobus bileti aldigimiz saatte kalkarsa daha iyi olur(30 dakika gec hareket ettik)
"Yolculara Davranış Şekli" Misafir
Namaz vaktinde durmuyor
"En az bizim köyün minibüsü kadar profesyonel. " Misafir
Öncelikle araç çok eski idi ve kötü kokuyordu. Araçtan ciddi motor gürültüsü geliyordu. Olabilir, adamlar koskoca otobüsü çöpe atacak değiller ya dedik kendi kendimize. Ancak otobüsün 1950 model küfürbaz şoförü ve 13 yaşında olduğunu düşündüğüm acemi muavini, bize otobüsün durumunun neden böyle olduğunu daha iyi gösterdi. Şoförün muavinle ve yolcularla olan kaba atışmaları ve lakayıt tavırları, toplamda 1 saat gecikme (istanbuldan ankaraya 7 saatte vardık) ve motor kokulu kalorifer sıcağı ile birleşince ömrüm boyunca unutmayacağım bir rezillik daha yaşamış olduk. İkram olarak sadece muavinin elinde şişeyi dolaştırarak dağıttığı meyve suyu verildi.
"Teşekkürler" Misafir
zamanında kalkış,varış için çok teşekkürler, her zaman böyle olsun isteriz
"Sefer iptal olmus" Misafir
Almış olduğum bilet iptal olmuş otobüs gelmedi. Ama Ats diye bir yeni firmayla geldim fena degildi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki yorumlar >