scorecardresearch
Kastamonu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Kastamonu otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Kastamonu otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Nilüfer Turizm 298
Metro Turizm 2
Süha Turizm 1
Ali Osman Ulusoy 1
Ulusoy Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Ucuz otobüs bileti ile Kastamonu’ya seyahat etmek için; tüm firmaları ve bilet fiyatlarını Neredennereye adresinde bulabilirsiniz. Arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara dediğinizde; size en uygun seferleri listelersiniz. Karşınıza gelen sayfada o gün için şehre farklı firmalar tarafından düzenlenen tüm otobüs seferleri göreceğiniz için kolayca karşılaştırma yapabilir ve seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Şehre hemen her gün ülkenin değişik illerinden sefer düzenleyen 15 civarında firma bulunmaktadır. Kastamonu’ya seyahat edebileceğiniz firmalar arasında Kastamonu Güven, Kastamonu Özlem Seyahat ve Tosya Seyahat en çok sefer düzenleyen firmalar olarak ön plana çıkmaktadır. Sitemizden Kastamonu uçak bileti de alabilirsiniz.

Özellikle farklı tatil seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz bir şehir olarak dikkat çeken Kastamonu’ya en uygun otobüs bileti ile seyahat ettiğinizde şehirde gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Kastamonu’da iki farklı iklimin özellikleri görülmektedir. Bu nedenle şehrin kuzey kesimlerinde mevsimler daha belirgin yaşanırken, güney kesimlerinde İç Anadolu’ya yakın kesimlerinde daha ılıman bir iklimin özelliklerine rastlanır. Her mevsim cazip tatil imkanları sunan Kastamonu’ya kış aylarında yolculuk ettiyseniz; şehrin en yoğun ve tercih edilen yeri Ilgaz Kayak Merkezidir. En yoğun dönemini sömestr tatilinde yaşayan merkeze gitmeden önce konaklama tesislerinde yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Karadeniz sahilinde yer alan Çatalağzı, Abana ve Cide ilçeleri de yazlık beldeler olarak ziyaretçi çekmekte. Farklı tatil imkanları bulunan bir şehir olması nedeniyle Kastamonu’da konaklamak için geniş seçenekler de bulunmakta. Zevkinize ve bütçenize göre seçeceğiniz otellerden birçoğu ücretsiz wi-fi bağlantısı da sağlamakta. İndirimli otobüs bileti sahibi olmak için ayrıca biletlerinizi seyahatinizden daha önce alarak da avantaj elde edebilirsiniz. Kastamonu; Kurtuluş Savaşı boyunca Anadolu’ya cephane ve gıda sevkiyatı için bir üs olarak kullanılmıştır. Savaş boyunca ülkede en çok şehit veren illerin başında gelmektedir. Tarih boyunca farklı medeniyetlere de ev sahipliği yapmış olan şehir bu nedenle tarihi eserlere de ev sahipliği yapmaktadır. Otobüs firmalarının sundukları online bilet ile geldiğiniz Kastamonu’da zengin tarihi miraslar arasında; Şehrin en yüksek tepelerinden birine inşa edilmiş olan Kastamonu Kalesi ilk sırada gelmektedir. Bizanslılar döneminden kalma yapı Valilik Binasının hemen yakınında yer almaktadır. Merkez, Taşköprü ve İnebolu ilçelerinde Osmanlı evlerini görebilirsiniz.

Osmanlının klasik mimari tarzında 2 katlı olarak ahşaptan inşa edilmiş olan evler; dar taşlı sokaklarda geniş avluları ile yan yana dizilmişlerdir. Koruma altına alınmış olan bu evlerde konaklayabilir veya yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Televizyon " Misafir
Televizyon bozuktu ne kapanıyordu nede içinde film vardı
"Tv" Misafir
Ali osman ulusoy firmasının koltuk arkalarındaki tv lerinde film seçme olanağı yok sadece ekrana verilenleri izleyebiliyorsunuz.Oyun yok.Diğer firmalardaki gibi daha gelişmiş cihazlar kullanılabilir.
"Sefer İptali" Misafir
yolculuğum iyi geçmedi çünkü sefer iptal edilmiş ve ben bu değişikliği terminalde öğrendim. şansıma başka firmada aynı saatte sefer vardı ve yer bulabildim. mağdur olabilirdim hiç memnun kalmadım.
"Berbat ötesi yolculuk" Misafir
Koridorda birden çok yolcu vardı,araba ariza yaptı,şoför uyudu,geç kalktı geç vardı,benzinlikten çıkarken kenardaki beton saksılara surttu jant değişti..hatalı sollama yaptı Mucura girdi,hızdan da ceza yedi..daha ne olsun..berbat ötesi ..
"Metro kastamonu da bilindiği gibi iyi değil" Misafir
kastamonuda yeteri kadar firma yok. metro burada var fakat diğer aktif illere nazaran metro bu ilde (kastamonuda) rakip eksikliği nedeni ile olsa gerek bildiğin keyfe keder davranarak at koşturup cirit sallıyor.yollarda dolmuşlar gibi sürekli keyfi dur kalk yapıyor,molaya sıra gelince yeteri kadar durmuyor,bu seferki yolculukta artık otobüste eski olunca yazmadan edemedim. kaliteyi düşürme metro! fırsatçılığa gerek yok(nasılsa müşteri bende/cepte/elimde vb fırsatçılığı)
"Iyi" Misafir
Genelde iyi.
"Şikayet" Misafir
Berbat bi yolculuktu
"Şikayet" Misafir
Servis tek kelimeyle berbattı. Bazı yolculara ikramda bulunuldu bazıları es geçildi.
"Internette verilen saat" Misafir
internet'te saat 15:00 yazıyordu ben otogara gittim zamanında orada oldum ancak araba 14:00 aracıymış ve benden önce hareket etmişti. saat 14.00'da araç yolcularını alarak yola çıkmıştı gişedeki görevli bütün biletlerin 14:00'a göre kesildiğini sadece benim biletimin internet'ten alındığı için saat 15:00'a göre kesildiğini söyledi.yeni bir bilet alarak aktarmalı yolculuk yaptım. bu durumda mağdur oldum ayrıca maddi olarak mağduriyetimin de giderilmesini talep ediyorum.
"Yolculuğa dair" Misafir
Sitenizi üzerinden aldığım koltuğu metro firması yazıhanede bir başkasına da satmış. Durum ortaya çıkınca diğer yolcuyu başka koltuğa aldılar. Sitenizden memnun kalmakla birlikte metro turizmle alakalı duyduklarımı bizzat görmüş de oldum. İyi çalışmalar.