neredennereye.com, Kastamanu Güven Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kastamanu Güven Turizm

Kastamanu Güven Turizm
 

neredennereye.com,
Kastamanu Güven Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kastamanu Güven Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kastamanu Güven Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kastamanu Güven Turizm

Büyük İstanbul Otogarı No: 37 Bayrampaşa 34036  İstanbul
0212 658 1035

Kastamonu Güven, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti prensibini benimseyerek, yolcularına hizmet veren yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Hizmet piyasasına ilk olarak 1985 yılında çıkmıştır. Kastamonu Güven Hasan Çatal tarafından kurulmuştur. Firma 1991 yılında Taşköprü Güven ismi ile yeni bir yapılanmaya gitmiştir. Bu yapılanmadan sonra otobüs firması Taşköprü – İstanbul –Kastamonu- Samsun ulaşım noktalarında seferler düzenlemeye başlamıştır. Firma 2001 yılında ikinci kez isim değişikliğine giderek, ismini yeniden Kastamonu Güven Turizm olarak tekrar değiştirmiştir. Bu isim altında hala Kastamonu- İstanbul- Taşköprü- Samsun ulaşım noktalarında hizmet vermeye devam etmektedir.


Kendisinin kalite politikasını şu şekilde belirtmiştir: “Firma olarak, tüm yolcularımızın, yolculuk öncesi ve sonrasını ihtiyaçlarını karşılayarak kendimizi her zaman bir adım ileriye taşımak. Yolculuk hizmeti veren bir firma olarak, bünyemizde barındırdığımız tüm personelimiz kendilerinde bulunan hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerimize her zaman doğru, yerinde ve güler yüzlü hizmet sunmalıdır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, bir müşterimizin bile memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizlere her yeni gün daha kaliteli hizmet sunmak için, ulaşım noktalarımız, şubelerimiz ve çalışanlarımız düzenli aralıklar ile denetlenmektedir. Yolcularımızın memnuniyetini ve güvenliğini üst düzeyde tutmak için, filomuzda bulan otobüslerimizin teknik ve hijyenik bakımları düzenli olarak sağlanmaktadır.”


Misyonu şu şekildedir: “Günümüzün modern dünyasına uygun olarak, çağın yeniliklerini takip ederek, her geçen gün kendimizi geliştirerek müşterimize bu sektörde öncü olarak hizmet sunmak. Müşterilerimizden gelen beklenti ve isteklerin en üst düzeyde karşılanabilmesi için gereken yapılanma kısa sürede tamamlanmaya çalışmaktadır.”

Kastamanu Güven Turizm otobüs bileti fiyatları, Kastamanu Güven Turizm iletişim ve telefon numaraları, Kastamanu Güven Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Kastamonu 40 TL
Ankara - Taşköprü 40 TL
Ankara - Çankırı 30 TL
Kastamonu - Ankara 40 TL
Taşköprü - Ankara 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
86Puan
73%
12%
3%
0%
12%
Toplam Yorum Sayısı (36)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
İyi bir yolculuktu
"" Misafir
Zamanında kalkmasına rağmen biraz geç vardık. Aracın 220 V luk prizleri çalışmıyordu ayrıca muavin, bagajları yerleştirirken hiçbir şey sormamasına rağmen bagajı teslim ederken " terminalde ineceğimizi sandığı için, çantamızı alta koyduğunu" söyledi ve hakaret etmeden kendi kendine söylendi
"" Misafir
Teşekkürler sagol memmumuz
"CEP TELEFONLARI HK." Misafir
Merhaba, yolculuk başlamadan önce, konforu ve kişilik haklarını sağlamak adına cep telefonlarının seslerinin kısılması hususunda anons yapılması ve uymayanların personel tarafından uyarılması gerektiğini önemle belirtmek isterim.
"" Misafir
Yolcuyu misafir kabul eden bir anlayışla, vaktinde, huzurlu ve kaliteli bir yolculuktu.
"Kastamonu Güven " Misafir
Otobüste su bile ikram etmediler hadi
"Harem otogar ilgi :)" ümit 3737
gerçekten haremdeki çalışanlarınızı kutluyorum nedenini söylemek gerekirse daha önceden kastamonu özlemi kullanıyorduk orda çalışanlar hiç ilgi göstermeyip üstüne üstün leş gibi alkol kokuyolardı tedirgin oluyorduk bize düzgün bilgi veriyolarmı acaba diye özlemden vazgeçip haremde sizin yazanenize geldiğimde çalışanlarınız her konuda yardımcı oldular annemi babamı göndercektim daha önceden eşyalarımızı bıraktık sahip oldular ben otobüs saatinde haremde olamadıgım halde annemi babamı otobüse bindirmişler eşyalarını personeliniz kendileri taşımışlar çok memnun oldum bu ilgiden bundan sonra güvenden vazgeçmem teşekürler güven turizm ilginiz için memleketimin sıcaklıgını bana yaşattıgınız için
"Kastamonu Guven Ankara " ilkersc
Kastamonu Firmalari arasinda Kastamonulu olarak bu isi hakkiyla yapan firmaniza tesekkur ederim.Yillarca Istanbul yollarinda degismeyen ve gittikce buyuyen bir firmasiniz.Bizi koy minibusu kalitesinde Ankara'ya tasiyan firmalardan ne zaman kurtarip Ankara seferine baslayacaksiniz? 1-2 gun once baslandigini duydum fakat haberi dogrulayamadim. Bilgi verirseniz memnun olurum.
"Kastamonu güven HAREM" istanbul19
öncelikle hepinize hayırlı yolculuklar arKADAŞLAR GÜVEN TURİZM harem yasanesi bulunmaktadır haremde peron 12 tel: 391 17 72 çalışan arkadaşlar yardımsever güler yüzlüler
"Firma çalışanları" covered47
firma çalışanları seyahat esnasında yüksek voltaj konuşmasalar iyi olacak. hizmet idare eder. saygılar.