Kişi
1

Kahta Petrol Otobüs Bileti

Kahta Petrol

Firma Hakkında

  • AdresAdıyaman
  • Müşteri Servisi0 (416) 725 72 39 - 725 51 09
  • İnternet Sitesiwww.kahtapetrol.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

61 %
Toplam Yorum Sayısı (18)
Kahta Petrol


Çok İyi
35 % (11)
İyi
10 % (3)
İdare Eder
13 % (4)
Kötü
6 % (2)
Çok Kötü
35 % (11)

"İstanbul Ankara "

16.45 otobüsüne bilet almıştım ancak 2 saat öncesinde biletimi iptal ettiklerine dair mesaj gönderdiler. Mağdur durumuna düşmek bir yana, gidişime 2 saat kala haber verilmesi bir yana! Apar topar bilet aramak zorunda kaldım! O gün olduğu için otobüslerde yer kalmamış uçak ve tren fiyatları ise uçuk fiyatlardaydı! İğrenç bir firmasınız! Altından kalkamayacağınız işlere girmeseydiniz keşke! O kadar insanı mağdur ettiniz!

"Sikayet"

Bana duzcede servis var dediler sabah 06:30 da dinlenme tesisinde birakip gittiler servisleri yokmus sonrasinda cok magdur oldum ve benle birlikte daha bir kac kisi daha vardi insanlara bilet keserken ve arac icinde yalan soyluyorlar sonra arkalarina bakmadan donup gidiyorlar kimse binmesin lutfen bu yalancilarin aracina

Öncelikle araç konforu 0. Gayet gürültülü bir yolculuk oldu telefonla sürekli bağırarak konuşanlar oldu, araçtan garip garip sesler çıktı. 10 dakika geç kalacağımızı söyledik beklemeyiz dediler, 45 dakikaya yakın biz bekletildik. Genel anlamda kötü bir firma tavsiye etmiyorum

"Görüş"

ALLAH RAZI OLSUN BUNDAN SONRA KAHTA PETROLE BİNECEM

"trabzona dogru"

Gerçekten güzel ve zamanında kalkış ve varisli bir yolculuktu.tesekkurler

Kahta Petrol Hakkında

Kahta Petrol Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Kurulduğu günden bugüne var olan tüm imkânlarını misafir memnuniyeti için kullanan firma, yola çıktığı ilk günden beri hizmet kalitesini bozmadan yoluna devam ediyor. Bölgesel ve yöresel çalışmalarıyla dikkat çeken otobüs firması, sınırlı sayıdaki otobüsleriyle gerçekleştirdiği seferlerle, insandan çok sevgi taşıdığının bilincinde olarak hareket ediyor. Yöresel anlamda baktığımızda kendi yöresel ve folklorik yapıya sahip çıkan ilk turizm şirketi olma özelliğini koruyan şirket, Güneydoğu’nun incisi Adıyaman’ı ve dünyanın sekizinci harikası olarak atfedilen Nemrut Dağı’nı tüm Türkiye’ye tanıtmayı kendine görev edinmiş. Bu yönleriyle bir nevi tarihi ve turistik yerlerimizi tanıtmak üzere kültür elçisi olan şirket, tarihimize sahip çıkan nadir otobüs firmalarından biri aynı zamanda.

Otobüs Filosu

Travego 15 SHD

O403 Mercedes

Mercedes Tourismo

Prestij

Otobüste Sunduğu Hizmetler

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Müzik Yayını (Koltuk)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Kahta dağın eteği anlamına gelmektedir. Adıyaman'ın ilçelerinden bir tanesidir. Bu ilçe kuzey bölgesi dağlık tarım arazileri ve yamaçları üzerine kurulmuştur. Bazı bölgeleri ise ovalıktır. Kahta coğrafi yerinden dolayı günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde de ev sahibi yaptığı bu medeniyetlerin izlerini hala taşımaktadır. İlçede gezilip görülmesi gereken birçok tarihi yapı vardır. Her yıl birçok turist bu yapıları görmek için bu ilçeye gelmektedir. Kahta yöresel halkı ve dışarıdan gelen turistlerin tercih ettiği bir otobüs firması olan Kahta petrol turizm limited şirketi bu bölgede kaliteli hizmet veren bir şirkettir.

Kahta Petrol Turizm Ltd Şirketi Hakkında

"Kendi kendini yaratmak "sloganını kendine ilke edinen bu firma kendi imkanları doğrultusunda ortaya çıkmış insan taşımacılığı yapan bir otobüsü şirketidir. Adıyaman merkezli olarak kurulmuştur. Adıyaman'ın ilçesi olan Kahta'da başlayan bu firma birçok noktaya seferler düzenleyerek yolcular taşımaktadır. Halka hizmet Hakka hizmettir düşüncesini benimseyerek yöresel halkla bir bütün olarak çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini insan sevgisine önemsemektedir.

Kültür elçiliği görevini üstlenmiştir. Yöresel değerlere sahip çıkmaktadır. Sınırlı sayıda otobüslere olan bu firma Nemrut dağına birçok seferler düzenlemektedir. Tarihi sahip çıkan bir düşünce yapısını benimsemiştir.

Yerel halka ve buradaki tarihi güzellikleri görmek isteyen yolculara kaliteli hizmetler vermektedir. Günümüzün getirmiş olduğu yenilikler ile daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaktadır. Nemrut dağını ve Adıyaman’da bulunan birçok tarihi yapıyı görmek isteyen insanların yardımcısı olacaktır Kahta petrol turizm limited şirketi.

Kahta Petrol Turizm Ltd Şirketinin İlkeleri Ve Hedefleri

Yöresel ve folklorik yapıya sahip çıkan bu otobüs şirketi kültür elçisi olma yolundaki gösterdiği çalışmalar ile bu yolda bir ilk ve öncü olmayı hedeflemektedir.

Herkesin ve her şirketin kendi tarihini bilmesi ve sahip çıkmasını savunmaktadır. Bu düşünce yapısıyla beraber kaliteli hizmet anlayışı ve konforlu seyahat birleştiğinde tercih edilen bir otobüs firması haline gelmiştir Kahta petrol turizm limited şirketi.

Kahta Petrol Turizm Ltd Şirketinin Seferleri

Kendi doğrularında bir öncü olan bu firmanın yurdumuzun birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Adana, Aksaray, Ankara, Bolu, Düzce, Erzincan, Gümüşhane, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Malatya, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sivas ve Trabzon'la seferleri vardır. Bu illerin dışında birçok ilçeye seferlerde bulunmaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2022) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr