scorecardresearch
neredennereye.com, Kahta Petrol firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kahta Petrol

Kahta Petrol
 

neredennereye.com,
Kahta Petrol
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kahta Petrol Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kahta Petrol
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kahta Petrol

 Adıyaman
0416 725 72 39 - 725 51 09

Kahta Petrol Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Kurulduğu günden bugüne var olan tüm imkânlarını misafir memnuniyeti için kullanan firma, yola çıktığı ilk günden beri hizmet kalitesini bozmadan yoluna devam ediyor. Bölgesel ve yöresel çalışmalarıyla dikkat çeken otobüs firması, sınırlı sayıdaki otobüsleriyle gerçekleştirdiği seferlerle, insandan çok sevgi taşıdığının bilincinde olarak hareket ediyor. Yöresel anlamda baktığımızda kendi yöresel ve folklorik yapıya sahip çıkan ilk turizm şirketi olma özelliğini koruyan şirket, Güneydoğu’nun incisi Adıyaman’ı ve dünyanın sekizinci harikası olarak atfedilen Nemrut Dağı’nı tüm Türkiye’ye tanıtmayı kendine görev edinmiş. Bu yönleriyle bir nevi tarihi ve turistik yerlerimizi tanıtmak üzere kültür elçisi olan şirket, tarihimize sahip çıkan nadir otobüs firmalarından biri aynı zamanda.

Otobüs Filosu

•    Travego 15 SHD

•    O403 Mercedes

•    Mercedes Tourismo

•    Prestij

Otobüste Sunduğu Hizmetler

•    İnternet

•    Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

•    TV (Genel)

•    Kulaklık

•    Müzik Yayını (Genel)

•    Müzik Yayını (Koltuk)

•    Cep Telefonu (Serbest)

•    Koltuk Ekranı (MIT)


Kahta dağın eteği anlamına gelmektedir. Adıyaman'ın ilçelerinden bir tanesidir. Bu ilçe kuzey bölgesi dağlık tarım arazileri ve yamaçları üzerine kurulmuştur. Bazı bölgeleri ise ovalıktır. Kahta coğrafi yerinden dolayı günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde de ev sahibi yaptığı bu medeniyetlerin izlerini hala taşımaktadır. İlçede gezilip görülmesi gereken birçok tarihi yapı vardır. Her yıl birçok turist bu yapıları görmek için bu ilçeye gelmektedir. Kahta yöresel halkı ve dışarıdan gelen turistlerin tercih ettiği bir otobüs firması olan Kahta petrol turizm limited şirketi bu bölgede kaliteli hizmet veren bir şirkettir.


Kahta Petrol Turizmlimited Şirketi Hakkında


"Kendi kendini yaratmak "sloganını kendine ilke edinen bu firma kendi imkanları doğrultusunda ortaya çıkmış insan taşımacılığı yapan bir otobüsü şirketidir. Adıyaman merkezli olarak kurulmuştur. Adıyaman'ın ilçesi olan Kahta'da başlayan bu firma birçok noktaya seferler düzenleyerek yolcular taşımaktadır. Halka hizmet Hakka hizmettir düşüncesini benimseyerek yöresel halkla bir bütün olarak çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini insan sevgisine önemsemektedir.


Kültür elçiliği görevini üstlenmiştir. Yöresel değerlere sahip çıkmaktadır. Sınırlı sayıda otobüslere olan bu firma Nemrut dağına birçok seferler düzenlemektedir. Tarihi sahip çıkan bir düşünce yapısını benimsemiştir.


Yerel halka ve buradaki tarihi güzellikleri görmek isteyen yolculara kaliteli hizmetler vermektedir. Günümüzün getirmiş olduğu yenilikler ile daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaktadır. Nemrut dağını ve Adıyaman’da bulunan birçok tarihi yapıyı görmek isteyen insanların yardımcısı olacaktır Kahta petrol turizm limited şirketi.


Kahta Petrol Turizm Ltd Şirketinin İlkeleri Ve Hedefleri


Yöresel ve folklorik yapıya sahip çıkan bu otobüs şirketi kültür elçisi olma yolundaki gösterdiği çalışmalar ile bu yolda bir ilk ve öncü olmayı hedeflemektedir. 


Herkesin ve her şirketin kendi tarihini bilmesi ve sahip çıkmasını savunmaktadır. Bu düşünce yapısıyla beraber kaliteli hizmet anlayışı ve konforlu seyahat birleştiğinde tercih edilen bir otobüs firması haline gelmiştir Kahta petrol turizm limited şirketi.


Kahta Petrol Turizm Ltd Şirketinin Seferleri


Kendi doğrularında bir öncü olan bu firmanın yurdumuzun birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Adana, Aksaray, Ankara, Bolu, Düzce, Erzincan, Gümüşhane, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Malatya, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sivas ve Trabzon'la seferleri vardır. Bu illerin dışında birçok ilçeye seferlerde bulunmaktadır.

Kahta Petrol iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Kahta Petrol bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Kahta - Gölbaşı (Adıyaman) 9 TL
Adıyaman - Ankara 75 TL
Adıyaman - İstanbul (Anadolu) 99 TL
Adıyaman - Malatya 19 TL
Adıyaman - İstanbul 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
64Puan
40%
12%
12%
4%
32%
Toplam Yorum Sayısı (16)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Trabzona dogru" Misafir
Gerçekten güzel ve zamanında kalkış ve varisli bir yolculuktu.tesekkurler
"Hareket saati" Misafir
hareket saati 5 yazılmıştı 5:30 da hareket etti keşke hareket saati doğru yazılsaydı o kadar acele etmezdik.
"Yolculuk " Misafir
Çalıştığınız firmaları dikkatli seçmenizi diliyorum
"Hata düzeltmeme" Misafir
Yanlışlıkla aldığım bileti ne iptal ettirebildim ne de açığa alabildim
"" yakup s
merhaba bilet düşünüyorum ama firmanız addıyaman merkezden kalkmıyormu tşklr
"Teşekkür" yigit
size personelinize teşekkürler özellikle
"Memnuniyet" kaancendere
adıyamandan mersine yolculuk yaptım personel ve ikramını çok beğendim teşekürler
"Sorumsuzluk" zsezer
ben bugün agrı dagı turizmle sivastan agrıya geldim ama bin pisman oldum cünkü imranlı da isleyen dinlenme tesisinde 30 dk mola verdik. saat 24:05 idi ama mola saatımız bittigi halde soför yada hostlardan kimse gelmedi. yolcular merak edip indiginde ise aracın arızalandıgı söylendi bazı yolcular polise haber vermisler. polisler geldiginde de arac bulduk 1 saat sonra gelecek dediler sogukta rezil olduk bekledik kimseler gelmedi. bizimle ilgilenmediler bu nasıl fırma ki arac bulamıyor, hic umurlarında bile degildi.en sonunda saat 04:20 de agrı yavuz turizmin aracı geldi ve onunla yola devam ettik. bi de övünüyorlar aracımız son model neoplan dünyanın parasını verdik aldık diye. alın aracınız sizin olsun bu firmayı kimseye tavsıye etmiyorum. belki bu yazdıklarımı karalama olarak düsünebilirler o yüzden arıza yapan aracın plakasını da yazıyorum 34 mek 28, umarım kimsenin canını bi daha yakmazlar
"" ayse41
berbattı full ayak kokusu ::SSSS
"" f_t_h_02
babam dün 12.30 arabasıyla gitti daha hala yolda. gece tekerlek patlamış 4 saat beklemiş. bugün de cam kırılmış onu beklemişler. yani şu anda kahramanmaraşta daha 3 saatten fazla yolları var. böyle bişey görmedim ya