Kahramanmaraş Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Kahramanmaraş otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Kahramanmaraş otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 4
Öz Diyarbakır 3
Ak Turizm 3
Cesur Bingöl 2
Lüks Afşınlılar Seyahat 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Kahramanmaraş’a seyahatleriniz için ucuz otobüs bileti aramanızı Neredennereye’de yaparak avantajlı bir yolculuk için ilk adımı atabilirsiniz. Kahramanmaraş’a sefer düzenleyen 32 otobüs firması bulunmaktadır. Bu otobüs firmaları içinde yolcular tarafından en çok tercih edilenler Ak Turizm, Aksu Turizm, Lider Elbistan, Lüks Afşınlılar, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Öz Elbistan Seyahat olarak ön plana çıkmaktadır. Akdeniz ve Karasal iklim özelliklerinin görüldüğü şehre seyahat etmek için en uygun zaman ilkbahar ve sonbahar ayları arasında geçen dönem olarak gösterilebilir. Seyahat planlamanızı yaparken şehrin hava durumu ile ilgili güncel bilgileri de sitemize bulabilirsiniz. Kahramanmaraş uçak bileti için de sitemizi kullanabilirsiniz.

Özellikle akarsu kaynakları bakımından zengin bir bölgede yer alan şehir; turizm potansiyelini de her geçen gün artırmaktadır. En uygun otobüs bileti ile seyahat gerçekleştirebildiğiniz şehirde bulunduğunuz sürede görebileceğiniz yerler şu şekilde sıralanmaktadır. Kahramanmaraş çarşıları ünlü bir şehirdir. Osmanlı’da görülen ilk örneklerden biri olan Kapalıçarşı şehir merkezinde bulunmaktadır. Kapalıçarşı etrafında bedesten, bakırcılar çarşısı ve Taş Han da yer alır. Buralarda yöresel el işlerini ve şehre has lezzetleri bulabilirsiniz.

Abdülhamit Han Camisi; şehre 2011 yılında inşa edilmiştir. Tarihi bir ibadethane olmayan bu yapının özelliği Türkiye’nin en büyük camisi olmasıdır. Camii 10 bin kişi kapasitelidir. Mercimek Tepe olarak adlandırılan bölgede inşa edilen cami şehrin her noktasından görülebilmektedir. Ceyhan Köprüsü veya diğer adıyla Taş Köprü günümüze kadar farklı dönemlerde onarım görmüş olsa da orijinal özelliklerini sürdürmektedir. Dulkadiroğulları zamanında yapıldığı tahmin edilen köprü 158 metre uzunluğa sahiptir. Şehrin simgeleri arasında yer alan Kahramanmaraş Kalesi de şehir merkezinde bulunur. Burada şehre hakim bir tepe üzerinde yükselen kale dikdörtgen bir planla inşa edilmiştir. Kuran-ı Kerim’in Kehf Suresi’nde geçen Yedi Uyurlar kıssasının Kahramanmaraş’ta geçtiğine inanılır. Burada Yedi Uyurlar Mağarası olarak adlandırılan yere Bizanslılar döneminde 13. yüzyılda bir kilise inşa edilmiştir.

Müslüman Türk devletlerinin şehirde egemen olmasından sonra camiye dönüştürülen ibadethane; Eshab-ı Kehf Külliyesi ve Camii olarak bilinmektedir. Kahramanmaraş biletlerinizi ile ilgili tüm işlemlerinizi sitemizden yapabildiğiniz gibi bunun için mobil uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak AppStore ve Google PlayStore üzerinden indirebilirsiniz. Kolay kullanımı ile uygulama üzerinden biletlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Ak turizm ile Seyahatimiz gayet güzeldi...
"Dolmuş yolculuğu " Misafir
Şöför ve yanındakilerin bitmek bilmeyen para çalmak vs muhabbetleri ve yolda hemen hemen her el kaldıran için otobüsü dakikalarca durarak yolculuğun süresini iki katına çıkarmış ve sitem eden yolculara nezaketsiz davranılmıştır.
"" Misafir
Televizyonlar cok eskiydi. Fazla valizimiz varmis ayriyetten onun icin para aldilar. Bunu neye göre aliyorlar aciklama yapamadilar. Bir kisiye kac kilo valiz hakki var veya kac valize ne kadar para aliniyor bilinmiyor. Tutturabildiklerinden para aliniyor fazla valiz icin. Yolda yolcu alip yolcu indiriliyor. Bidaha aksu firmasi ile yolculuk en son tercihim olacak.
"Yolculuk Puanı" Misafir
araç sürekli durarak ilerledi ve hiçbir ikram vs. yok ayrıca otobüs şoförü sigara içti hareket halindeyken. Araç kamerası yok mu otobüslerde? Yasak sanıyordum. Astım hastası olarak çok sorun yaşadım.
"2+1 Best Van (11:00 - 01:00 - 14 Saat)" Misafir
Şöförler çok dikkatli ve saygılı.
Host iyi niyetli ama biraz dikkatsiz ve eğitimsiz biriydi.
Ayaklarınızı üst üste attığınızda bir el size onu toplamanız gerektiğini hatırlatıyor.
Şekersiz kahve ve peçete yokmuş. (Ucuz sallama çay içip, burnuma parmağımla tıpa yaptım :))))
Gece Van'a vardığımızda herkesi yol üzerinde istedikleri yere bırakmaları çok düşünceli ve bütün eksikliklerin üzerine örttü ama ilk tercihim olmayacak."Genel" Misafir
Genel olarak iyi
"Dolmuş gibi" Misafir
Dolmuş gibi her yerde durdu!
"Yanlış koltuk" Misafir
Internetten cam kenari olarak aldigim numara aracta koridordu bu da beni rahatsiz etti ozellijle cam kenari almistim zorunlu koridorda geldim
"Eğlence" Misafir
Aracın eğlence monitörlero sürekli donuyordu.
"5705" Misafir
Bu zamana kadar ğittiğim en kaliteli en insanlara bakışi çok ğüzel olan otobüs buydu diğerlerinin bir dönmediği kalıyordu ama bunlar farklıydı