İstanbul Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
İstanbul otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, İstanbul otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Medine Turizm 25
Balıkesir Uludağ Turizm 12
MALATYA BEYDAGI 9
malatya zafer turizm 6
Çanakkale Truva 5
- HEMEN SATIN AL ! -

İstanbul otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz İstanbul bileti satın almak için NeredenNereye.com!

İstanbul en ucuz otobüs bileti ile seyahat edilebilecek şehirlerin başında gelmektedir. Çünkü hemen her ilden şehre otobüs seferi düzenlenmektedir. Türkiye’de şehirler arası otobüs seferleri düzenleyen tüm otobüs firmaları ile İstanbul’a seyahat edebilirsiniz. Anadolu şehirlerinden gelen otobüslerin son varış noktaları genellikle Harem Otogarıdır. İstanbul uçak bileti alımını da sitemizden yapabilirsiniz.

Harem; şehrin Asya veya diğer adıyla Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesinde yer alır. Şehrin Avrupa yakasında bulunan otogar ise Bayrampaşa ilçesinde bulunan Esenler Otogarıdır. Bu otogara genellikle Trakya’dan gelen otobüsler öncelikli olarak giriş yapar. Ancak bu bir kural değildir ve otobüs firmaları hangi şehirden gelirlerse gelsinler iki otogarı da kullanabilmektedirler. Yolculuk edeceğiniz firmanın son varış noktasını sorgulama ekranımızda detay kısmından görebilirsiniz.

Ortasından geçen Boğaz ile iki yakaya ayrılan İstanbul; tarih boyunca Dünya’nın en önemli şehirlerinden birisi olmuştur. Asya ve Avrupa kıtalarının birbirlerine en yakın oldukları bir noktada bulunan şehir; ticaret yollarının tam ortasında yer almaktadır. Turistik özellikleri ve tarihi güzellikleri ile şehir yıl boyunca yerli ve yabancı milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Dünya üzerindeki en eski yerleşimlerden biri olan şehre ucuz otobüs bileti ile geldiğinizde özellikle Anadolu Yakası’nda gezebileceğiniz yerleri şöyle sıralamak mümkün. Dönemin Padişahı Abdülaziz tarafından yaptırılan Beylerbeyi Sarayı; bir sayfiye ve yabancı konukları ağırlama mekanı olarak inşa edilmiştir. Boğaza bakan cephesi ve bahçe tasarımı ile şehirde en çok ziyaretçi çeken yerlerin başında gelmektedir. Buradan çıktıktan sonra sahil hattında yürüyüş yaparak veya otobüsleri kullanarak Üsküdar ile Harem arasında denizin ortasında bulunan Kız Kulesi’ni görebilirsiniz.

Dilerseniz sahildeki çay bahçelerinden bu güzel yapıyı görebilir veya motorlar aracılığı ile kuleye ulaşarak buradan eşsiz İstanbul manzarasını izleyebilirsiniz. Anadolu Hisarı ve Göksu, Beykoz Kasrı ve Beykoz Çayırı bu yakada görebileceğiniz diğer yerler arasında. Şehrin nüfusunun en yoğun kısmına ev sahipliği yapan Avrupa Yakası ile Anadolu Yakası arasında ulaşım toplu taşıma ile kolayca sağlanmaktadır. Şehirde otobüsler, yaygın bir metro ve raylı sistem ağı ile boğazda işleyen vapurlar şehir içi ulaşımın en çok tercih edilenleridir.

Avrupa Yakası’nda bulunan ve şehrin en çok ziyaretçi çeken noktalarını ise şöyle sıralayabiliriz. İndirimli otobüs bileti ve avantajlara ulaşmak için bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Bilet işlemlerinizi için ayrıca mobil uygulamamızı kullanabilir ve dilediğiniz an biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Osmanlı’nın inşa ettirdiği en büyük saray yapısı olan Topkapı Sarayı, şehrin fethinin simgesi durumunda olan ve Dünya’da mimari bir başyapıt olarak kabul edilen Ayasofya, iç süslemelerinde kullanılan çiniler dolayısıyla batılılar tarafından Mavi Camii olarak bilinen Sultan Ahmet Camii, Boğaza hakim bir şekilde şehri savunmak için inşa edilmiş olan Rumeli Hisarı, Türkiye’de bulunan tüm önemli tarihi eserlerin maketinin yer aldığı Miniatürk ile daha birçok yeri İstanbul’da bulunduğunuz sürede ziyaret edebilirsiniz.

Eğer İstanbul'da bulunuyor iseniz de İstanbul İzmir otobüs bileti, İstanbul Bursa otobüs bileti veya İstanbul Ankara otobüs bileti alarak bu yerlere seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"MARKA" Misafir
YENİ BARIŞ TURİZM ERZİNCAN'IN EN İYİ MARKASI
"Teşekkürler " Misafir
İlk anda güvenemedim sitenize şansımı denedim gayet begendim teşekkürler
"Metro yolculuğu" Misafir
Gayet keyifli bir yolculuktu hizmet kalitesi için metro turizm'e teşekkür ederim .
"Süper bir yolculuktu " Misafir
Tüm çalışan personel çok ilgili ve duyarlı idi çokkk teşekkürlerrrrr herkeseeeeee
"Yavaş" Misafir
Çok geç gitti her yerde durdu
"Genel olarak iyi" Misafir
İlk eksi puan yolculuk süresi için, Esenler - Adapazarı için bütün otobüs firmaları 3 saat veya 3 saat 15 dakika gösterirken, bu firma 2 saat yolculuk süresi gösterdiği için bu firmayı seçtim. Zira günübirlik acil işlerimi halledip dönmem gereken bir durumdaydım. Fakat 3 saat 35 dakika süren yolculuk sonucunda listede yer alan bilgilerin doğru olmadığını da görmüş oldum. Geç gidişimiz trafik kaynaklı değildi, belki de geç değil standartlarda gittik ama 2 saat yolculuk bilgisi beni yanılttı. Diğer konu ise ikramlardaki kek bimde satılan keklerden daha kalitesiz. İçecekler iyiydi. Mercedes otobüs yolculuğu konforlu geçti. Genel olarak memnun kaldım. Yine tercih ederim, fakat bu sefer yolculuk saatini dikkate almadan :)
"" Misafir
İyi bir yolculuktu
"Yolculuk Hk." Misafir
bayramdan dolayı trafik vardı iki saat geç yetiştim bu yüzden aştide bineceğim otobüsü kaçırdım muavin 1 taneydi o da pek ilgilenmedi
"Kötü bir yolculuk" Misafir
koltuk araları ve normal bir insana göre boyun altı kalan koltuk tepesi nedeniyle, şehir içi dolmuştan daha kötü yolculuk geçirdim. Ön taraf koltuğu yatırması ile tv ekranı ve burnumun arasında 20 cm kaldı. hiç memnun değilim.
"Bundan iyisi şamda kayısı" Misafir
Daha önce de yolculuk yaptığım bir firma. Otobüsü 14 saat boyunca otobüs gibi kullanan bir kaptan. Ağır ve vakkur.
Kaptanlar gerçekten kaliteli