İnebolu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

İnebolu Otobüs Firmaları

İnebolu Karadeniz Bölgesi’nin güzel ve yeşil şehirlerinden birisi olan Kastamonu’ya yolu düşenlerin mutlaka gidip görmesi gereken yerler arasında İnebolu ilçesi yer alır. İlçe halkı samimi, sıcakkanlı ve misafirperver insanlardır. Burada bulunan tarihi eser ve mekanlar ile doğal güzellik ve kültürel unsurlar önemli yer tutar. Sarımsağı ile meşhur olan ile gelmişken yöresel lezzetlerinin tadına bakmak için ilçe içinde bulunan restoranlara gidebilirsiniz. İlçe hafta sonu aileniz ve sevdiklerinizle vakit geçireceğiniz, doğanın içinde bulunan şirin ve nezih bir yerdir. Doğaseverlerin ve sporseverlerin vazgeçilmezleri arasında olacak olan ilçeye giderken yanınıza fotoğraf makinenizi almayı unutmayın. Böylece doğanın size sunmuş olduğu eşsiz görüntüleri çekebilirsiniz. İlçe sahip olduğu doğal güzellikleri ile tarihi eser ve mekanlardan daha fazla ilgi görmektedir. Karadeniz ikliminin hakim olduğu ilçede dikkatinizi öncelikle tipik Karadeniz evleri çekecektir. Burayı gezmeye başlamadan önce kendinize yapacağınız gezi güzergahı ile dinlenmeniz için daha çok vakit kalır. Yeşil ve mavinin eşsiz uyumunu sunan ve alabildiğine yeşil olan ilçede yeşilin her tonunu görebileceksiniz. Buraya gelmişken öncelikle İnebolu Abaş Tepesine gidebilirsiniz. Burası size eşsiz manzarayı sunar. Buradan sonra diğer bir tepe olan İnebolu Geriş Tepesi tüm güzelliği ve naifliğiyle sizleri bekler. Buradan çıkınca İstiklal Yoluna giderek kendinizle baş başa kalabilirsiniz. Kastamonu ilinin şirin ve nezih ilçesi olan İnebolu’ya gitmek için otobüs biletinizi internet sitemizden alabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Metro Turizm Seyahati (Inebolu-Kastamonu)" Misafir
Biletimi bu site uzerinden alalı uzun bir sure oluyor. Fakat 1 hafta once otobus kalkıs saati yarım saat oncesine alınmıs. Bana sitenizden gelen hatırlatma mesajlarında ise hep eski saate gore iletildi. Muavinler beni aradılar ve gec kaldıgım icin sucladılar. Karsılıgında gelen mesajı gosterdim. Yani saat degisiklikleri vs oldugu zaman neden firmalarla iletisimde olup, yolcuya yanlıs bilgi gonderip madur ediyorsunuz?
"Çok bekledim" Misafir
8 saatlik yolu 12 saatte gelmenin stresini halen üzerimden atamadım. Bu konuda bu firma çok duyarsız ben çok sık kullanmıyorum ama kullandığımda beni bezdiriyor. Oysa diğer firmalar zamanında ve istikrarlı haraket ediyor. Yazmak istediklerim şimdilik bu kadar.