Iğdır Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Iğdır otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Iğdır otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Serhat Iğdır Turizm 8
Has Diyarbakır 2
Cesur Bingöl 2
Doğuş Iğdır Turizm 1
Has Bingol 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti rezervasyon, bilet arama ve satın alma işlemlerinizin tamamı için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bunun için ücretsiz mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Neredenereye’den aldığınız biletler ile ülke içinde dilediğiniz noktaya avantajlı fiyatlarla yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Iğdır yolculuğunuz için de her zaman en uygun seferleri bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit. Arama kutucuklarını gerekli bilgiler ile doldurup bilet ara butonuna tıklamak. Böylece sizin belirlediğiniz tarihe denk düşen ve farklı firmalar tarafından düzenlenen tüm seferleri bir arada görebilirsiniz. Şehre ulaşabileceğiniz 10 civarında firma bulunmaktadır. Iğdır uçak bileti alımları için de sitemizden faydalanabilirsiniz.

Efsaneler ile anılan Ağrı Dağı eteklerinde kurulmuş olan şehir ülkenin en doğu ucunda yer almaktadır. Bereketli toprakları ile Doğu Bölgesi için önemli bir üretim merkezi konumundadır. Diğer şehirlere ürün sağlaması ve özellikle dağcılık sporuyla uğraşanların uğrak noktası olmasından dolayı bölgede yolcu trafiği yoğun olan bir ildir. En ucuz otobüs bileti sahibi olarak şehre yolculuk ettiğinizde; Iğdır’da bulunduğunuz sürede görebileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Anıt Müze, Iğdır Kervansarayı, Karakoyunlu Koçbaşlı Açıkhava Müzesi ve Tuz Mağaraları. Tuz Mağaraları: Tuzluca ilçesinde bulunan mağaralar; 55 dönümlük bir arazi üzerine yayılmaktadır. Günlük 60 ton tuz üretimi sağlanan mağaralarda Türkiye’nin 100 yıllık ihtiyacını karşılayabilecek kaynak olduğu söylenmektedir. Ayrıca mağara içindeki tünellerde bulunan havanın solunum hastalıklarına da iyi geldiği bilinmektedir. Iğdır Kervansarayı: Anadolu Selçuklularının son dönem eserlerinden biri olan kervansaray 13. yüzyılda inşa edilmiştir. 2008 yılında yapılan onarım sonrası ziyaretçilerini ağırlamaya devam eden yapı; şehir merkezinden 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Şehre yolculuk yapmaya karar verdikten sonra hangi firma ile seyahat edeceğinizi seçerken; biletlerini sitemiz üzerinden satın alarak yolculuklarını tamamlamış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Tercih edilebilir" YUSUF
Diyarbakır firmaları arasında galiba en iyisi.
"" Misafir
Araç berbat TV çalışmıyor köy dolmuşu gibi heryere uğruyor ama muavinlerin hizmeti ve ilgisi güzeldi..
"Seyahat" Misafir
daha iyisi olacağına inanıyorum
"Yvs" Misafir
Başka firma ile 21 saat suren igdir-ist arasi yolculuk metro ile tam 24 saat surdu işkence gibiydi.
"34 vmk 21" has21
yorumunuz dikkate alınarak belirtilen kaptan ilgili personel müdürümüz tarafından cezalandırılmıstır... Bileti yazhaneden almanız gerekmektedirr... seyahatinizde HAS DİYARBAKIR TURİZM işletmeciliğini seçtiğiniz için teşekkür eder baska bir yolculukta bulusmak umuduyla sağlık mutluluk ve esenlikler dilerizz.....
"Bilinçsiz kaptan" seyyah59
01.12.2009 tarihinde sabah saat 5,00 sularında Ağrı ilinde 34 VMK 21 Plakalı Has Diyarbakır Otobüsüne bindim. Yolculuğum 90 kilometre ileride Doğubayazıt ilçesinde bitecekti.Yolculuk bileti 5 ile 7 tl arasında değişen yasal raiçler olduğu halde Kaptan ısrarla 10 tl istedi. Zoraki 7 tl ye ikna ettim. Ancak, V.U.Kanunu ilgili maddeleri gereğince yolcu bileti vermesini istedim ise de veremeyiz dedi. Bu kaptan yol boyunca arabasına aldığı yolcularada bilet vermemişti. Bu durumda alınan para belgelenmediği için hem devlete vergi kazığı ve hemde kendi firmasına hortum kazığunu atmış oluyordu. Bence Bu kaptanın biraz eğitime ihtiyacı vardır sanırım. Ama Müavinlere bir itirazım yoktur. Çünkü onlar ellerinden geldiği kadar yolcuların ihtiyaçları ile ilgileniyorlardı.
"K.maraş" Misafir
öz diyarbakır otobüsünde yolculuk yapan abim var. o otobüsün içinde abimin ismi necmi ada abimi çok seviyorum. o şu anda k.maraşa askerlik yapmaya gidiyo abim. seni çok seviyorum, seren çiçek
"" hüseyn eyvazov
mükemmel
"Bilet alımı" ender taptık
Bilet alımı esnasında müşterilerine karşı çok kötü davranışlar içerisinde almazsan alma zihniyetinde saygısızca hareket eden çalışanlar mevcut
"Sevgi ve hoşgörü" ahmet ...........
tek kelimeyle muhteşem.başarılarınızın devamını dilerim