scorecardresearch
neredennereye.com, CSR Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

CSR Seyahat

CSR Seyahat
 

neredennereye.com,
CSR Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

CSR Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
CSR Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

CSR Seyahat

444 58 46
Cumhuriyet Mah. Kuyumcular Cad. No:3-5-7 Reyhanlı Hatay
0326 227 69 66

“Kalite, hizmet, güven”

Hatay CSR Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

CSR Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve yenilikçi hizmetleri ile koşulsuz misafir memnuniyeti sağlayan CSR, kalitesinden ödün vermeden, hizmet verdiği sektörün öncüsü olmayı hedefliyor. Yenilikleri, son teknolojiyi ve bilişimi bünyesine taşıyarak değerli misafirlerine sunan firma, hijyenik şartları da göz önünde bulunduruyor. Şirket, her an çağın gelişimine ayak uydururarak ve yenilenerek yoluna devam ediyor. Yolcu taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı, kaliteli hizmet veren lider otobüs firması, uluslararası normlara uygun, temel ve kültürel değerlerine bağlı, daima iyileşme ve gelişme çabası için olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Firmanın otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan firmanın bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin pek çok noktasına, şirketten otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Otobüs firması, otogarlardan da hizmet veriyor. Hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Otobüsleri içerisinde internet hizmeti sağlıyor. Bu sayede tüm misafirler yolculukları boyunca, isterlerse cep telefonlarından, isterlerse dizüstü bilgisayar ya da tabletlerinden internet erişimi sağlayabiliyorlar. Rahat koltuk tasarımlarıyla yolcusuna konforlu bir seyahat sunan firma, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemiyle de , misafirlerine çok daha eğlenceli bir yolculuk geçirme imkânı sağlıyor. Yol boyunca belirli zamanlarda, misafirlerine genel bir televizyon yayını hizmeti sunuyor. Ayrıca yolcuların birbirlerini rahatsız etmemeleri için de otobüs içerisinde her yolcuya birer adet kulaklık hizmeti de sağlanıyor. Bununla birlikte yine yol boyunca ve belirli zamanlarda genel bir müzik yayını hizmeti de sağlıyor. Yolcular kendi kişisel zevklerine göre de müzik dinleme ayrıcalığına sahipler. Ayrıca serbest cep telefonu kullanımı ile yolcular diledikleri zaman cep telefonlarını kullanabiliyorlar.

Otobüs Filosu•    Travego 17 SHD•    Setra S416 HDH•    Travego 15 SHD•    Temsa SafirMisafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Csr, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden firma, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor.

CSR Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz CSR Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
İskenderun - Ankara 54 TL
Ankara - Hatay 54 TL
Ankara - Antakya 54 TL
Aksaray - Dörtyol 47 TL
Antakya - Aksaray 51 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
72Puan
34%
28%
15%
12%
11%
Toplam Yorum Sayısı (51)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Mola başı tek çaya razı olacaksın" Misafir
Zamanlama ve fiyat açısından tercih ettim.
Bir çok firma gibi, nedense, mola başına tek çay verdiler. Zaten dinlenme tesisinden sıcak su aldılar (bir çok firma gibi). Gerisini siz anlayın.
Okurlar adında bir tesiste durdu.
Tesisin temizliği, fiyatların uygunluğu, personelin beyefendiliği ve insanlığı beni çok şaşırttı. Bilirsiniz bu tür tesislerde seçenek yoktur. Ne varsa onunla idare edersin.
Bu fırsatla Okurlar Tesisi'ne teşekkürlerimi sunarım.
"Güzel" Misafir
valla beğendim niye yalan diyim tartışma gürültü problem yok çünkü güzel ve ihtiyatlı hizmet var csr candır dedirtti
"Kalkış Varış Saati" Misafir
Buradan kendime veya yakınlarıma aldığım hiçbir yolculukta arama ekranında gösterilen sürede yolculuk tamamlanamadı.
"Çok içten" Misafir
Kendimi adeta uçakta hissettim (hız olarak değil hizmet kalitesi ve içtenlik hakkında on numaralar. Bu keyifli yolculuk için bütün mürettebata teşekkürler.
Musa Öztep
"" Misafir
Teşekkür ederim.
"Genel " Misafir
Varis bakimindan bekledigim den cok cok erken geldi
"Teşekkürler " Misafir
teşekkürler
"Mükemmel " Misafir
Köklü firmaları ezip geçer bu düzende giderse. .teşekkürler nereden nereye .tebrikler CSR seyahat.
".." Misafir
Güzeldi yolculuk. Ama yolculuk boyunca uyudum. Bu da rahat olduğunu gösteriyor herhalde. Servis de iyiydi.
"FEVKALEDENİN FEVKİNDE.." Misafir
Gidiş Dönüş seyahat gayet iyi yılların firmasını siler süpürür bu çizgide ilerlerse..Macera arayan başka firmaya..Tebrikler CSR (Cisri) Seyahat..

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >