Bu firma satışa kapalıdır.

Hatay Birlik Turizm Otobüs Bileti

Hatay Birlik Turizm
Hatay Birlik Turizm
 

neredennereye.com,
Hatay Birlik Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Birlik Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hatay Birlik Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Birlik Turizm

Antakya Belediyesi Garajı Hatay
0326 225 3688

Hatay Birlik Turizm kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Personelinin güler yüzü, şoförlerinin deneyimli ve alanında çeşitli eğitim ve kurslardan başarıyla geçmiş olanların itinayla seçilmesiyle tecrübeli bir takım oluşturulmuştur. Hatay Birlik Turizm, Hatay merkezli bir firmadır. Firma, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Hatay arasındaki seferleriyle ön plana çıkmaktadır. Hatay, Kahramanmaraş ve Gaziantep arasındaki yolculuklarda Hatay Birlik Turizm sıklıkla tercih edilen bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Gün içerisinde özellikle Hatay’dan Gaziantep ve Kahramanmaraş’a sabah 04.00 ile akşam 18.30 arasında seferlerle hizmet vermektedir.


Hatay Birlik Turizmin Misyonu


Firmanın öncelikli misyonu müşterilerinin güvenliğini hat safhada sağlamaktır. Yolcuların konforunu ve rahatlıklarını sağlamakla sorumlu olduklarının farkında olan firma müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamayı kendilerine ödev edinmiştir. Firma, sadece bulunduğu coğrafi konumda değil tüm Türkiye genelinde hizmet vermeyi kendine misyon edinmiş ve bu hedef doğrultusunda ilerlemektedir. Hatay Birlik Turizm yurt içi ve yurt dışı taşımacılıkta öncü isimlerden biri olmak için çalışmaktadır. 


Hatay Birlik Turizmin Müşterilerine Sağladığı Olanaklar


Öncelikle bulunduğu konum ve yaptığı şehirlerarası seferler bakımından bir çok rakibine göre daha ekonomik bir yolculuk sunan Hatay Birlik Turizmle yolcular çok daha karlı bir seyahat etmiş olurlar. Araçların fazlasıyla konforlu olması da sağladığı bir diğer rahatlıktır. Ayrıca araca bindiğiniz an itibariyle sizleri karşılayan güler yüzlü personel yolcuğun ne kadar keyifli geçeceğinin habercisi niteliğindedir. Araçların koltuk tasarımları yolcuların fizyolojik rahatlıklarını sağlayacak niteliktedir. Araç içlerinde bulunan ısıtma sistemi ve klima sistemi yaz ve kış yolculuklarını daha konforlu hale getirmek için tasarlamıştır. 


Yolculuk esnasında yolcuların acıkma ve içecek ihtiyacını karşılamak amacıyla bol miktarda yiyecek ve içecek ikramlarında bulunulmaktadır. Ayrıca yolcuların dinlenme ve tuvalet ihtiyaçlarını gidermeleri amacıyla belirli aralıklarla dinlenme tesislerinde molalar verilmektedir. Şoförler belirli eğitimlerden geçirilerek seçilmekte buda yolculuğun daha güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır. 


Hatay Birlik Turizmin Şube ve Seferleri


Firmanın şubeleri: Hatay, Kahramanmaraş ve Gaziantep’tedir. Firma ayrıca köy ve ilçe minibüsleriyle de hizmet vermektedir.

100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Iyi firmalardan biri" Misafir
memnun kaldık