Bu firma satışa kapalıdır.

Has Bulgaristan Otobüs Bileti

Has Bulgaristan
Has Bulgaristan Turizm
 

neredennereye.com,
Has Bulgaristan
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Has Bulgaristan Şubeleri

 

neredennereye.com,
Has Bulgaristan
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Has Bulgaristan

SERDIKA Otogarı, Ofis No: 121 Sofya - Bulgaristan Sofya (Bulgaristan)
0 +359 2 831 49 67

Bulgaristan Ülkemizin komşusu olması nedeniyle tanıdığımız bir ülkedir. Birçok vatandaşımız da iş nedeniyle Bulgaristan’ın birçok şehrinde yerleşmiş ve orada yaşamaktadır. Bundan dolayı gerek iş nedeniyle Bulgaristan’a yerleşen vatandaşlarımızı gerekse de Bulgaristan’dan ülkemize göç etmek zorunda olan vatandaşları ailelerine kavuşturmak için Has Bulgaristan, Türkiye – Bulgaristan arası seferleriyle müşterilerine kaliteli, konforlu ve güvenli bir yolculuk hizmeti sunmaktadır.


Has Bulgaristan Hakkında


Has Bulgaristan Turizm 2004 yılında kurulmuştur. Firmanın kurucuları olan iki kardeş İsmail Kara ve Mehmet Selim Kara’dır. Yolcu taşımacılığına ilk olarak kamyondan bozma bir otobüsle Antakya, Adana ve Mersin arasında yapmaya başlamış daha sonra bu konuda kendilerini geliştirerek daha farklı şehirlerarasında seferler uygulayarak firmalarını büyütmüşlerdir.


Has Bulgaristan Turizm 3 kıtada faaliyet gösteren bir firmadır. Uluslararası taşımacılık belgesine sahiptir. Has Turizm uluslararası platformda sürekli kalite ödülleri alarak kendini daha da geliştirmekte ve hizmet anlayışını arttırmaktadır.


Has Bulgaristan Turizmin Misyonu


•Müşteri memnuniyeti için sınırsız hizmetleri sunmak


•Bulgaristan içi ve dışı olan seyahatleri, iş gezilerini sorunsuz bir şekilde tamamlamak


•Müşterine vermiş olduğu hizmetlerin kalitesine, güvenine ve konforuna önem vermek


•Sektöründeki lider isim olmak ve başarılarının devamını sağlamak


•Türkiye – Bulgaristan arasındaki mesafelerin uzun olması nedeniyle müşterilerin yorulma ve sıkılma durumlarına karşı onların rahatını düşünmek ve gerekli önlemleri almak


Firmanın Sunmuş Olduğu Hizmetler


Firma, günümüzün taşımacılık alanındaki en rahat, güvenilir ve en yeni araçları kullanmaktadır. Yolculuk sigortası sistemini kullanarak yolcuların ve yakınlarının güvenliğini sigorta altına almaktadır. Otobüsler her türlü lüks donanıma sahiptir. Otobüslerde dokunmatik televizyon üniteleri, WİFİ, USB sistemi bulunmaktadır. Ayrıca kahve makinesi ve yapılan ikramlarla yolculuk daha zevkli hale getirilmeye çalışılmıştır.


Has Bulgaristan Turizmin Şubeleri


Abha, Adana, Amasya, Babaeski, Banaz, Beyşehir, Bolu, Cidde, Çanakkale, Çorum, Dammam, Eğirdir, Erdemli, Ereğli (kdz), Fatsa, Fethiye, Giresun, Gölcük, Halep, Hatay, Hamis, Hatay Dış Hatlar, Havza, İmamoğlu, İnegöl, İskenderun, Karaman, Konya, Kozlu, Kuşadası, Marmaris, Medine…


Has Bulgaristan Turizm Seferleri


İstanbul – Sofya : 22.00


Sofya – Dortmund : 09.00


Dortmund – Sofya : 09.00

100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Has turizm ile Bulgaristana gitmek çok kolaylaşmış.