Hakkari Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Hakkari Otobüs Firmaları

Hakkari Otobüs Firmaları
Hakkari otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Hakkari otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Vangölü Turizm 14
- HEMEN SATIN AL ! -

En uygun otobüs bileti sahibi olarak yola çıkmak ve Hakkari’ye seyahat etmek için gerekli olan bilet işlemlerinizin tamamını sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Hakkari’ye otobüs ile seyahatler iki aşamalı olarak gerçekleşmektedir. Önce Van’a seyahat edersiniz ve buradan daha küçük otobüslere aktarma yaparak şehre ulaşabilirsiniz. Hakkari’ye ulaşmak için Best Van Turizm, Van Erciş İtimat, Van Erciş Sema ve Van Gölü Turizm’in seferleri ile yolculuk edebilirsiniz. Tüm bu firmaların ve özel indirimlerle sundukları bilet fiyatlarını tek sayfada bir arada Neredennereye adresinde görüntüleyebilirsiniz. Karasal iklim etkisi altında bulunan şehirde her mevsim en belirgin özellikleri ile yaşanır. Bu nedenle şehri ziyaret etmek için en ideal dönem bahar ve yaz aylarıdır. Seyahatiniz öncesinde Hakkari hava durumu ile ilgili güncel bilgilere de sitemizde göz atabilirsiniz. Hakkari ülkenin güneydoğu köşesinde İran ve Irak ülkeleri ile sınır oluşturur. Zap Vadisi olarak adlandırılan bölgede yer alan şehrin etrafı dağlarla çevrilidir. Bulunan mağara resimleri ile tarih öncesi çağlardan beri şehirde yerleşim olduğu anlaşılmıştır. Zaman içinde farklı medeniyetler şehir topraklarında varlık göstermiştir. Ucuz otobüs bileti sahibi olarak şehre ulaştığınızda tarihi eserleri ve şehrin güzelliklerini yerinde görebilirsiniz. Şehirde bulunduğunuz sürede ziyaret edebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Kaya resimleri, koç heykelleri, Urartu mezarları, Bay Kalesi, Derav Kilisesi, Meydan Medresesi ve Taşköprü. Hakkari biletleri için tüm işlemlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirmek. Hakkari’ye seyahatlerinde biletlerini sitemizden alarak seyahat etmiş olan yolcuların değerlendirmelerini okuyarak; seyahat edeceğiniz firma hakkında fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuzun ardından firmadan aldığınız hizmetleri puanlayabilir ve yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Berbat" Misafir
3 saatlik yolculuk oldu 5 saat araç da zaten allaha emanet geliyordu. Petrole girmek zorunda kaldi. Televizyon yok muzik yok. Araç ne zaman kaza yapacak diye korku 5 saat sürdü. Bunları kimsenin dikkate almayacağını da biliyorum da. Yine yaziyorum. Eskiden vangolunun bir arayip musteri memnuniyeti sorani da var di fakat o da kalmadi galiba ya da hepsi gosteremelik idi.
"Best van tur" inan alp
gerçekten güzel bi turizm,
her zaman best vanı seçiyorum ve memnunum, teşekkürler
"Mükemmel" fırat tatlı
Ellerindeki imkanları çok daha iyiye taşımaya çalışıyorlar.
Gün geçtikçe yükseliyorlar