neredennereye.com, Lüks Adana Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Adana Seyahat

Lüks Adana Seyahat
 

neredennereye.com,
Lüks Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Adana Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Adana Seyahat

Saraykent Mah. Şükrü Balcı Cad. HBB Otogar Sit. No:166/6 Antakya Hatay
0326 227 31 50 - 60

Lüks Adana Seyahat Hakkında

Adından da anlaşılacağı üzere Lüks Adana Seyahat, Adana merkezli bir otobüs firmasıdır. Kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla koşulsuz bir şekilde müşteri memnuniyetini sağlamak firmanın en önemli amacıdır. Son teknolojik gelişmeleri bünyesinde taşıyarak bu teknolojik yenilikleri müşterilerine sunmak en önemli hizmetlerinden biridir. Lüks Adana Seyahat için konforlu, kaliteli, hızlı ulaşım ve güvenli ulaşım en önemli hizmetlerinden biridir. Çağın gerektirdiği hizmetleri müşterilerine sunarak ulaşım sektöründe en iyi olmayı hedeflemektedir. Lüks Adana Seyahat, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet verdiği ulaşım sektöründe öncü olma çabası içindedir. Temizliğe önem veren firma hijyenik unsurları göz önünde bulundurmaktadır. Ulaşım sektöründeki yüksek standardı yakalamış ve bu standardın altına düşmemeye çalışmaktadır. Lüks Adana Seyahatin hizmet anlayışı, uluslararası normlara ve kültürel değerlerine bağlı olarak daima gelişme çabası içinde olmaktır.

Lüks Adana Seyahatin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler

Lüks ve son teknolojiyle donanımlı araçları sayesinde yolcularına kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Yolcularına koltuk sigortası sistemi uygulayarak yolcuların ve yakınlarının can ve mal güvenliğini koruma altına alır.

Ergonomik koltuk yapıları sayesinde rahat bir yolculuk yapmanızı sağlar.

Sınırsız internet hizmetiyle sevdiklerinizle iletişiminizi koparmadan keyifli bir ulaşım geçirmenizi sağlamaktadır.

Yolculuk sırasında sıcak ve soğuk içecek ile aperatif yiyeceklerle ikramlarda bulunmaktadır.

Her koltuğun arkasında bulunan televizyonlarla istediğiniz televizyon programını izleyebilirsiniz. Ayrıca MP3, USB ve DVD seçenekleriyle yolculuğunuzu daha keyifli hale getirmektedir.

Güler yüzlü personelleri sayesinde yolcularına keyifli, konforlu ve güvenli yolculuk imkanları sağlamaktadır.

Şehir içi ücretsiz servisleriyle yolcularına gitmek istedikleri yerlere daha kolay ulaşmalarını sağlamaktadır.

En uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle yolcuların konforunu sağladığı gibi maddi anlamda da büyük fayda sağlamaktadır.

Lüks Adana Turizmin Sefer Yaptığı Şehirler

Aksaray, Ankara, Bolu, Düzce, Hatay, İskenderun, İstanbul, İzmit, Sakarya, Tarsus, Kırıkhan, Şereflikoçhisar, Payas, Gebze, Dörtyol.

Lüks Adana Turizmin Şubelerinin Bulunduğu Şehirler

Adana, Afyon, Aksaray, Alanya, Alibeyköy, Anamur, Ankara, Antalya, bolu, Burdur, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmit, İzmir, Konya, Osmaniye, Sakarya, Uşak.

100 üzerinden
40Puan
9%
9%
9%
18%
53%
Toplam Yorum Sayısı (67)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Daha kötüsü olana kadar en kötüsü budur" Misafir
3 saatlik yolu 5 saatte gelen belediye otobüsçülüğü turizminin adıdır güney lüks adana
"Güney Lüks Adana" Misafir
Sabah 6:40 daki otobusun 7 :30 da kalkacagını en azından önceden söyleselerdi ona göre gelirdik biz de aşti'ye. 1 saat boşa beklemezdik soğukta.
"Sorumsuzluuk" Misafir
16.15te iskenderun adana arası bilet satıyorlar ve gittiğimde aslında öyle bir sefer olmadığını öğreniyorum.Bu sorumsuzluktan yetişmem gereken yere geç kalıp işim aksıyor.Gerçekten ne mükemmel bir firmaymış!'!
"Antilüks" Misafir
Zaten otobüs değişmiş konforsuz zamanında kalkmayan elemanları konuşmayı bilmeyen bir daha binerken 2 kere düşüncem bir acenteydi
"Şikayet" Misafir
Lüks Adana köklü bir firma olmasına rağmen gördüğüm manzara beni şaşırttı,araç bilet saati 12:00 olduğu halde 13:00'da kalktı,sitenizde yolculuk 2 saat yazdığı halde 4 saat sürdü,ben Hatay uçaklarında boş yer olmadığı için mecburen Adana'ya inip Hatay'a otobüsle geçtim ama kesinlikle Lüks Adana elemanlarına stres ve memnuniyet eğitimi vermeli,kimsenin müşteriyi azarlamaya hakkı yok
"OTOBÜS 1 SAAT BEKLEDİK.GELMEDİ." Misafir
TOPLANTIM VARDI ,BİR SAAT BEKLEDİK OTOBUS GELMEDİ.BAŞKA BİR FİRMA İLE YOLCULUK YAPTIK.PARA İADESİ YAPILDI. TEŞEKKÜRLER
"Genel olarak olumlu" Misafir
Genel olarak olumlu, fakat bir grup vaziyeti saymazsak. Bir kısmı hizmetinizle ilgili olsa da genel olarak dış kaynaklıdır. Bunlarda da ilerde elinizden gelen iyileştirmeyi yapacağınıza inanıyorum.

Hayat öğrenmek, değer üretmek, başka sorunlarla karşılaşmak ve çözmektir. Bu karşılaşma-çözüm süreçlerini kabullenmekten ibarettir.

1.Suriyeli müşterilerin gerek lüks adana koridor personeline, gerek biz diğer yolculara verdikleri zahmetler Sorunların çoğunluğunu oluşturuyordu.
2.Devamlı ağlayan bebekler de hiç de huzurla çekilir katlanılır cinsten değildi. Benim bildiğim bebeklerin dilinden anlamayanlar ağlatır.
3.Personeliniz, kırmızı ışıkta bile inip, hareket anında otobüste bulunmayan ve bunu 5 defa tekrar eden şahsı yolda bir yerde bırakması çok doğru değildi. Biraz daha özveride bulunulabilirdi.
4.Kablosuz yayın vardı ama oradan internete girilemiyordu. Teknik bir problem neden olmuş olabilir.
5.Tüm Lüks adana hizmetlileri, kaptanları, muavinleri, bilet bagaj, satış görevlilerine teşekkür ederim.

İyi çalışmalar dilerim.
"Ilgisizlik bu kadar olur" Misafir
otobüsün bir saat rötar yaptığını otogara gelince öğreniyoruz.önceden bilgilendirme mesajı atmak çok mu zordu diye düşünüyor insan.3 saatlik yolu 5 saatte geldik olmaz olsun böyle dandik firma.
"Otogara Girmeme" Misafir
Tarsus için bilet aldık ama muavin tarsus ta sizden başka inecek kimse yok diyerek bizi başka bir otobüsle tarsusa gönderdi. Madem bir kişi diye tarsus otogara girmeyecekti. Neden bilet satarken söylemediler. Biz de ona göre başka firmadan bilet alırdık. 28.11.2015 de adana yönüne giden lüks adana 16.00 otobüsünde gerçekleşen bir olaydır bu.
"Köy otobüsü " Mustafa
Böyle firma mı olur kardeşim köy servisi gibi her yerde duruyor utanmasa kilometre başında duracak almaz olaydım o bileti bir daha asla yanından dahi geçmem. Adamlar kasalarla maydanoz taşımacılığı yapıyorlar bagajda hiç kimseye tavsiye etmiyorum