Gümüşhane Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Gümüşhane otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Gümüşhane otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Yeni Bayburt Turizm 8
Kanberoğlu 2
Has Bingol 2
Cesur Bingöl 1
Turay Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemizden yaparak şehre sefer düzenleyen tüm firmaları ve sundukları cazip fiyat tekliflerini aynı sayfada görüntüleyebilirsiniz. Arama kutucuklarında Nereden - Nereye kısımlarını doldurup, yolculuk etmek istediğiniz tarihi de ekledikten sonra aramanızı yapabilir ve sizin için en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. Şehre sefer düzenleyen 20 civarında firma bulunmaktadır. Arama sonuç ekranında fiyat karşılaştırması yaparak hangi firma ile seyahat edeceğinize karar verebileceğiniz gibi. Bu seferler arasında seçiminizi yaparken; biletlerini sitemizden alarak seyahat eden yolcuların yorum ve değerlendirmelerinden de yararlanabilirsiniz. Yolcuların firma hizmetleri hakkındaki kendi görüşlerini okumak firmalar ile ilgili fikir edinmede yardımcı olabilir. Sahip olduğu gümüş ocakları nedeniyle Gümüşhane adını alan şehir; Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerinin arasında yer alır. Engebeli bir arazi üzerinde kurulu olan Gümüşhane’de yaklaşık 450 tane yayla bulunmaktadır. Doğal parkları, mağaraları, antik kentleri ile gözde bir turizm merkezi olma yolundadır. En uygun otobüs bileti sahibi olarak şehre seyahat ettiğinizde görebileceğiniz başlıca yerleri şöyle sıralayabiliriz. Aydınlar Kilisesi, Gümüşhane Konakları, Karaca Mağarası, Kov Kalesi, Santa Harabeleri ve Sarıçiçek evleri. Aydınlar Kilisesi diğer adıyla Atalar Kilisesinin inşa edildiği tarih ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadr. Günümüze kadar sağlam bir halde kalabilmiş olan kilise iç duvarlarında bulunan resimlerle ilgi çekmektedir. Diğer Karadeniz şehirlerinde olduğu gibi Gümüşhane’de de balık önemli bir yiyecektir. Şehirde bulunan restoranlarda damak zevkinize göre bir balık çeşidini mutlaka bulursunuz. Tüm bilet işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirmek için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Bu kadar berbat bir turizm olamaz internet den cam kenarına bilet alıyorum otobüs de koridor çıkıyor priz televizyon Internet hiçbir şey çalışmıyor kesinlikle tercih edilmez.
"Elektrik " Misafir
Sandalye Elektrik çalışmıyor. Sandalye ekranı çalışmıyor
"Görüş" Misafir
ALLAH RAZI OLSUN BUNDAN SONRA KAHTA PETROLE BİNECEM
"Beyaz bı yolculuk" Misafir
ocak ayı ıcınde tum karadenızın kar altında kaldıgı bı gunde guvenle bızı sevdıklerımıze ulastırdıkları ıcın sonsuz tesekkurler.Hayat tasıdıklarının bılıncınde olan ınsanlar.
"Çok beğendim! " Misafir
Bayburt'a giderken Sıla Özlem Seyahat'i kullandım. Hizmet kalitesinden oldukça memnun kaldım. Herkese teşekkürler
"Şikayet" Misafir
Araç arıza yaptı. 2.30 saatlik gümüşhane erzurum yolunu 6 saate gelebildim. Üstelik gece 2.30 gibi vardım. Bozuk araçla yol güvenliğim olmadan 25 km/saat hızla geldim. Kop gibi tehlikeli ve buzlu dağı bu şekilde indik. Bir araç dahi gönderilmedi. Erzuruma kadar korkarak geldik. En son balatalardan kokular gelmeye başladı zaten. Bir daha metroyla seyehat edeceğimi hiç düşünmüyorum.
"Metro ile seyahat görüşlerim" Misafir
Metro firması ilk bakışta kiralık olduğu anlaşılan bu otobüs servislerinden ilerde çok yolcu kaybedecektir. Metronun yapması gereken otobüslere gizli firma elemanlarını yolcu gibi taşıtarak nekadar kötü bir seyahat yapıldığını tetkik edebilirler. SELAMLAR
"METRO TURİZM" Misafir
bir yolculuk bu kadar berbat olabilir. böyle host'u nereden buldunuz merak ediyorum. metro turizm benim için bit-miş-tir.
"Defolu metro" Misafir
metro turizmin yaptığı tek iyi şey her yere gitmesi. onun dışında metro ile seyahat gerçekten defolu geçiyor. her durakta durma. yolcuya kötü davranma. 1 koltuga birden fazla bilet kesip yolcunun ayakta gitmesini sağlama gibi tüm aptallıklar metro da mevcut. otobüsleri .çok kötü klimadan ses cıkıyor uyutmıuyor. tv leri alışmıyor. koltuklar eski ve rahatsız...
"şikayet" mana
10.09.2010 tarihinde tirebolu dan 39 40 ve 46 numaralı kürtün bileti aldım.bana biletlerde yanlışlık olmaz internet üzerinden alınıyor dediler.fakat o tarihte günyüzü köyünden otobüse bindiğimizde aldığım 46 nolu biletimin başkası tarafından işgal edildiğini gördüm.bunu otobüs yetkililerinine söylediğimde orduda müşterimiz inecek size koltuğunuzu o zaman teslim edebileceklerini söylediler.itiraz ettiğimde biz ne yapabiliriz dediler.Otobüs yetkileri üslup bakımından çok ukalaca tavırlar sergilediler.sanki o otobüse mecburuz gibi davrandılar.Otobüs personellerinizin üslubuna daha dikkat etmeleri ve daha saygılı davranmaları gerekmezmi? bilet başına 70 tl ödiyerek aldığımız bilet bir yana üstelik fırçada yiyoruz.
not: 46 nolu koltuğum bana giresun da teslim edildi.otobüsün plakası 29 AK 447 bursa otobüsüdür.
o otobüsdeki personelinizi kınıyorum.