scorecardresearch
neredennereye.com, Gülen Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Gülen Turizm

Gülen Turizm
 

neredennereye.com,
Gülen Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gülen Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Gülen Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gülen Turizm

 Yozgat
0354 0(212) 658 40 81

“Sevdiklerinize kavuşmanın güvenli yolu...”

Gülen Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Gülen Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Yozgat merkezli firma, ağırlıklı olarak Ankara – İstanbul – TokatKırşehir seferleriyle dikkat çeken bir otobüs firmasıdır. Yolcu güvenliğini en ön planda tutan şirket, hiçbir zaman misafirlerinin konforunu göz ardı etmiyor. Misafirlerinin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümü geliştiren firma, kaliteli ve güvenli hizmetiyle dikkat çekiyor. Bu tutumuyla şirket, misafir memnuniyeti konusunda beklenmeyeni gerçekleştiriyor. Sektörde belirleyici ve referans marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firma, misafirlerinin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri alarak seferlerini düzenliyor. Misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefleyen şirket ile uzun yolculuklar keyifli bir hale dönüşüyor.

Firmanın hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

Gülen Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Gülen Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Yozgat - Ankara 30 TL
Yozgat - Zile 20 TL
Çekerek - Ankara 40 TL
Zile - Yerköy 25 TL
Ankara - Harem 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
72Puan
32%
26%
24%
5%
13%
Toplam Yorum Sayısı (10)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Gayet güzel bir yolculuktu." Misafir
Tek eksiğimiz filmlerdi. Daha seçme ve güzel filmler bulunabilir.
"Gülen Turizm." Misafir
Yapmış olduğun sorgun/Ankara yolculuğu iyi geçmiştir. Şoförümüzün hız sınırlarını geçmeyişi bize güvenli bir yolculuk yaptırmıştır. Yalnız mola süresinin söylenenden fazla olması varacağımız yere, 4 saatlik bir yolculukta (bildirilen süre) 15 dakikalık bir geçikme ile 4 saat 15 dakikada vardık. başkaca olumsuz bir durum olmadı. Hayırlı yolculuklar dilerim.
"Yüksek Sesle Müzik" Misafir
Şoför yol boyunca yüksek sesle müzik acti uyumakta zorluk cektim
"GÜLEN İLE GÜZEL BİR BAYRAM YOLCULUĞU" Misafir
20 Eylül 2015 Pazar günü 19:30'da Ankara'dan Yozgat'a gittim.Gülen turizme teşekkür ediyorum. 2+1 Araçlar kullanmaları , Yozgat'ta şehir içi servis koymaları, hostun titiz olması bunlar güzel. Yozgat'taki şehir içi servisin, yolcuları servis şöförü henüz gelmediği için bekletmesi ve tv'lerinde kategorilere ayrılmış müziklerin olmaması eksik. Genelde ise memnun kaldım. İnşaallah böyle devam eder. Bir zamanlar TUTKU TURİZM vardı, Yozgat'ta çağ açmıştı.Gülen Turizm'den de bekliyoruz.
"Eeeee" Misafir
Ses turizm e göre kat kat üstün gülen turizm
"Teşekkürler" Misafir
Çok güzel seyehatti. Teşekkürler.
"Şikayet" Misafir
Telefon şarj edebilmek için usb girişi olmalıydı.
"Gülen turizm " Misafir
Yozgat ankara yolculuğunda belediye otobüsü gibi her durakta durup yolcu indirme ve bindirme yapması inanılmaz zaman kaybına yol açtı. şöför sigara içtiği için ön taraftaki yolcular rahatsız oldu.
"Harika" Misafir
Artık tüm seferlerimi bu site aracılığıyla yapacağım. .
"Konu.seyahat" Misafir
inanın gerçek bir denetim olsa asla bu tür firmalar taşımacılık veya seyahat acenteliği yaptırmazlar