Yolcu Sayısı
1

Öz Gülaras Malatya Otobüs Seferleri

Öz Gülaras

Şubeler

Öz Gülaras Malatya Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Malatya (Merkez)0541 853 0246
Malatya (Merkez)Malatya Çarşı0541 853 0246
Malatya (Merkez)Malatya PTT0541 853 0246

Şubeler Hakkında

Öz Gülaras Malatya Şubeleri
Öz Gülaras yaygın ulaşım ağı ile Malatya ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Malatya ilinde yer alan Öz Gülaras şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Gülaras Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Gülaras Malatya Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Gülaras firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Gülaras dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Malatya Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Malatya Öz Gülaras Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

79 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Öz Gülaras


Çok İyi
36 % (5)
İyi
36 % (5)
İdare Eder
21 % (3)
Kötü
(0)
Çok Kötü
7 % (1)

"bilet satış hatası"

yolculuk esnasında bir koltuğa 2 bilet satıldı. ..bu yüzden gecikmeli şekilde ulaştım. ...daha dikkatli olunmasını rica ederim. ...

"Gülaras"

Hala Doğu seyahatte kaliteyi yakalayamamış. 300 km yolda 1 saat varışfarkımı olur.Gülağaç sana hayırlı işler

"idare ediyoruz"

iyileştirme ve kaliteyi düzeltme yolundaki gayretiniz için tebrik ediyorum... Daha iyi şartlarda buluşmak dileğiyle...


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr