Yolcu Sayısı
1

Öz Gülaras Bolu Otobüs Seferleri

Öz Gülaras

Şubeler

Öz Gülaras Bolu Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Bolu (Merkez)0530 241 1276

Şubeler Hakkında

Öz Gülaras Bolu Şubeleri
Öz Gülaras yaygın ulaşım ağı ile Bolu ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Bolu ilinde yer alan Öz Gülaras şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Gülaras Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Gülaras Bolu Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Gülaras firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Gülaras dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Bolu Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Bolu Öz Gülaras Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

20 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Öz Gülaras


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
100 % (1)

"Şikayet"

Yolçuluk yapamadım çünkü otobüs iptal edldi. Paramın hesabıma 15 gün içinde yatırılacağını söylediler. Ben peşin ödeme yaparken onlar paramı 15 gün sonra vereceklermiş doğru bulmuyorum bu durumu ve firmanın güvenirliği konusunda şüphelerim var. İptal edildiğini bile size bildirmemiş bu gibi firmalara aracı olmayın müşterileri madur bırakıyor sizde alet oluyorsunuz


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr