Bu firma satışa kapalıdır.

Gölpazari Koop. Otobüs Bileti

Gölpazari Koop.
S.S. Gölpazari Koop.
 

neredennereye.com,
Gölpazari Koop.
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gölpazari Koop. Şubeleri

 

neredennereye.com,
Gölpazari Koop.
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gölpazari Koop.

Terminal Gölpazarı
0228 411 42 88 - 411 44 74

Gölpazarı Otobüs Firması Bilecik’in ilçelerinden birisidir.

Gölpazarı koop. Hakkında

Hasan KERVAN, Mehmet FİDAN, Ahmet DEMİRKIRAN, Hüseyin ERGÜN, Süleyman IŞIK, Mehmet ÜNAL ve Süleyman ERDEM tarafından 1960 yılında Yalova da Göltur Seyahat olarak kurulan otobüs firması 1996 senesinde Gölpazar - Bilecik hattında yolcuları götürüp getirmek işini yapan minibüslerle birlikte S.S. 2 No’lu Gölpazarı Minibüsler Otobüsler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi adı altında çalışmalarına başlamıştır Gölpazarı Koop. Köklü bir geçmişin başlangıcı bu minibüs hattı yolcu taşımacılığıyla başlamıştır. Yarım asırı aşkın süredir hizmet veren Gölpazarı kooperatifi tercih edilen otobüs firmaları arasında yerini almıştır.

Gölpazarı Koop. Misyonu

Gölpazarı kooperatifi bilinçli ve disiplinli bir firmadır. İnsan hayatı taşımanın sorumluluğunu ve önemini her an yaşatmaktadır. Bu taşıdığı sorumluluğu Gölpazarı kooperatifi hiçbir olay ve şahısla kıyaslamayacak kadar önemli bir noktaya koymuştur.

Kurumsal kimliği ve kalite hizmeti doğrultusunda günümüzle beraber değişen yolcu ihtiyaçlarını belirleyerek kazandığı tecrübeler ışığında bu ihtiyaçları uygulamaya dönüştürecek çalışmalarla insan kaynakları ve eğitim faaliyetleri yönünden değişiklikler sağlayarak beklentileri en üst düzeyde artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerin başarıya ulaşmasını sağlamak.

Gölpazarı Koop. Vizyonu

-Doğru hizmetin doğru zamanda doğru kalitede doğru maliyette yolcuların kullanımına sunmak.

-Rahat ve güvenli yolculuğun garantisini yolcularına vermek.

-Seyahat esnasında ve seyahat sonunda müşteri memnuniyetini sağlamak

-Yolcularının can ve mal güvenliğini sağlamak.

Gölpazarı Koop. Sunduğu Hizmetler

İşinde iyi, deneyimli ve eğitim almış şoförlerle güvenli yolculuk ve ilk otobüse binildiği andan itibaren güler yüzlü ve alakadar personel ile yolculuk imkanı vardır. Teknoloji çağıyla beraber sürekli ihtiyaç duyulan internet Gölpazarı kooperatifi otobüslerinin yolcularına sağladığı kablosuz internet ile karşılanabilir. Her koltukta mevcut olan televizyonlar ile canınız sıkılmadan yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Yol boyunca personeller tarafından bol ve çeşitli yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır.

Gölbaşı kooperatifi biletlerinizi yazıhaneye gidip temin edebileceğiniz gibi telefon ile arayarak da yerinizi ayırabilirsiniz.

Gölpazarı Koop. Seferleri Nerelere Olmaktadır?

İlk olarak Gölpazarı Bilecik arasında seferleri olan otobüs hattının şuan İstanbul, Bursa, Eskişehir, Gebze ve İzmit’e seferleri bulunmaktadır.

100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
köklü bir firma, fena değil