Golden Turizm

Golden Turizm
 

neredennereye.com,
Golden Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Golden Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Golden Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Golden Turizm

444 11 53
Şehirlerarası Otobüs Terminali Rize
0464 212 09 05


Golden Turizm, kurulduğu günden bu yana yolcularına üstün kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hareket eden, bu ilkeler doğrultusunda yolcu taşımacılığı sektöründe gelişim göstermeye devam eden kuruluşlardan bir tanesidir.


Golden Turizm bugün, “Alaçam, Ardaşen, Arhavi, Ayancık, Bafra, Batum, Çarşamba, Çayeli, Dudullu, Fatsa, Fındıklı, Gerze, Giresun, Hopa, İstanbul, Ordu, Pazar, Yakakent, Ünye, Trabzon, Terme, Tekkeköy, Sürmene, Sinop, Samsun, Rize” gibi yurtiçi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Yolcularının ülke standartlarında kaliteli hizmet almasını garantileyerek onlarla birlikte çalışan firmaya yurtiçinden her noktadan ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi numarası mevcuttur. Firmanın güzergahında iyi bir yolculuk deneyimi yaşamak isteyen yolcular, “444 11 53” Golden Turizm telefon numarası ile firmaya ülkenin her noktasından kolaylıkla ulaşabilirler.


Firma 2002 yılında çevresine ve kalkınmaya duyarlı bir yapının temellerini atarak ve önce kendi çevresini ve gelişimini ön plana alarak kurulmuştur. Ülke içerisinde belirli düzeyde kalite sergilemek gibi hedefleri olan firma bugün gelişerek hizmet vermeye ve yeni bir yapılanma olarak güven kazanmaya devam etmektedir. Firma hizmet sektöründe gelişim göstermek için güler yüzlü hizmet anlayışının ve yeniliklere bünyesinde yer vermenin öneminin farkında olan kuruluş, bu ilkelerden ödün vermeden gelişim göstererek hedefleri doğrultusunda güven ve rahatlık aşılayarak devam etmektedir. Özellikle Karadeniz bölgesinde düzenlediği seferler doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.


100 üzerinden
84Puan
40%
40%
20%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Konfor ve rahatlık" Misafir
Firmayı 2 kere kullanma şansım oldu gayet memnunum tavsiye ederim.
"Teşekkürler" Misafir
Sene olmuş 2020.Şu araçlarınıza bir baksanız mı acaba? Koltuklar dışında konforu artırmanız gerekli
"Tavsiye ederim" Misafir
araç çok temizdi koltuklar rahattı ama muavin beyi hiç gözüm tutmadı
"İyiydi" Misafir
Biraz daha iyi olabilir ama genel olarak beğendim
"" Misafir
Rize Firması