Bu firma satışa kapalıdır.

Golden Turizm Otobüs Bileti

Golden Turizm
Golden Turizm
 

neredennereye.com,
Golden Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Golden Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Golden Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Golden Turizm

444 11 53
Şehirlerarası Otobüs Terminali Rize
0464 212 09 05

Karadeniz Golden Turizm Otobüs Firması

Karadeniz Golden Turizm otobüs firmasI küçük bir çevre merkezli kurulmuş olup buradan başlattığı seferleri ile yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Firma günübirlik olarak , “kendi bulunduğu alan içerisinde” yerel merkezli seferleri ile hareket halinde bulunmaktadır. Karadeniz Golden Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulup, kurulduğu bölgenin yolcu taşımacılığı alanında önder bir firması haline gelmeyi hedeflemektedir. Yıllar boyunca sürdürdüğü çalışma faaliyetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile öncelikle kendi bölgesinde alanında belirli standartları yakalamayı başaran firma gelişimini ilkelerinden ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle kurulduğu bölgenin ulaşım ihtiyacının karşılanması için yatırım ve yaptırımlarda bulunan firma bu anlamda uygun fiyatlı otobüs bileti imkanları sağlayarak söz konusu güzergah dahilinde yolculara hizmetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir.

Karadeniz Golden Turizm otobüs firması çalışmalarını sürdürecek yaygınlaşmayı hedeflediği için ulaşım ağını ve şube merkezlerini giderek daha yaygın bir hale getirmektedir. Karadeniz Golden Turizm firmasının günümüzde, “Gümüşhane, Göksun, Kahramanmaraş, İlyasköy, Araç, Ağrı, Patnos, Çaycuma, Bartın, Karabük, Kastamonu, Taşköprü, Boyabat, Sivas, İspir, Esenler, Erzurum, Ereğli, Zonguldak, Gori, Haşuri, Kaynarca, Adana, Adapazarı, Akçaabat, Alibeyköy, Ankara, Araklı, Ardeşen, Sinop, Sürmene, Samsun, Van, Yomra, Yalıköy” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Ulaşım ağını geliştirmeyi hedefleyen firmanın gün içerisinde güzergahları doğrultusunda uygun ücretli seferleri bulunmaktadır. Yolcularının kendilerine karşı duyduğu güveni korumanın en etkili yollarından birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan Karadeniz Golden Turizm otobüs firması bu alandaki yetkinliğini korumak ve geliştirmek adına temel yatırım ve yaptırımlarını öncelikli olarak filosunda bulunan araçların güncellenmesine ve personelinin eğitim ve gelişim süreçlerine adamaktadır.

Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Karadeniz Golden Turizm otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Karadeniz Golden Turizm otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
84Puan
40%
40%
20%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Konfor ve rahatlık" Misafir
Firmayı 2 kere kullanma şansım oldu gayet memnunum tavsiye ederim.
"Teşekkürler" Misafir
Sene olmuş 2020.Şu araçlarınıza bir baksanız mı acaba? Koltuklar dışında konforu artırmanız gerekli
"Tavsiye ederim" Misafir
araç çok temizdi koltuklar rahattı ama muavin beyi hiç gözüm tutmadı
"İyiydi" Misafir
Biraz daha iyi olabilir ama genel olarak beğendim
"" Misafir
Rize Firması