Giresun Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Giresun otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Giresun otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Lüks Karadeniz 4
Tokat Yıldızı 3
Lüks Artvin Seyahat 2
Sema Turizm 2
Öz Diyarbakır 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti fırsatları ve indirimlerden yararlanarak seyahatlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Neredennereye’de her zaman firmalar tarafından siteye özel olarak sunulan indirimli fiyatları bulmanız mümkün. Arama kutucuklarını doldurduktan sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun zamanda gerçekleşecek seferleri listelersiniz. Bunlar arasında seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi anında satın alabilirsiniz. 60’a yakın firma arasında seçim yaparken fiyat karşılaştırmasının yanı sıra yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Dilerseniz yolculuğunuzun ardından siz de kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Ülkenin en çok yağış alan Doğu Karadeniz bölümünde bulunan şehir; yaylaları, ormanları ve akarsuları ile eşsiz bir doğa turizmi merkezidir. Türkiye’nin her şehrinden kolay ulaşım olanakları ile kara yolu üzerinden Giresun’a yolculuk etmek mümkündür. En ucuz otobüs bileti sahibi olarak seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri; İkiz Tepe Tümülüsü, Asarcık Kilise, Beyler Konağı, Gelin Kayası, Şebinkarahisar Kalesi olarak sıralayabiliriz. Gelin Kayası Kemaliye yolu üzerinde bulunan kayalar ile ilgili halk arasında bir efsane anlatılır. Bu efsaneye göre;babasının istemediği bir adamla evlenen genç kıza, babası beddua eder ve tüm düğün alayı da taşa dönüşür. İki büyük kayadan oluşan bu yerde alttaki eğri kayanın üzerinde herhangi bir bağlantısı olmadan üstteki büyük kaya yıllardır aynı şekilde durmaktadır. Mobil uygulamamız üzerinden de dilediğiniz an kolaylıkla bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz uygulamayı AppStore veya Google PlayStore’dan akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Tokat yıldızı" Misafir
Tokat yıldızı ile İlk kez yaptığım yolculuk uzun ve yorucu geçti.muavin bu mesleği yapmamalı yolculara asabi ve isteksiz yaklaşımı,hijyen olmayışı yolculuğu daha da çekilmez yaptı.muavin şoföre destek olmalı onunla ilgilenmeli uzun bir yolculuk olması sebebiyle şoförde yorgunluk ve uyku belirtileri başlıyor bir müddet sonra muavin ise buna engel olmalı şoföre çay ikramı ,onunla konuşması v.s. gerekirken uyumayı tercih ediyorlar.bu konuda işletmelerin daha titizlik göstermeleri gerektiği görüşündeyim.geneli itibari ile hoşnut kalmadığım bir yolculuk oldu.
"" Misafir
Otobüsün kalkış saati 21.45 olmasına rağmen otobüs 21.00 sularında Giresuna geldi. Aranarak otogarda her yerde beni aradıklarını söylediler ve biletteki saati ne yapacaksın dediler . Bu nedenle apar topar otobüse yetişmeye çalıştım. Ve otobüse bindiğimde saat 21 .15 idi.Otobüste televizyonlar çalışmıyor bunun dışında diğer konularda herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
"Şikayet" Misafir
Mecbur kaldığım için bir kez daha Metroyu tercih ettim ve tekrar iğrenç bir Metro turizmle karşılaştım. 40 dakika Giresun otogarına geç geldi. Niteliksiz, nasıl konuşulacağını ve davranılacağını bilmeyen, kaba, her şeye ters ters cevap veren, bir soru sorulduğunda duymamazlıktan gelen duysa da ne biliyim görmüyor musun gibi saçma sapan cevaplar veren bir muavin vardı. Yoldan geçen herhangi biri daha iyi hizmet ederdi eminim. Ayrıca ikram sehpası dahi yoktu bu ne rezillik! 6 saat boyunca 2 kez ikram edilmesi gerekirken 1 kez ikram oldu o da tepsiyle!! Otobüste biletsiz yolcular vardı ki bu firmanın kalitesizliğine kalitesizlik katıyordu ki biletsiz yolcunun sürekli 2 dakikada bir telefonu çalıyordu(abartma değil gerçekten de sürekli çalıyordu ve çok sinirlendim rahatsız oldum). Muavin ters biri olmasına rağmen nedense hiçbir uyarıda da bulunmadı. koltuk arkasındaki asla hiçbir işe yaramayan tvleri hiç söylemiyorum kısacası b*k gibiydi her şey...
"KALİTELİ YOLCULUK" Misafir
Ben zaten GÜL ARASla daha önce de defalarca yolculuk yaptım. Her konuda çok olumlu bir firma müşteriye değer veriyo, müşteriyle iletişimi çok güzel. Öyle ki Giresundan Malatyaya yaptığım yolculuk esnasında muavinle oğlum nerdeyse dost olmuşlardı. İnşallah bozulmaz bu durum, şimdilik çok memnunum.
"Yolculuk süresi" Misafir
3 saat olan yolculuk 4 saatte tamamlandı
"" Misafir
Otobüsteki tv çok kötüydü hiç ilgimi çeken bir şey olmadı içinde. internet çağında olmamıza rağmen internet yoktu bu büyük bir eksiklik canım sıkıldı yolculuk boyunca otobüste aşağıdan ses geliyordu bunun otobüsün bakımsızlığından dolayı olduğunu düşünüyorum ve tüm bu hizmet kalitesine rağmen bilet fiyatı gereksiz pahallıydı bir daha metrodan seyehatlarda tercih edeceğimi düşünmüyorum.
"Varış süresi" Misafir
Yoluculuk süresine 3 saat demesine rağmen indiğimde 5 saatten fazla olmuştu
"Yolculuk süresi" Misafir
internet sitesinde aracın kısa yoldan gideceği ve yolculuğun 9 saat süreceği yazıyordu. Ama aracın güzergahı uzun yol tarafındaymış ve yolculuk 14 saat sürdü. Bu bilginin internet sitesinde yazması gerekiyordu.
"" Misafir
Biraz daha konforlu olsa fena olmaz.
"Bes para etmez" Misafir
Otobus giresun otogarina girmedi yol kenarindan aldi beni. 14:00 otobusuydu 14:40 ta geldi. 17:30 da rizeye varicak yaziyodu 18:30 da vardi. Koltuklardaki televizyonlar calismiyor. Bes para etmez. Pisman oldum.