Gerze Güven Keklik

Gerze Güven Keklik
 

neredennereye.com,
Gerze Güven Keklik
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gerze Güven Keklik Şubeleri

 

neredennereye.com,
Gerze Güven Keklik
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gerze Güven Keklik

Çarşı Mah. Belediye Garajı Gerze
0368 718 50 78 - 718 50 79 - 718 40 43

Gerze Güven Keklik iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Gerze Güven Keklik bilet fiyatları burada!


Gerze Güven Keklik, küçük bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana üstün kalite ve hizmet anlayışını benimseyerek, yolcu taşımacılığı sektöründe iş yaşamına devam eden firmalardan biridir. Firma kendisine belirlediği, vizyon, misyon ve kalite prensipleri doğrultusunda sapmadan yoluna devam etmektedir. Sağladığı güler yüzlü hizmet, konforlu ulaşım imkanları ile güzergahları dahilinde kendisini tercih eden yolcularına gereken ulaşım imkanlarını sağlamaktadır. Sinop otobüs bileti denildiğinde akıllara ilk gelen firma olmayı başarmıştır.


Gerze Güven, kendisine kalite ilkesi olarak, “Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.” prensibini belirlemiştir.


Gerze Güven Keklik otobüs firması kendisine misyon olarak, “Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak” prensibini benimsemiştir.


Gerze Güven Keklik otobüs firması kendisine vizyon olarak, “Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.” İlkesini benimsemiştir.

100 üzerinden
92Puan
79%
7%
7%
7%
0%
Toplam Yorum Sayısı (31)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"ALEMİN KRALI ENVER VE EROL " SÜLEYMAN SAATCİ
BEN ANAMDAN DOGDUM DOGALI KENDİMİ BİLDİM BİLELİ GERZE GÜVEN KEKLİK VARDI.
ENVER AGBİM BU FİRMANIN SAHİBİ OLMUŞDUR, VERMİŞ OLDUGU HİZMET COK BÜYÜKTÜR.
İNSANLARA NE KADAR HİZMET VERSEN DAHA FAZLASINI İSTERLER AMA ENVER AGBİ, EROL AGBİM VE OGULLARI COK İYİ GÜLERYÜZLÜ TATLI DİLLİ GÜVENİLİR BİR FİRMA OLUP İNSANLARI COK GÜVENİLİR TAŞIYORLAR, COK GÜZEL GERZE GÜVEN KEKLİK
"Yenileme" gerzeli merkez
otobüslerin yenilenmesini istiyoruz ama o kadar çok yük var ki yazık değil mi yeni otobüslere yükü azaltsak daha iyi değilmi köyde bulduğunu istanbula getiriyorlar
"Teşekkür.." sinopy
gerçekten de gerzenin tek güvenilir ve köklü firması. verdiği hizmetten memnun olmayan yoktur ama bi de otobüsleri yenilesek gerzenin ulusoy'u oluruz..
"." ismail demir
Otobüsler ne zaman yenilenecek.
"Teşekkürler" ibrahim duru
gerze'ye ulaşımda güvenilir ve öncü kuruluşunuza kaliteli ve güleryüzlü hizmetlerinizden dolayı teşekkür eder başarılar dilerim.
"" fikri demirel
gerzenin tek güvenilir firmasına başarılar, saygıyla hizmet verdiğiniz için teşekkürler
"Memnuniyet" nurgül demirel
gerze güven kekliğe başarılar güvenle yolcu yapabildiğim tek firma şöförlere başarılar başka firma tanımam saygılar
"." ramazan karakütük
ben dikmen kuzalaan köyünden karacemil'in torunu ramazan karakütük, kendimi bildim bileli ailemle bu fırmadan asla vazgeçmedik, gerek şoförlükleriyle gerek saygıyla çok mükemmel insanlar başarıların devamını dilerim böyle bir firma bir daha geleceğini sanmıyorum, saygılar gerze güven keklik çalışanlarına
"Tebrikler" deniz demirel
enver abiye selamlar ve sevgiler 1 numara firma dikmenden deniz
"GERZE GÜVEN KEKLİK" Özgür Çetinkaya
Ben kendimi bildim bileli bu otobüs firmasıyla seyahat ediyoruz.Çok rahat ve konforlu biçimde gidip geliyoruz sevdiklerimize.Herkese tavsiye ederim.İyi yolculuklar...