Gerze Güven Keklik

Gerze Güven Keklik
 

neredennereye.com,
Gerze Güven Keklik
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gerze Güven Keklik Şubeleri

 

neredennereye.com,
Gerze Güven Keklik
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gerze Güven Keklik

Çarşı Mah. Belediye Garajı Gerze
0368 718 50 78 - 718 50 79 - 718 40 43

Gerze Güven Keklik iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Gerze Güven Keklik bilet fiyatları burada!


Gerze Güven Keklik, küçük bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana üstün kalite ve hizmet anlayışını benimseyerek, yolcu taşımacılığı sektöründe iş yaşamına devam eden firmalardan biridir. Firma kendisine belirlediği, vizyon, misyon ve kalite prensipleri doğrultusunda sapmadan yoluna devam etmektedir. Sağladığı güler yüzlü hizmet, konforlu ulaşım imkanları ile güzergahları dahilinde kendisini tercih eden yolcularına gereken ulaşım imkanlarını sağlamaktadır. Sinop otobüs bileti denildiğinde akıllara ilk gelen firma olmayı başarmıştır.


Gerze Güven, kendisine kalite ilkesi olarak, “Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.” prensibini belirlemiştir.


Gerze Güven Keklik otobüs firması kendisine misyon olarak, “Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak” prensibini benimsemiştir.


Gerze Güven Keklik otobüs firması kendisine vizyon olarak, “Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.” İlkesini benimsemiştir.

100 üzerinden
92Puan
79%
7%
7%
7%
0%
Toplam Yorum Sayısı (31)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"özveri" Misafir
bu zamana kadar dikmenlilerin eskittiği o kadar firma vardiki hangileri kaldiki nerdeler şimdi gerze güven keklikten başka,yolunuz daima açık olsun
"Ben 14 yaşındayım çok rahat gidiyorum" alihan okay dikmen
ben 14 yaşındayım 5 yaşımdan beri bu firmayla gidip geliyorum bakımı ve temizli söz konusu olunca harika ve sizle sehayat ederken çok rahatım
"Gerze güven keklik" hamit gül
daha iyisi kurulana kadar en iyi budur, hayırlı yolculuklar. yeni kaptanlara başarılar.
"Aşırı yük" Misafir
Yüklerin azaltılmasını istiyoruz, yolculuk çok zor oluyor
"" Alaaddin Bodur
yıllardır insanları sevdiklerine ve memleketlerine kavuşturmak için çalışan güven keklik çalışanlarına başarılar dilerim.
"Travego ya gerek yok bizim ismimiz yeter" alihan okay dikmen
ya ne travego su ya bizim gibi güven keklik e yeter 403, bizim adımız yeter
"BAYRAM KUTLAMASI" ALİHAN OKAY DİKMEN
saygı değer gerze güven çalışanlarına bayramınız kutlu olsun
hasan SÜER -kadir DÖNMEZ-NAİL AMCA BİR TANE
HÜSEYİN ABİMİN BAYRAMI KUTLU OLSUN
"Hans kadir amca ya ve mavini hüseyin abiye teşekkürler" alihan okay dikmen
ben istanbul a gelikende hans kadirle gittim gelirken de 100 püan lık insandır kendisi bana valla iyi baktı. çok sevdiğim 100 puanlık insanda hüseyin abimdir oda bana iyi baktı allah yollarını açık etsin. ben her zaman gittiğim de çok rahat ediom. tüm gerze güven keklik çalışanlarına teşekür ederim
"TECRÜBE" BARIŞ SÖNMEZ
Tecrübe ve kalitenin gerçek ismi GÜVEN KEKLİK
"GERZE GÜVEN KEKLİK" Ayhan YAVUZ
Ne zaman bu otobüsle seyahat etsem cok rahat gidip geliyorum firma calışanlarına teşekür ederim.