neredennereye.com, Esadaş Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Esadaş Turizm

Esadaş Turizm
 

neredennereye.com,
Esadaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Esadaş Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Esadaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Esadaş Turizm

444 00 25
Cumhuriyet Cad. No:7/A Erzurum
0442 235 22 01 (4 Hat)

Esadaş Turizm Hakkında


1983 yılında kurulan Esadaş Turizm kurulduğu ilk yıldan itibaren çağındaki teknolojiyi takip ederek kendini daha da geliştirerek büyütmeye çalışan bir firmadır.


Günümüz teknolojisinin en yakın takipçisi olan firma müşterilerine de en çağdaş hizmeti sunmaktadır. Araçları en son teknolojik gelişmelerle donanımlı ve lüks otobüslerdir. Esadaş Turizm, sadece yurtiçinde değil yurtdışında da hizmet veren bir biz firmasıdır. Türkiye'nin birçok iline insan taşımacılığı yapmaktadır. Adından sıkça bahsettiren Esadaş Turizm, kendini çağının gerekleri çerçevesinde yenileştirerek dünya çapında kaliteli bir hizmet sunmaktadır.


Esadaş, turizmin en önemli ilkelerinden biri de kalitede süreklilik, güvenlik ve yenilik sağlamaktır. Türkiye'de yaygın bir ulaşım ağına ve yüksek standartlı hizmete sahip olan firma, 200 otobüsten oluşan geniş bir araç filosuna sahiptir. Esadaş Turizm, karayolu taşımacılığını sadece bir otobüs işletmeciliği düşüncesi ile değil, satış hizmetleri, seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, noktaları ve varış hizmetlerini bir bütünlük içinde düşünerek bu bağlamda hizmet vermektedir.


Esadaş Turizm yapısını, müşteri odaklı olarak görür ve bu düşünce çerçevesinde hizmet sunar.


Esadaş Turizm Misyon ve Kalite Politikası


Yolcuları için sadece kaliteli değil güvenli ve rahat yolculuk imkanı sunmak


Türkiye'nin her yerinde hizmet vermek


İlkeleri doğrultusunda sınırsız bir şekilde hizmet vermek


Çalışma ahlakı anlayışı içerisinde ticari kazanç sağlamak


Araştırmacı yapısı ile her türlü teknolojik gelişmeyi takip ederek müşterilerine sunmak


Haksız kazancın önünde durmak


Müşterilerin ve çalışanların haklarını korumak


Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve memnuniyet derecesini korumak


Esadaş Turizmin Sunmuş Olduğu Olanaklar


Tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak


Esadaş Club Card ile avantajı seyahatlerin kapılarını size açar


Lüks ve donanımlı araçlarıyla yolcuların her türlü ihtiyacı karşılanmaktadır.


Anlaşmalı dinlenme tesislerinde müşterilerine dinlenme imkanını en uygun fiyatlarla sağlar.


Araç içindeki televizyon, DVD, MP3, USB girişleri ve sınırsız internet imkanlarıyla yolculuklarınızı eğlenceli hale getirir.


Uygun bilet fiyatlarıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunar


Yolcularına rahat ve konforlu bir yolculuk sunarken sınırsız yiyecek ve içecek ikramlarıyla da eşsiz lezzetler sunmaktadır.
Esadaş Turizm Otobüs Biletleri en uygun fiyatlarla NeredenNereye.com'da! Esadaş Turizm otobüs bileti ve seferleri için sorgulama yapın, biletinizi online satın alın.
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Erzincan 80 TL
Ankara - Erzurum 100 TL
Erzincan - Erzurum 30 TL
Erzurum - Ankara 100 TL
Sivas - Erzurum 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
76Puan
46%
23%
13%
7%
11%
Toplam Yorum Sayısı (191)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Mola yeri" Misafir
İftarı açmak için mola verilen Akün Dinlenme tesislerinde bayat ekmekle iftarı açtık. Şikayeti şoföre ilettiğimde beni yalancı durumuna düşürmeye çalışması cabası. Ekmeğin bayat olduğunu tesis sahibi kabul etti maalesef Esadaş Seyahat Turizm şoförü kabul etmedi.
"Yorumsuz" Misafir
yorumsuz
"Sürekli Güzellik " Misafir
Bundan sonra ESADAŞ firmasında yer bulamazsam diğer firmalara gideceğim
"Hiç memnun Kalmadım." Misafir
Araç saat 3 te haraket etmesi gerikirken 5 de haraket etti. Yol boyunca en az 10 yerde duraklayarak yolcu aldı. 2 saatlik erzincan erzurum yolu 3.5 saatte bitmedi. Genel itibari ile hiç memnun olmadığımı söylemek isterim.
"Şikayet" Misafir
Berbat bir yolculuktu.Çocuklu kadınla 10 saat yolculuk etmek zorunda bıraktılar. Ben çocuğun babası miyim ki derdini çekeyim . Tekli koltuğu verseydiler ya da kabul eden bir yolcuyla oturtsaydilar
"Ses Sorunu" Misafir
otobüsün içine müthiş ses alıyor gürültüden başımız şişti araçın değişecek parça sorunu var galiba kanımca araçınızdan memnun kalmadım iyi çalışmalar
"Memnuniyetsizlik" Misafir
Araba 1 saat geç geldi fakat bu konuda bilgi verilmedi. 15 saatlik yolculukta sadece 1 kez ikram oldu. WiFi vardı ama internete girilmiyordu. Tv doğru düzgün çalışmıyor ve nedense hep aynı filmler. Otobüs rahat değildi çok ses geliyordu arka taraflardan. Yinede sağolun teşekkür ederim.
"Beklentiler bosa" Misafir
Esadas gibi firmada koltuk arkasi tv yayini cok nadiren kanallari cekiyordu, muzik yayini bulunmuyor, serviste 4 moladan sonra sadece 2 kere yiyecek ikrami yapildi. Koltuk basliklarina takilan kiliflar cok kotu kokuyordu. Kulakliklar ise paramparca olmustu. Kalkis varis ve surus guvenligi iyiydi.
"Seyahat Sorunları" Misafir
Namaz hassasiyeti maalesef gösterilmedi. İnternete biran olsun giremedim. Diğer hizmetleri güzeldi.
"Uyuyan Muavin" Misafir
34 FA 8674 Sivas - Balıkesir seferindeki esadaş turizmin madur yolcusuyum. Otobüs kalkış saati 19-30 yazmasına ramen otobüs 19-45 de geldi. Saat 24-00 gibi muavin arkada uyuya kaldı. Herkes garson butonuna bastı. İsyanı duyan şoför iğrenç sesi olan bir zili çalıştırdı ışıkları açıp kapattı ve sonunda uyandırdı. Otobusun içerinde çok ağır köpek maması ile kedi kumu arasında bir koku var. Muavinden bir şey rica ettiğiniz de "He -ho - ha" gibi medeniyetsiz cevaplar alabiliyorsunuz. Uzun lafın kısası halk otobüsü misali 900 km yol çektim. Sadece içecek servisi yapıldı. Twlerde ise 2010 dan kalma filmler vardı. Saat 02-00 da kaptan ın açtığı baş ağrıtıcı arabesk şarkılar ile uykuya dalmaya çalışıyorum.

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki yorumlar >