neredennereye.com, Es Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Es Turizm Otobüs Bileti

Es Turizm
 

neredennereye.com,
Es Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Es Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Es Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Es Turizm

444 44 71
Kurtuluş Mah. Millet Cad. No: 5  Kırıkkale
0318 224 32 34 - 218 18 20

Kurulduğu günden bu yana en konforlu hizmeti sağlayan Es Turizm ile seyahat etme ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız otobüs bileti satın almak için firma şubesine ya da otogara gitmenize gerek yok. NeredenNereye.com ile hızlı ve pratik bir şekilde online otobüs bileti sahibi olabilirsiniz.


Firma, Ankara, İstanbul, İzmir, Alanya, Kocaeli ve Kırıkkale lokasyonlarına sürekli olarak sefer düzenliyor. Şirketin otobüs bileti fiyatları 55-60 TL arası değişiklik gösteriyor. Kaliteli ve yenilikçi hizmet vermeyi hedefleyen firma, gelişen teknolojiye ayak uydurarak ilerliyor. Konuklarının beklentilerini karşılamayı misyon edinen firma, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlıyor.


Es Turizm, Kırıkkale merkezli olan ulaşım sektörü içinde yer alan bir otobüs firmasıdır. Kırıkkale halkının iç Anadolu Bölgesi'nde gitmek istediği yerlere ulaşım sağlamak için tercih ettiği en önemli firmalardan biridir. Özellikle Kırıkkale'den Ankara'ya ulaşım yapmak isteyen müşterilerin ilk tercih ettiği otobüs firmalarından biridir. Kırıkkale - Ankara arasındaki karşılıklı seferlerinde 1.5 saat gibi kısa bir sürede güvenli bir şekilde ulaşım sağlamasından dolayı Kırıkkale'den Ankara'ya veya Ankara'dan Kırıkkale'ye seyahat etmek isteyen yolcuların ilk aklına gelen seyahat firmasıdır. Kısa sürede Kırıkkale halkının sevilen ve vazgeçilmez firması haline gelmiş olan Es Turizm müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi kendine bir çalışma prensibi haline getirmiştir.


Es turizmin avantajları saymakla bitmemektedir. Örneğin Es Turizm, her yarım saatte bir yolcularına gitmek istedikleri yerlere seferler düzenlemektedir. Böylece birçok aksilikler nedeniyle otobüsü kaçırma veya sefere geç kalma durumunda olan yolcularını mağdur etmemektedir. Ulaşım yaptığı şehirlerin giden diğer firmaların aksine Es Turizm müşterilerine en uygun fiyat garantisi ve ödeme kolaylığı imkanı sunmaktadır. Firmanın günübirlik seyahat etmek isteyen yolcuları için uygun bilet fiyatlarından başka avantajları da vardır. Örneğin Es Turizm günübirlik seyahat etmek isteyen yolcuları için günün geç saatlerine kadar sefer bulundurmaktadır. Ayrıca Es Turizm otogara kadar gelemeyecek olan müşterileri içinde büyük bir hizmet sunmaktadır. Yolcuların verdikleri adresler doğrultusunda bir güzergah belirleyerek yolcularını istedikleri noktalardan alarak onlara kolaylıklar sağlamaktadır. Es Turizm'in amaçlarından biri de yolcuların güvenini kazanarak onlara kaliteli ve konforlu bir yolculuk sunmaktır. Firma müşterilerini bir para kazanma aracı olarak değil can güvenliklerini kendilerine emanet eden yakınları olarak görmektedir. Bölge halkının vazgeçilmezi olan firma sizlerin de memnuniyetini sağlamak için hazır.


Es Turizmin Misyonu


Müşterilerine ve çalışanlarına karşı dürüstlük ilkesini korumak


Gelişen teknolojik yenilikleri takip ederek hizmet alanlarına uygulamak


Kaliteli ve yenilikçi hizmetleri müşterilerine sınırsız bir şekilde uygulamak


Yolcuların ihtiyaçlarını belirleyerek onlara hızlı ve kalıcı çözümler sunmak


Es Turizmin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler


Yolculuk sırasında araç içerisinde sus soğuk ve sıcak içecekler ile aperatif ambalajlı yiyeceklerle müşterilerin anlık kişisel ihtiyaçlarını karşılamak


Hızlı ve güvenli bir şekilde yolcularını ulaşmak istedikleri yere ulaştırmak


Rahat ve geniş koltuklarla yolcuların anatomik yapılarının sağlığını korumak


En uygun bilet fiyatları ile en kaliteli hizmeti sunmak


Yolcuların istek ve şikayetlerini dikkate alarak onlara en iyi hizmeti sunmak.

100 üzerinden
66Puan
30%
22%
18%
9%
21%
Toplam Yorum Sayısı (53)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Memleketimin şirketi" fatih tuna
sevgili es turizm sahabi bence otobüslerinizi yenilemelisiniz az ama öz olmalı yani güzel araçlar iyi müşteri çeker ayıca bir hemşeri olarak sizi tebrik ediyorum
":(" esen kırkhan
her defasında bi kawga çıkmak zorunda mı yaa? biraz daha kibar dawransınlar müşterilere ..1 bileti 2 kişiye satmasınlar bi zahmet
"Ulaşım" RECEP DEMİREL
Ben Aydın'da oturuyorum, yazın bile olsa Aydın'a seferleriniz olmalı

 < önceki 1 2 3 4 5 6