neredennereye.com, Es Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Es Turizm

Es Turizm
 

neredennereye.com,
Es Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Es Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Es Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Es Turizm

444 44 71
Kurtuluş Mah. Millet Cad. No: 5  Kırıkkale
0318 224 32 34 - 218 18 20

Kurulduğu günden bu yana en konforlu hizmeti sağlayan Es Turizm ile seyahat etme ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız otobüs bileti satın almak için firma şubesine ya da otogara gitmenize gerek yok. NeredenNereye.com ile hızlı ve pratik bir şekilde online otobüs bileti sahibi olabilirsiniz.


Firma, Ankara, İstanbul, İzmir, Alanya, Kocaeli ve Kırıkkale lokasyonlarına sürekli olarak sefer düzenliyor. Şirketin otobüs bileti fiyatları 55-60 TL arası değişiklik gösteriyor. Kaliteli ve yenilikçi hizmet vermeyi hedefleyen firma, gelişen teknolojiye ayak uydurarak ilerliyor. Konuklarının beklentilerini karşılamayı misyon edinen firma, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlıyor.


Es Turizm, Kırıkkale merkezli olan ulaşım sektörü içinde yer alan bir otobüs firmasıdır. Kırıkkale halkının iç Anadolu Bölgesi'nde gitmek istediği yerlere ulaşım sağlamak için tercih ettiği en önemli firmalardan biridir. Özellikle Kırıkkale'den Ankara'ya ulaşım yapmak isteyen müşterilerin ilk tercih ettiği otobüs firmalarından biridir. Kırıkkale - Ankara arasındaki karşılıklı seferlerinde 1.5 saat gibi kısa bir sürede güvenli bir şekilde ulaşım sağlamasından dolayı Kırıkkale'den Ankara'ya veya Ankara'dan Kırıkkale'ye seyahat etmek isteyen yolcuların ilk aklına gelen seyahat firmasıdır. Kısa sürede Kırıkkale halkının sevilen ve vazgeçilmez firması haline gelmiş olan Es Turizm müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi kendine bir çalışma prensibi haline getirmiştir.


Es turizmin avantajları saymakla bitmemektedir. Örneğin Es Turizm, her yarım saatte bir yolcularına gitmek istedikleri yerlere seferler düzenlemektedir. Böylece birçok aksilikler nedeniyle otobüsü kaçırma veya sefere geç kalma durumunda olan yolcularını mağdur etmemektedir. Ulaşım yaptığı şehirlerin giden diğer firmaların aksine Es Turizm müşterilerine en uygun fiyat garantisi ve ödeme kolaylığı imkanı sunmaktadır. Firmanın günübirlik seyahat etmek isteyen yolcuları için uygun bilet fiyatlarından başka avantajları da vardır. Örneğin Es Turizm günübirlik seyahat etmek isteyen yolcuları için günün geç saatlerine kadar sefer bulundurmaktadır. Ayrıca Es Turizm otogara kadar gelemeyecek olan müşterileri içinde büyük bir hizmet sunmaktadır. Yolcuların verdikleri adresler doğrultusunda bir güzergah belirleyerek yolcularını istedikleri noktalardan alarak onlara kolaylıklar sağlamaktadır. Es Turizm'in amaçlarından biri de yolcuların güvenini kazanarak onlara kaliteli ve konforlu bir yolculuk sunmaktır. Firma müşterilerini bir para kazanma aracı olarak değil can güvenliklerini kendilerine emanet eden yakınları olarak görmektedir. Bölge halkının vazgeçilmezi olan firma sizlerin de memnuniyetini sağlamak için hazır.


Es Turizmin Misyonu


Müşterilerine ve çalışanlarına karşı dürüstlük ilkesini korumak


Gelişen teknolojik yenilikleri takip ederek hizmet alanlarına uygulamak


Kaliteli ve yenilikçi hizmetleri müşterilerine sınırsız bir şekilde uygulamak


Yolcuların ihtiyaçlarını belirleyerek onlara hızlı ve kalıcı çözümler sunmak


Es Turizmin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler


Yolculuk sırasında araç içerisinde sus soğuk ve sıcak içecekler ile aperatif ambalajlı yiyeceklerle müşterilerin anlık kişisel ihtiyaçlarını karşılamak


Hızlı ve güvenli bir şekilde yolcularını ulaşmak istedikleri yere ulaştırmak


Rahat ve geniş koltuklarla yolcuların anatomik yapılarının sağlığını korumak


En uygun bilet fiyatları ile en kaliteli hizmeti sunmak


Yolcuların istek ve şikayetlerini dikkate alarak onlara en iyi hizmeti sunmak.

100 üzerinden
66Puan
30%
22%
18%
9%
21%
Toplam Yorum Sayısı (53)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Berbat bir firma Es turizm" حميد
Berbat bir firma haksız kazanç elde ediyorlar bilete farklı Peron yazıp araçları farklı Perondan hareket ettiriyorlar benim hakkımı yediler Allah nasıl olsa onlardan çıkarır hepside 4 teker üstünde gidiyor kimin ne olacağını Allah bilir.
"Es Turizm çok kotu" Misafir
Otobüsün yarıdan fazlası Suriyeli doluydu. Bir sürü fazla kesilmiş bilet. Otobüs leş gibi kokuyordu. Geç kalktı zaten. Akla gelen her şey çok kötüydü. İkram yapılmadı zaten.
"Berbat" Misafir
tv yok. film yok. ınternet yok. müzik yok koltukta çook rahatsız edici. sertti. şöför sigara içiyor . gece şoför yüksek sesle müzik dinliyordu. sırf ucuz diye tercih ettim ama birdaha tövbe.
"Ok" Misafir
İzmir ankara devamlı yolculuk yapiyorum memnunum daha ne deyim süper fiyatta hesaplı tavsiye ederim
"Şikayet" Misafir
Her haliyle zayif. Bir hizmet.
"Şikayet" Misafir
Araç konforu düşük, soğutma sistemi yani klima lar çalışmıyor gibiydi. Sanırım kliması bozuk araç ile yola çıktık. Servis ikram gayet iyiydi. Araçtaki tv film ekranları çalışmıyordu.. Ayrıca su servisini kapalı bardaklarda olması daha uygun olurdu.
"BERBAT DAHA KÖTÜSÜ OLMAZDI " Misafir
AŞTİDEN BİNMEM GEREKIRKEN EMNIYET GENEL MUDRLUĞU ONUNDEN ALDILAR NEYMIŞ EFENDIM ASTIYE GIRIP ZAMAN KAYBETMESINLERMIŞ. 24 NUMARA PENCERE KENARI KOLTUK ALDIM AMCANIN BİRİNİN HANIMI İLE BERABER OTURACAKMIŞ BENI 10 NUMARA KORIDORA VERDILER.BİRDE SİZİ 10 NUMARAYA ALBILRIMIYIZ DEGIL SIZI 10 NUMARAYA ALIYORUZ SEKLINDE . YURUYEREK GIDERIM BİRDAHA ES TURIZME BINMEM
AKILSIZ BASIN CEZANI AYAKLAR CEKER BASTIR 50 TL GIT METRO ILE KAMIL KOÇ İLE
"Es Turizm" Misafir
Hayatımdaki En kötü yolculuğumu geçirdim
"Es turizm mi bir daha asla" Misafir
Izmir den kirikkaleye 8saatlik sure 12 saati buldu bozuk arabayla yola ciktilar egzozun yag kaçırdığıni bile bile garajlarda bile bu belli oluyoken okadar yolcuyla yola cikildi insanlar magdur edildi herkese anlaticam igrenc bir otobus firmasi annemi emanet edip gonderdik tam bi rezillik yasattilar.bu otobus firmasi yola cikmamali bir daha asla
"Öneri" ankaram06
KIRIKKALENİN EN İYİSİ ES TURİZM. TÜRKİYE GENELİNDE İSE İDARE EDER. İZMİR ARABASI ESKİ.BÜTÜN UZUN YOL ARABALARI KOLTUK TV Lİ OLMALI.MUAVİNLER KESİN EĞİTİLMELİ MESELA SU İSTEYİNCİ FIRLATMAMALI :)