Bu firma satışa kapalıdır.

Es Turizm Otobüs Bileti

Es Turizm
Es Turizm
 

neredennereye.com,
Es Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Es Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Es Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Es Turizm

444 44 71
Kurtuluş Mah. Millet Cad. No: 5  Kırıkkale
0318 224 32 34 - 218 18 20

Kurulduğu günden bu yana en konforlu hizmeti sağlayan Es Turizm ile seyahat etme ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız otobüs bileti satın almak için firma şubesine ya da otogara gitmenize gerek yok. NeredenNereye.com ile hızlı ve pratik bir şekilde online otobüs bileti sahibi olabilirsiniz.

Firma, Ankara, İstanbul, İzmir, Alanya, Kocaeli ve Kırıkkale lokasyonlarına sürekli olarak sefer düzenliyor. Şirketin otobüs bileti fiyatları 55-60 TL arası değişiklik gösteriyor. Kaliteli ve yenilikçi hizmet vermeyi hedefleyen firma, gelişen teknolojiye ayak uydurarak ilerliyor. Konuklarının beklentilerini karşılamayı misyon edinen firma, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Es Turizm, Kırıkkale merkezli olan ulaşım sektörü içinde yer alan bir otobüs firmasıdır. Kırıkkale halkının iç Anadolu Bölgesi'nde gitmek istediği yerlere ulaşım sağlamak için tercih ettiği en önemli firmalardan biridir. Özellikle Kırıkkale'den Ankara'ya ulaşım yapmak isteyen müşterilerin ilk tercih ettiği otobüs firmalarından biridir. Kırıkkale - Ankara arasındaki karşılıklı seferlerinde 1.5 saat gibi kısa bir sürede güvenli bir şekilde ulaşım sağlamasından dolayı Kırıkkale'den Ankara'ya veya Ankara'dan Kırıkkale'ye seyahat etmek isteyen yolcuların ilk aklına gelen seyahat firmasıdır. Kısa sürede Kırıkkale halkının sevilen ve vazgeçilmez firması haline gelmiş olan Es Turizm müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi kendine bir çalışma prensibi haline getirmiştir.Es turizmin avantajları saymakla bitmemektedir. Örneğin Es Turizm, her yarım saatte bir yolcularına gitmek istedikleri yerlere seferler düzenlemektedir. Böylece birçok aksilikler nedeniyle otobüsü kaçırma veya sefere geç kalma durumunda olan yolcularını mağdur etmemektedir. Ulaşım yaptığı şehirlerin giden diğer firmaların aksine Es Turizm müşterilerine en uygun fiyat garantisi ve ödeme kolaylığı imkanı sunmaktadır. Firmanın günübirlik seyahat etmek isteyen yolcuları için uygun bilet fiyatlarından başka avantajları da vardır. Örneğin Es Turizm günübirlik seyahat etmek isteyen yolcuları için günün geç saatlerine kadar sefer bulundurmaktadır. Ayrıca Es Turizm otogara kadar gelemeyecek olan müşterileri içinde büyük bir hizmet sunmaktadır. Yolcuların verdikleri adresler doğrultusunda bir güzergah belirleyerek yolcularını istedikleri noktalardan alarak onlara kolaylıklar sağlamaktadır. Es Turizm'in amaçlarından biri de yolcuların güvenini kazanarak onlara kaliteli ve konforlu bir yolculuk sunmaktır. Firma müşterilerini bir para kazanma aracı olarak değil can güvenliklerini kendilerine emanet eden yakınları olarak görmektedir. Bölge halkının vazgeçilmezi olan firma sizlerin de memnuniyetini sağlamak için hazır.

Es Turizmin Misyonu

Müşterilerine ve çalışanlarına karşı dürüstlük ilkesini korumak

Gelişen teknolojik yenilikleri takip ederek hizmet alanlarına uygulamak

Kaliteli ve yenilikçi hizmetleri müşterilerine sınırsız bir şekilde uygulamak

Yolcuların ihtiyaçlarını belirleyerek onlara hızlı ve kalıcı çözümler sunmak

Es Turizmin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler

Yolculuk sırasında araç içerisinde sus soğuk ve sıcak içecekler ile aperatif ambalajlı yiyeceklerle müşterilerin anlık kişisel ihtiyaçlarını karşılamak

Hızlı ve güvenli bir şekilde yolcularını ulaşmak istedikleri yere ulaştırmak

Rahat ve geniş koltuklarla yolcuların anatomik yapılarının sağlığını korumak

En uygun bilet fiyatları ile en kaliteli hizmeti sunmak

Yolcuların istek ve şikayetlerini dikkate alarak onlara en iyi hizmeti sunmak.

100 üzerinden
66Puan
30%
22%
18%
9%
21%
Toplam Yorum Sayısı (53)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Çalışanları çok kabalar" Misafir
Bilet için faturamı aldmı.Öküz gibi al deyip çarptı masaya terminali içindeki o müşterilerin faturalarını kesen o kişinin acilen işten çıkarılması yerine üniversite mezunu birini almaları gerek.. Es turizm sahibinden rica ediyorum. Bütün müşterilere böyle davranıyor çıkartılması gerek
"Tüm personel değerlendirme" Misafir
Araç koltukları çok dar tanımadığım kişiyle dirsek dirseğe gidiyoruz otobüs genel olarak iyiydi personele teşekkür ediyorum kaptanlara da teşekkür ediyorum
"En iyi hizmet ama en duşuk fiyet !!!!" Misafir
Türkiyede yabancı olarak gezmek çok severim. Her zaman farklı farkli hat kulkaniyorum. Antalyadan Ankaraya donerken ES TURIZM te NEREDENNEREYEden bilet aldım. Çok mütluyumki en düşuk fiyetle en kaliteli hizmet buldum.
Tebrikler.
"Koltuk numarları" Misafir
bir hususta dikkat etmenizi rica olunur. koltuk numarları. kim hangi koltugu almışsa o kişiyi oraya oturtun ben ünivetsiteden bindiğim için cam kenarını almama ragmen oraya bir teyzemiz oturmuş.
böyle şeylere dikkat etmeniz önerilir.
"I am really upset" Misafir
It was a bad experience. Awful driver and the service was limited.. never will use again.. i wouldn't recommend to anyone!!
"" Misafir
Yabancı olduğum bir şehire gittiği için kaptan ve ekibinin yardımları para ile ölçülemez şeylerdi.
"Es turizm" Misafir
Gayet iyi bir yolculuk gecirdim.yanlizca benim koltugu baska birine daha satmislar.duzeltildi.
Ankaradan istanbula 8 saatte geldik.yeni kopru yuzunden iki saat yolculuk uzadi.
"Es turizmi es geçin derim" Misafir
Ankara'da ilk binen yolcularız.Koltuklar ve yerlerde yemek artıkları vardı,temizlenmemişti.Muavinin yolculara tavrı ve konuşma şekli de hoş değildir,emri vaki hitapları vardı. TV'de izlenecek film yoktu,filmler hem kalitesiz hemde izlenme oranı düşük ucuz filmlerdi. Varacağımız yere yarım saat geç vardık. kısacası ES turizmi kendine gelene kadar es geçin
"Otobüs değişikliği" Misafir
Online bileti aldığımda seçmiş Olduğum otobüs tipi farklı,seyahat ettiğim otobüs tipi farklıydı bu değişiklikten haberdar olmadım. Tek Kişilik koltuk tercihim bir anlam ifade etmedi. Keşke hareket saatinden önce haberim olsaydı seyahatimi başka bir seferinizi tercih ederek yapabilirdim . Bu konuda daha dikkatli ve anlayışlı olmanızı rica ederim. Bilgilerinize.
"Kötü bir yolculuktu" Misafir
beğenmedim bence internetten bir daha satış yapmamalı bu firma

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >