scorecardresearch
neredennereye.com, Elazığlılar Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Elazığlılar Turizm

Elazığlılar Turizm
 

neredennereye.com,
Elazığlılar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Elazığlılar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Elazığlılar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Elazığlılar Turizm

444 44 23
Bosna Hersek Bulvarı PTT Bitişiği No: 5 Elazığ
0424 236 64 15

“Güvenle taşır”

Elazığlılar Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Elazığlılar Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

2003 yılında kurulan Elazığlılar Turizm, bugün yurtiçi yolcu taşımacılığında geniş ve seçkin bir hizmet ağına sahip. Alanında uzman kişilerle yurtiçi seferleri ile karayolu yolcu taşımacalığına başlayan Elazığlılar Turizm, çok kısa bir süre içerisinde yolcuların ilgisini ve güvenini kazandı. İlk yılının sonunda yurtiçi seferlerini daha da genişleten Elazığlılar Turizm, ulaşım sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmayı hedefliyor. Kurulduğu günden bugüne hizmet kalite standardını yükselten firma, şu an Türkiye’nin pek çok bölgesine hizmet vermeyi sürdürüyor. Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip olan Elazığlılar Turizm, en çok tercih edilen firmaların arasında yer alıyor.

Yolcu taşımacılığında saygın ve aranılan bir firma olmak için çalışmayı ilke edinen Elazığlılar Turizm, kaliteyi, güveni, saygınlığı ve istikrarı temsil ediyor. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek misafirlerine kaliteli hizmet sunan Elazığlılar Turizm, Türkiye’de en çok sefer yapan otobüs işletmelerinin arasında yer alıyor. Orta ve Batı Anadolu’da, özellikle turistik sahil bandında, sezona göre değişebilen, 250 – 300 otobüsle günde 500 farklı noktadan seferler yapıyor. Elazığlılar Turizm’in Türkiye genelinde toplam ortalama 1000 personeli bulunuyor.

Misafirlerine her türlü rahatı ve konforu sağlayan Elazığlılar Turizm, sahip olduğu araç içi tasarımlarıyla da bunu gösteriyor. Her aracın koltuk ön panellerinde, yolcuların kendi zevklerine hitap edecek şekilde dizayn edilmiş çok kanallı kişisel yayın sistemi yer alıyor. Her yolcu kendi isteği doğrultusunda radyo, CD ya da televizyon yayınını, yanındaki yolcuyu rahatsız etmeden takip edebilir.

Otobüslerde Bulunan Özellikler

•    Karlı, buzlu yollarda patinajı önleyen ASR, ani frenlerde kaymayı önleyen ABS sistemleri ve üstün vücut rahatlığı sağlayan geniş ergonomik koltuklar ile misafirlere yalnız konfor değil, güvenli bir yolculuk olanağı sunuluyor.

•    Her koltukta bulunan emniyet kemeriyle yolcu güvenliği sağlanıyor.

•    Bilgisayar kontrolü ile otobüsün önceden belirlenmiş hız limitini aşması otomatik olarak engelleniyor.

•    Özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan kaptana aktarılıyor.

•    Özel ayna düzeni, daha da geliştirilerek, aynanın içine gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanını genişletilmiş ve ayrıca aracın park halinde asgari yer kaplaması sağlanıyor.

•    Filtre sistemi ile dışarıdan gelen hava zararlı gaz ve alerjik polenlerden arındırılıp, otobüsün iç havası bu sistem sayesinde dört mevsim en uygun seviyede tutuluyor.

•    Otobüsteki bilgisayarlı klima sistemi ile otobüs içindeki hava 30 saniyede bir yenileniyor.

•    Genişletilmiş koltuk aralığı ile daha rahat seyahat imkanı sağlanıyor.

•    İki katlı bagaj kompartımanı ile daha fazla bagaj taşınabiliyor.

•    Tam donanımlı mutfak özellikleri ile isteğe bağlı olarak sıcak ve soğuk ikram yapılabiliyor.

•    Her koltukta 8 kanallı müzik yayın sistemi bulunuyor, konuklar istediği kanalı seçip, özel kulaklıkları ile yayından yararlanabiliyorlar.

•    Her otobüste farklı dizilişte bulunan TV ekranları ile video filmler her açıdan en rahat şekilde izlenebiliyor.

•    Otobüslerde WC hizmeti de sunuluyor.

Elazığlılar Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Elazığlılar Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

Elazığlılar Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Elazığlılar Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Kayseri - Malatya 41 TL
Malatya - Nurdağı 30 TL
Adana - Elazığ 50 TL
Adana - Malatya 45 TL
Ceyhan - Elazığ 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
64Puan
36%
11%
15%
9%
29%
Toplam Yorum Sayısı (80)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Asla Tavsiye Etmem..." Misafir
Hem Elazığlılar Turizmi hem de bu turizm firmasının biletini satan neredennereye.com sitesini asla tavsiye etmiyorum. 2+1 koltuklu olduğu için bu firmadan aldığım 7 numaralı koltuk benim iznim ve isteğim dışında değiştirildi. Ayrıca seyahat ettiğim otobüs arızalı olduğu için araç ikide bir durup tamir edilerek yola devam etmeye çalıştı. İnsan hayatı bu firma ve bu firmanın biletini satan size göre ne kadar ucuzmuş anladım
"Kötü bir yolculuktu" Misafir
Şöför sürekli telefonla konuşup sigara içiyordu. Direksiyonu da dirseği ile tutuyordu
"Saygısızlık" Misafir
girer girmez ses yükseltildi. Ayrıca otogardan anılacak dendi yola çıkartılar
"Sefer iptal" Misafir
sefer iptal oldu denildi paranız ıade edildi deniyor fakat edilmedi 5 gunden azla oldu bıdaha bole bır yontemle bilet almıyacam ve bu turızme bınmeyecegım
"Görmüş olduğum en rezil firma" Misafir
bu zamana kadar seyahat ettiğim en kötü firma diyebilirim.Mecbur olmasam kesinlikle yolculuk yapmazdım
"Sigara" Misafir
Şoförün içtiği sigaranın kokusu çok rahatsız edici, oda spreyi daha kötü bir kokuya neden oluyor. Şoför sigara içerken pencereyi hafif aralarsa sorun olmuyor sanırım.
"İLGİLİ KİŞİLERE" Misafir
ZAMANINDA VARIŞ OLMADI ÇOK GECİKTİRDİLER ÇOK HAVASIZ AMAN ALLAHIM ARKA KOLTUKLAR İPTAL EDİP BAGAJ YÜKLEMİŞLER SAĞSALİM AİLEMİN GELDİYİNE ŞÜKREDİYORUM DEMEKKİ UCUZ OLDUMU BÖYLE OLURMUŞ YAZIKKİ ELAZIĞ FİRMASI BİR DAHA TÖVBELER OLSUN GAKKOŞUM BÖYLE OLMAMALILARDI SAYGILAR AKŞAM 7 ARACI ERTESİ GÜN 2 DE HAREMDE PEKİ ESENLERE BİDE GİTTİGİNİ DÜŞÜN 18 SAATLİK YOLU 23 SAATE ÇIKARDILAR VAY ANAM VAY
"Fiyasko" Misafir
Hiç yolcularıyla ilgilenmiyorlardı. Muavin uyuyordu suyumu bile kendim aldım. Kalkış saatinden 20-25 dk geç geldi ve kek,bisküvi gibi açlık hissini geçirecek hiçbirşey ikram etmediler.
"Tam bir hayalkırıklığı " Misafir
araçta tv var kulaklık yok ayakta yolcular var hostlar iyi niyetli fakat bişeyler ters gitmiş sanki tam bir hayalkırıklığı
"Eski Elazığlılar turizmden eser yok" Misafir
Eski Elazığlılar turizmden eser yok. Nereden nereyeden aldığım bileti de kavga dövüş print ettirebildik. (sitede, bileti ofisten alın deniliyor. Bilet yetkilisi ancak 1 saat kala verebilirim diyor. Saçmalık)

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >