Elazığ Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Elazığ otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Elazığ otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
MALATYA BEYDAGI 4
Elazığ Hazar Turizm 3
Cesur Bingöl 3
Star Diyarbakır 3
Has Bingol 3
- HEMEN SATIN AL ! -

İndirimli otobüs bileti ile Elazığ’a seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz 30’dan fazla otobüs firması bulunmaktadır. Bunlar arasında seçim yapmak için fiyat karşılaştırması yapabilir veya daha önce seyahat etmiş olan yolcuların yorumlarından yararlanabilirsiniz. Sitemizden Elazığ uçak bileti alımı da yapabilirsiniz.

Neredennereye adresinde arama yaptığınızda size en uygun zamanda gerçekleşecek tüm seferleri ve fiyatları tek sayfada bir arada görürsünüz. Bunun için arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna basmanız yeterli. Karşınıza gelen ekrandan seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi anında pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ülkenin hemen her ilinden direkt seferlerl ile ulaşılabilen şehre en çok seyahat eden firmalar ise Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm ve Elazığlılar Turizm. Bu firmalar etkinliklerini şehir merkezli olarak sürdürmektedir. Otobüs bileti kampanyaları ile şehre yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz tarihi ve doğal güzellikleri ise şöyle sıralamak mümkün. Ağa Camii, Buzluk Mağarası, Demirkapı Han, Ekinözü Çeşmesi, Golan Kaplıcaları, Harput Kalesi olarak sıralanabilir. Ağa Camii şehirde 1559 yılında inşa edilmiştir. Zaman içinde ibadethane yapısı ortadan kalkan caminin sadece minaresi ayakta kalmıştır.

1996 yılında yapılan onarımlar ile camii tekrar ibadete açılmıştır. Buzluk mağarası Harput’da bulunmaktadır. Mağarada jeolojik özellikler nedeniyle yaz mevsiminde buz oluşumları görülmektedir. Ancak mağarada kışın buz oluşmamaktadır. yapılan çalışmalar sonucunda mağaraya kolayca giriş ve çıkış sağlanmaktadır. Mağara çevresinde dinlenebileceğiniz ve yöresel lezzetlerin tadına bakabileceğiniz bir de restoran bulunmaktadır. Elazığ biletleriniz ile ilgili işlemlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek için AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Kötü" Misafir
Araç çok sarsılıyor ve titriyor hiçbir kanal çekmiyor internet yok berbat film yarıda kesiliyor çok kötü
"Tv Hk." Misafir
Tv kanallarında, ekranın sağ, sol, üst ve alt kısımları gözükmüyordu. (ekranın merkezine zoom'un yüksek ölçüde yapılması nedeniyle). Bu sebeple hangi kanalın izlendiği gözükmüyor.
"Kötü" Misafir
Şoför sigara içiyordu gerçekten. Rezalet ya, yıl olmuş 2018 kapalı alanda bir de toplu taşıma da sigara içilir mi?
"" Misafir
Her yerde durup yolcu indirip bindirmesi,7saatlik yolun 9 saat sürmesi dışında her şey iyiydi..
"Çok kötü" Misafir
Araç konforu çok kötüydü muavin çok saygısızdı araç o kadar soğuktu ki yatamadım bile 13 saat yatmadan gittim klimayı kapa diyincede adam atarlanıyordu
"öz elazığlılar kötü hizmet" Misafir
Koltuk aralıkları çok dar ve rahatsızdı. Araç eskiydi ve temiz değildi. 6 saat denen yol 8 saat sürdü.
"Araç" Misafir
İki defa araç bozuldu . Lütfen şu araçları degistirsinler artık
"HARİKA " Misafir
Elazığ Murat Turizm gerçekten başarılı ve verilen parayı sonuna kadar hakeden bir firmadır selametle
"Yolculuk değerlendirme" Misafir
Öncelikle çok teşekkür ederim.Araç temizliği personelin davranışı kuralları uymaları araç içi servis çok güzeldi.çok memnun kaldım.sağolun hayırlı yolculuklar.
"" Misafir
cok gizeldi