neredennereye.com, Ege Yıldızı Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ege Yıldızı Turizm Otobüs Bileti

Ege Yıldızı Turizm
Ege Yıldızı Turizm
 

neredennereye.com,
Ege Yıldızı Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ege Yıldızı Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ege Yıldızı Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ege Yıldızı Turizm

0539 856 9390
Gebze Kocaeli
0262 

Ege Yıldızı Turizm Otobüs Firması

Ege Yıldızı otobüs firması 2021 yılı içerisinde Kocaeli merkezli olarak Şevval Kazan tarafın kurulmuş olup, günümüzde aktif olarak 30 içerisinde yolcu taşımacılığı hizmetine devam eden saygın bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça sınırlı bir alan içerisinde yolcu taşımacılığı hizmetini karşılamak için kurulan Ege Yıldızı otobüs firması kısa zamanda kaliteli hizmet ağını büyütmeyi başararak, bugün 30 aktif durak içerisinde hizmet sunmaya başlamıştır. Henüz 2021 yılında kurulan bir firma olarak hizmet sektöründe önünde uzun bir yolun olduğunun bilincinde olan firma, ilerleyen dönemlerde ülke içinde hizmeti ile adından söz ettiren bir kuruluş olmak için emin adımlar ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ege Yıldızı Turizm, hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak öncelikli olarak hizmet kalitesi üzerinde durmaktadır. Kurucu politikası ile hizmet alanının çekirdek noktasında insanların ve çevrenin ihtiyaçlarını gözeten kuruluş bu etkileşimi ile dikkat çekmiş ve yolcularından takdir kazanmıştır. Yolcuları ile arasında kurulan güvene dayalı ilişkinin sarsılmasını istemeyen firma bu nedenle öncelikle bünyesinde yer alan araçların tam teşekküllü şekilde hizmet sunmasını sağlamak için geliştirmeler yapmaktadır.

Ege Yıldızı Turizm Hakkında

2021 yılında Kocaeli merkezli olarak Şevval Kazan tarafından kurulan Ege Yıldızı Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Ege Yıldızı Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Ege Yıldızı Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Ege Yıldızı Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Ege Yıldızı Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Ege Yıldızı Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Ege Yıldızı Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Ege Yıldızı Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.