neredennereye.com, Efe Tur firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Efe Tur

Efe Tur
 

neredennereye.com,
Efe Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Efe Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Efe Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Efe Tur

0850 600 0010
Ömerağa Mahallesi Şehabettin Bilgisu Caddesi No:108 Merkez Kocaeli
0262 

Efe Tur iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Efe Tur bilet fiyatları burada!


Efe Tur Otobüs Firması, 1990 yılında Mehmet Sadık Efe tarafından kurulan bir, yolcu taşıma hizmetleri firmasıdır. Efe Tur Otobüs Firması, Abdipaşa, Akçay, Adapazarı, Akçay, Akhisar, Alanya, Antalya, Ankara, Bandırma, Bartın, Bodrum, Bolu, Bucak, Burdur, Bilecik, Çanakkale, Çankırı, Didim, Düzce, Edremit gibi birçok merkezi ve şehir içi ulaşım noktasına yolcu taşıma hizmeti veren otobüs firmasıdır. Yolcularına daima güler yüz ve konforlu hizmet sağlamayı amaç edinmiş Efe Tur Otobüs Firması, kurulduğu günden bu yana hizmet anlayışı prensipleri dâhilinde kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Hizmet verdiği güzergâhlar dâhilinde sizler de Efe Tur otobüs firmasının bir yolcusu olmak isterseniz, en hızlı şekilde en ucuz otobüs biletlerine NeredenNereye.com üzerinden ulaşabilirsiniz.


Efe Tur, 2012 yılından bu ya iki yeni ortağı olan Kadir Alper Birant ve Halit Bıçak ile devam etmektedir. Efe Tur, kendisine ilke olarak, “kuruluş amacında taşıdığı ruhu kaybetmeden, geçmişine ve değerlerine sahip çıkarak aynı zamanda gelişen teknoloji ile birlikte yolcu taşımacılığı sektöründe örnek ve olmak” sözünü benimsemiştir. Efe Tur otobüs firması kurulduğu günden bu yana sektöründe profesyonel, güler yüzlü ve dinamik insanlar ile çalışarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini üst seviyede tutmaya özen göstermektedir. Bunlarla birlikte, çalışma hayatı boyunca “önce insan” ilkesini benimseyen firma, her zaman toplumsal ahlak ve resmi hukuk kurallarına sadık kalmıştır. 


Genel merkezi Kocaeli olan firma 1990 yılında merhum Mehmet Sadık Efe tarafından kurulmuş olup, 2012 yılından itibaren Kadir Alper Birant ve Halit Bıçak ortaklığında yolcu taşımaya devam etmiştir.  


Satın alacağınız Efe Tur online otobüs bileti ile başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere birçok ile ulaşabilirsiniz. Yolcuya değer veren bir tutum gösteren firma üniversite ve yüksekokul öğrencilerini de düşünerek indirimli Efe Tur otobüs biletleri ile kolaylık sağlıyor.  


Efe Tur, lüks otobüsleriyle rahatlığı seven yolcularının konforunu da göz ardı etmiyor. Bu turizm şirketinden online otobüs bileti satın alarak yapacağınız yolculuklarda sevdiğiniz dizi ve filmleri izleyebilmenin yanı sıra Lig Tv yayınıyla da takımınızın maçlarını yol boyu keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Ayrıca İzmit-Ankara arası seferlerde kahvaltı keyfi ve express servis seçenekleriyle yolcularına üstün hizmet sunan firma, yol boyu ikramlarıyla da yolcularının rahatından ödün vermiyor.


Mesafeleri keyfe dönüştüren turizm şirketi, yolcularına kendilerini evindeymiş gibi hissettiriyor. Yolculuklarınızda fark yaratmak istiyorsanız Efe Tur online otobüs biletini en kısa zamanda alıp, yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca otobüs sefer saatlerini yakından inceleyerek size en uygun otobüs biletini seçebilirsiniz. 


NeredenNereye.com ile EfeTur’a ulaşabilir, biletinizle ya da yolculuk ile ilgili tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Sitemizde bulunan müşteri yorumlarını okuyarak firma hakkında görüşlere sahip olabilir, dilerseniz yolculuk sonrası yorumlarınızla firmayı değerlendirebilirsiniz. Efe Tur'un Genel Müdürü Alpert Birant'tır.


Efe Tur Hakkında


Efe Tur, 1990 yılında Mehmet Sadık Efe tarafından kurulan bir aile şirketidir. 2012 yılında ise Kadir Alper Birant ve Halit Bıçak ortaklığında ulaşım sektörü içindeki yoluna devam etmektedir. Firma kurulduğu yıldan itibaren geçmişine ve kültürel değerlerine sahip çıkarak ulaşım sektörü içindeki yerini korumaktadır. Efe Tur'un en genel amacı ulaşım sektörü içindeki öncü isimlerden biri olmaktır. Bu hedefini ortaya koyabilmek için 1990 yılından itibaren deneyimli ve eğitimli kadrosuyla ulaşım sektörü içindeki yenilikleri takip ederek bu yenilikleri müşterilerine sunmaya çalışmaktadır.  Firma için en önemli değer ise müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktır. Her geçen gün ilerleyen teknolojik gelişmeleri takip ederek bünyesine katan firma ulaşım sektörü içinde yer alan tüm firmaların önüne geçmektedir. Önce İnsan anlayışı ile hareket eden Efe Tur yolcu güvenliğini sağlayabilmek için her türlü donanıma sahiptir. 27 yıllık taşımacılık deneyimiyle sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Sizlerde en iyi ve en kaliteli ulaşıma sahip olmak için ilk tercihiniz Efe tur olmalı. 


Efe Tur'un Misyon ve Vizyonu


Yolcuların istek ve beklentilerini tespit ederek bunlara en hızlı şekilde çözümler sunmak


Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlayabilmek için her türlü kurallara uymak


En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmak


Taşımacılık sektörü içinde mükemmeliyeti yakalamak ve bu alandaki öncü isim olmak


Çalışma ahlakını bir prensip haline getirerek bu çerçevede hizmet sunmak


Müşterileriyle doğru ve verimli iletişimi sağlayabilmek için çalışanlarına bu konularda eğitimler vermek


Müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri devamlılığını sağlamak


Efe Tur'un Müşterilerine Sunduğu Hizmetler


2+1 araçlarıyla rahat ve konforlu hizmetler sunmaktadır. 


Araç içinde yiyecek ve içecek ikramlarıyla müşterilerinin anlık ihtiyaçlarını giderir.


En uygun bilet fiyatlarıyla müşterilerine kolaylık sağlar


Online bilet satışlarıyla yolcularına kolaylık sağlar.


Çağrı merkezleri sayesinde yolcularının istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek çözüm yolları bulmaktadır.


Araç içindeki havalandırma sistemi sayesinde otobüste ferah bir ortama sahip olmanızı sağlar.100 üzerinden
68Puan
46%
14%
7%
4%
29%
Toplam Yorum Sayısı (83)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Bu ne lan" onur altin
bu nedir ya? izmit hattını tekelleştirdiklerini zannediyor herhalde bu saf firma. bizim koyun sürüsü halkımızda bindiği otobüste muavinin-şoförün gönlünü hoş tutmaya çalışıyor. yahu para veriyosun para. bir antalya alanya seferi olmuş 50tl. 50tl kolay mı kazanılıyor da bizler paramızın karşılığını beklemeyeceğiz?!!! aldığınız paranın 5 lirasını hakedin bari be. bu nasıl lakayıt bir firmadır. bu nasıl lakayıt bir işletim tarzıdır. bu firma nasıl bir halkla ilişkiler, müşteri hizmetleri departmanına sahip.

hepinize yazıklar olsun. ama şunu söylemeden edemeyeceğim. aktif müşterilerinizin çoğunu nerdeyse izmit seyahate kaptırmaya başladınız. illaki müşteri buluyorsunuz ama aktif, sadık müşteri demek; ticari bir firma için candır, kandır. yakın zaman da aklınız başınıza gelecek sizin. hiç merak etmeyin. beceremiyorsanız satın firmayı. el değiştirsin. ne yolculara eziyet çektirirsiniz ne de tonla küfür yersiniz.

adam ol efe tur adam.
"ALİAĞA ŞUBENİZ!!!" ERDİNÇ ŞAHİN
BU YORUMU BİZZAT M.SADIK EFE BEY,İN OKUMASINI İSTİYORUM. İZMİTLİYİM,9 YILDIR ALİAĞADA OTURUYOR,PETKİMDE ÇALIŞIYORUM. BİR KAÇ GÜN ÖNCE İZMİTTEN GELEN KAYINVALİDEM, BACAĞINDAN AMELİYAT GEÇİRDİĞİ İÇİN YÜRÜTEÇ KULLANIYOR.OLDUKÇA FAZLA BAGAJLA GELDİĞİ İÇİN YÜRÜTEÇİ BAGAJA KONULUYOR.İNERKEN BAGAJDA UNUTULAN YÜRÜTEÇ İÇİN, EN AZ 10 KEZ BİLET SATIŞ BÜROSUNU ARADIM,BİRKAÇ KEZ BİZZAT KENDİM GİTTİM.TAMAM OTOBÜSÜ ARADIK GETİRECEKLER DENİLEREK 3 GÜNDÜR SALLIYORLAR.BU KADIN YÜRÜTEÇ OLMADAN YÜRÜYEMİYOR.DURUMUNU AYRICA ANLATMAK İSTEMİYORUM.BEN BU KADAR LAÇKALIK,LAUBALİLİK GÖRMEDİM.BİR İZMİTLİ OLARAK VERDİĞİNİZ BU HİZMETTEN!!DOLAYI ŞU AN MÜTHİŞ ÖFKELİYİM.DERHAL GEREKENİ YAPMANIZI İSTİYORUM,AKSİ TAKDİRDE BU OLAYI ALİAĞADA OTURAN BÜTÜN İZMİTLİLERE ANLATACAĞIM GİBİ BİRDAHA ASLA FİRMANIZIN ÖTOBÜSLERİNE BİNMEYECEĞİM.BU MESAJA EN KISA ZAMANDA CEVAP BEKLİYORUM...
"Araba " Misafir
ben cok sewiorum efe turu 13 yasındayım. Babam da zaten şöför orda arabaları dıamond safir setra dan olusan yenileniyor travego da alıyor m.dabak abiye slmlar
"şikayet" emre okçu
camların ve tavanların arasından gelen sogukla arkadaki insanların çoğu isyan etti. Muavinlerin demiyorum muavininde sorumsuzca davranışları ve kendi koltugunda uyuklaması cabasıydı bu yolculuğun. bindiğim otobüs sakaryadan izmire giden saat 2 seferli olandır. paramızla rezillik çektik açıkçası. herkese bu şikayetimi bildireceğim firma bu rezilliği telafi edene kadar.
"Efe tur" uğur altınel
bu
otobüsler
cok
güsel
"Biletimizin satılması ve bizi yanlış yönlendirmeleri" Misafir
04 şubat tarihinde istanbuldan gelen ailem efetur kullanmış olup.gölcükten bursaya (mustafa kemal paşa terminaline gitmek istemiş fakat efe tur çalışanları yüzünden 2 saat gecikmeli gitmişlerdir.sabah9,10 sıraları kendilerini arayıp bilet ayyırttık.telefona çıkan bayana değirmenderenin hangi şubesi olduğunu sorduk ne yazıkki bize hangi şubede çalıştığını bilmeyen kişi migros durağında 10,10 otobüsün geçeceğini ve oradan bineceğimizi söyledi.ve biletimizi 10 kadar gişeden almamızı söylediler gittiğimizde
biletimiz satılmış olup ortada kaldık.sonrada o bayanın değirmendere 4 yol şubesinde çalıştığını ama bizim özellikle telefon edip migros yakınındaki efetur mu diye sordumuzda evet dedi
bu nasıl birşeydir efetur çalışanı daha hangi şubede çalıştığını bile bilmiyor. ve insanları mağdur ediyor.kendisi bize mustafa kemal paşa terminaline gideceğimiz otbüsün balıkesire mi? yoksa izmir'e giden otobüsün oldunu bile zahmetine katlanmadan yani bilgi vermeden telefonu kapattı migros yakınındaki şubeye gittik biletin satıldığını ve oradaki personel 4 yoldaki efetur çalışanıyla tartışmaya girmiştir ama bu efeturun ilk bizi mağdur edişi değil daha öncede ist biletini ayırtıp migros önünden alınacağımız söylendi ama bizi duraktan almayıp önümüzden geçip gittiler ve yanımda bulunan yaşlı kayınvalidemi şubeye kadar yürütmek zorunda kaldım. sorduğumuzda şöförün haberinin olmadığının söylediler.bu bizim problemimiz değil dedik bekliyceksiniz dediler.yıllardır ist gider geliriz bunu efetur şirketine yakıştıramadık bundan sonra ne ailem istanbuldan buraya nede biz istanbula giderken efetur asla kullanmayacağız . inşallah bu şikayetimi bir yetkili duyarda insanlar daha fazla mağdur olmaz .??????
"şikayet" Misafir
tesislerdeki kontrolleri yapan personelin hiç bir yolcunuzun şikayetiyle ilgilenmediğini ve hiç bir şekilde yardımcı olmadığını sizlere bildirmek istedim. gereğini yaparsanız sevinirim hayırlı müşteriler..
"NERDE İZMİT SEYAHAT" İSMAİL bilgiç
efe tur saolsun çok iyi bir firma ama koltukları biraz insanın belini ağrıtıyo, BEN ARTIK İZMİT SEYAHATİ TERCİH EDİYORUM ÇOK DA MEMMUNUM
"Hız" Misafir
çok yavaşsınız ve çok yaşlı arabalar
"KARDEŞİM TEK FİRMA" MURAT
BEN EFEYE YILLARIMI VERDIM. INANIN BANA BASKA FIRMALARDA BU KALITEYI BULAMSSINIZ, KIYMETINI BILIN. YOK OLE OLMUS YOK BOLE OLMUS, BUNE YA ALLAH ASKINA HATAYI BIRAZDA KENDINIZDE ARAYIN. UNUTMAYIN HERKES HAKETTIGI KADAR DEGER GORUR. SEN SAYGILI OLURSAN HERKES SAYGILI OLUR. SEN OKUZ OLURSAN FIRMA YADA PERSONEL NE YAPSIN YA

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 sonraki yorumlar >