Doğu Karadeniz Ekspres Ankara Otobüs Seferleri

Doğu Karadeniz Ekspres Ankara Otobüs Seferleri

En Popüler Doğu Karadeniz Ekspres Ankara Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Doğu Karadeniz Ekspres
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres Ankara Şubeleri

Şube
Telefon
Aşti
224 15 53 - 224 06 53
Batıkent
354 00 84
Dikmen
480 72 72
Etlik
352 43 43
İçaydınlık
317 92 97
Keçiören
361 04 44
Kızılay
425 81 91

En Popüler Doğu Karadeniz Ekspres Seferleri

 

neredennereye.com,
Doğu Karadeniz Ekspres
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

NeredenNereye.com 180'den fazla otobüs firması ve otobüs firması şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlar. Otobüs firmalarına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti ve ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti satabilmek amacıyla uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon otobüs bileti fırsatlarını yakalayabilir hem de ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun ucuz otobüs bileti alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak 180'den fazla otobüs firması arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firma ve seferi kolayca seçebilir ve otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken otobüs bileti arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile otobüs bileti alımınızı gerçekleştirmektir.

Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Ankara Doğu Karadeniz Ekspres şubeleri ,Ankara Doğu Karadeniz Ekspres otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Ankara Doğu Karadeniz Ekspres firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ankara (Merkez) - Aşti 224 15 53 - 224 06 53
Ankara (Merkez) - Batıkent 354 00 84
Ankara (Merkez) - Dikmen 480 72 72
Ankara (Merkez) - Etlik 352 43 43
Ankara (Merkez) - İçaydınlık 317 92 97
Ankara (Merkez) - Keçiören 361 04 44
Ankara (Merkez) - Kızılay 425 81 91
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
55Puan
0%
25%
50%
0%
25%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şoförlerin sigara içmesini kim engelleyecek " Misafir
Araç şöförü her yarım saatte bir sigara içti. Kokusu leş gibi bütün otobüsü sardı. Bu otobüs şöförlerinin araç içinde sigara içmelerini engelleyecek bir dalikanlı çıkacakmı bir gün merak ediyorum. Onun haricinde otobüs güzel di
"ARAÇLA İLGİLİ" Misafir
BİZİM ALDIĞIMIZ BİLET 2+1 OTOBÜS İÇİNDİ BİZLER TERMİNALİN DIŞINDA 2+2 OTOBÜSE BİNDİRİLDİK VE YOLCULUĞUMUZA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALDIK
"Kutlama" Misafir
Müşteri memnuniyeti odakli bu anket için teşekkür eder ve basarilarinizi kutlarız. Hedefleriniz her daim vizyonunuzla doğru orantili ve işleriniz bereketli olsun.
"Telefonlarınız" Mustafa
İzmirden Rizeye gitmek istiyorum.İzmir garajı rehberinde ve İnternette bir türlü telefonunuzu bulamadım.(Ankara dışında).Bu kadar mı hayata kapalısınız. İnsan hiç olmazsa bulunduğu kentlerin işletme telefonlarını yazamaz mı. Bilmiyorsanız birisine dahi yazdıramaz mısınız. Pes doğrusu hemşerilerim....