neredennereye.com, Doğu Karadeniz Ekspres firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Doğu Karadeniz Ekspres

Doğu Karadeniz Ekspres
 

neredennereye.com,
Doğu Karadeniz Ekspres
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres Şubeleri

 

neredennereye.com,
Doğu Karadeniz Ekspres
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres

Belediye Otogarı Rize
0464 612 40 74

Doğu Karadeniz Ekspres Hakkında


Doğu Karadeniz Turizm, Selahattin Kamburoğlu ve Özcihan Kurnaz tarafından 1968 yılında kurulmuş olan Rize merkezli bir otobüs firmasıdır. Birçok esnafla ortaklık yapmış olan firma Rize yöresinde kendini tanıtarak neredeyse bir aile firması haline gelmiştir. Rize halkının bir aile olarak benimsediği firma, hizmet verdiği süre içinde daha da gelişip büyüyerek kurumsallaşma adında büyük adımlar atmaktadır. Her türlü yeniliği, çağdaş yaklaşımı, teknolojik gelişmeleri takip eden ve bunları kendi bünyesine katarak hizmet anlayışı haline getiren firma, bölge halkına insan taşımacılığında büyük hizmetler veren bir firma haline gelmiştir. Doğu Karadeniz Turizm, her gün İzmir, Antalya, İstanbul, Ankara gibi illere karşılıklı seferler düzenlemektedir. Firma, yıllardır en lüks ve en donanımlı araçlarla müşterilerine en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.


Doğu Karadeniz Turizmin İlke ve Hedefleri


Kaliteli, konforlu, güvenli ve en ucuz bilet koşullarını bir arada sumak


Firma için en önemli İlke önce insan ilkesidir. Çünkü için en önemli şey müşteri memnuniyetidir.


Express seferlerle en hızlı ulaşımı bir şekilde müşterilerine sunmak


Müşterilerine keyifli ve eğlenceli bir ulaşım hizmeti sağlamak


Müşterilerine ve çalışanlarını dürüstlük ilkesi etrafında hizmet vermek


Doğu Karadeniz Turizm Müşterilerine Sunduğu Hizmetler


Express seferlerle yollarını gidecekleri yerlere en kısa sürede ve en hızlı şekilde götürmektedir. Çünkü bu hizmette diğer firmaların yaptığı gibi ara duraklarda durarak değil sadece mola alanlarında ara vererek doğrudan ulaşılmak istenen hedefe gidilmektedir.


Firma, okul gezileri, etkinlikler, iş seyahatleri, geziler, turizm seyahatleri gibi birçok organizasyon için otobüs kiralama hizmeti de vermektedir.


Bölge halkının ulaşım sektörü alanındaki her türlü ihtiyacına vermektedir.


Otobüs içindeki olan yiyecek ve içecek ikramları ile yolcuların kişisel ihtiyaçlarını gidermeye çalışmaktadır.


Rahat ve konforlu koltukları ile ağrılı bir seyahat yapmanızı engellemektedir.


Doğu Karadeniz Turizmin Seferleri


Afyon, Ankara, Antalya, Burdur, Isparta, Kırıkkale, Samsun, Sandıklı, Ardeşen, Arhavi, Batum, Giresun, Isparta, Of, Ordu, Rize, Manavgat, Trabzon arasında karşılıklı seferlerle yolcularına kaliteli, güvenli, hızlı ve en ucuz fiyatlarla ulaşım hizmeti vermektedir.

100 üzerinden
54Puan
19%
19%
12%
12%
38%
Toplam Yorum Sayısı (29)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Çok kötü" Misafir
Çok kötü
"Çok kötü" Misafir
ayakta yolcu nedir arkadaş
"Berbat" Misafir
Bi daha firmanizla seyahat etmeyi düşünmüyorum.
"Yolcuya yetkililerin dürüstçe cevap verebilir" Misafir
24/07/2015 saat:22:30 kalkacak otobüs 23:46 da kalktı ben aynı gün sabah on buçuğa yetişemeyeceğim aksilik oldu saat:23:00 dan sonra gitmem lazım ya bileti aynı gece ileri bir saate alalım yada iptal edelim diye baş vurduğumda bir saat sonra ara iki saat
sonra ara diye saat 15:00 kadar oyaladılar en sonunda başka günlere açığa ala biliriz başka bir şey yapamayız dediler
otobüsümüz zaten 23:00 dan sonra gelir deselerdi hem o kadar uğraşıp sitrese girmeyecektim hem iki ayağım bir pabuca girmeyecekti otobüsteki yolculardan aldığım bilgiye göre yolda aksilik olmamış kalkış ve geliş saatlerinde bir bir buçuk saat hata olması mümkün değil doğru doğru yalan söylediler bundan sonra doğu karadeniz seyehatla kesinlikle yolculuk yapmam.
"Kutlama" Misafir
Müşteri memnuniyeti odakli bu anket için teşekkür eder ve basarilarinizi kutlarız. Hedefleriniz her daim vizyonunuzla doğru orantili ve işleriniz bereketli olsun.
"Şikayet" Misafir
Sitede otobüs 2+1 görünüyordu.tekli koltuk satın aldım ama otobüse geldigimde normal 2+2 koltuk düzeni vardı.
"Kabus yolculuk" Feyza Nur
Ben boyle bir firma daha görmedim.bugünkü yolculuktan sonra bidaha asla bu firmayi secmeyecegim.araba yolcu tasima araci bile degildi bildiğin mazot tasima araciymis.saat 22.00 deki aracin 23.30 ta gelip gece bire kadar polisler tarafından astide tutulmasinami yanayim yol boyu otobüsün bozulup bozulup durmasinami can guvenligimizin olmamasinami sanayide oturup beklememizemi 9 saatlik yolculugumn 16 saate cikmasinami hangisine ?
"Hangisinden bahsedelim?" vesna09
sanirim bu kadar kati tutum rakibinizin az olusundan kaynaklaniyor rizeden ankara yolculugu ya da nereye giderseniz gidin surekli bir gurcu problemi ayrim yapiliyor bunlar hos seyler degil soforlerin yolcuyu azarlamasindan mi guvensiz suruslerden mi kabus gibi gecen saatlerden mi o kadar kotu yemekleri pahali ve lezzetsiz olan dinlenme tesislerinden mi hangisinden bahsedelim sizce?
"Kandırıldım" ramazan1978
ankaradan çoruma saat 16.00.çıkacak olan aracınızdan bilet almak için gidince oaradaki arkaraşlara özelliklen çorumun garajına girecekmi diye ısrarlan sormama rağmen girecek cevabını birkaç kere tekrar ettirmeme rağmen otobüsünüz garaja girmemiştir.evet şimdi suçlu kim sizce 1:biz miyiz bilet aldığımız için 2:bilet kesenmi bizi kandırdı 3:yoksa şöförmü garaja girmedi şimdi kim suçlu
"Sn: Özbay DEDE" iletisim dke
21.04.2011 tarihindeki seyahatinizle ilgili şikayetiniz okunmuştur. Sizden ve misafirimizden firmamız adına özür diliyoruz. Bu ve benzeri başka bir olayın yaşanmaması için Yolculuk yaptığınız aracın firmamızla ilişkisi kesilerek Filomuzdan çıkarılmıştır.
Saygılarımızla