scorecardresearch
neredennereye.com, Doğu Karadeniz Ekspres firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Doğu Karadeniz Ekspres

Doğu Karadeniz Ekspres
 

neredennereye.com,
Doğu Karadeniz Ekspres
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres Şubeleri

 

neredennereye.com,
Doğu Karadeniz Ekspres
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres

Belediye Otogarı Rize
0464 612 40 74

“Sorumluluk taşır”

Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Doğu Karadeniz Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1968 yılında Selahattin Kumburoğlu ve Özcihan Kurnaz tarafından kurulan Karadeniz Ekspres, bir yandan pek çok kişiye imkân sağlarken, bir yandan da bölgede markalaşarak, günümüzde misafiri için var olan bir şirket imajı kazandı. Günümüz yeniliklerinden ve ihtiyaçlarından geri durmayan Doğu Ekspres, çağımızın teknolojik şartlarına da ayak uydurarak, sektörde güçlü adımlarla ilerliyor. Gün geçtikçe araç filosunu zenginleştiren ve hizmet kalitesini arttıran Doğu Ekspres, Karadeniz Bölgesi’nin diğer bölgelerimize ve illerimize ulaşımının sorumluluğunu üstleniyor. Bunun yanı sıra Karadeniz Ekspres, hizmet verdiği her ilde, ilçelere ve semtlere ulaşımda geniş bir servis ağına da sahip.

Doğu Karadeniz Ekspres’in hedefinde, çalışanı ve hizmetiyle kaliteyi arttırmak yer alıyor. En üstün kaliteyi sunmak için öncelikle yerel sonra tüm yurt içinde güvenli ve avantajlı hizmet atakları gerçekleştiren Doğu Karadeniz Ekspres, kalitesi, misafirine duyduğu saygı ve ailesi olarak gördüğü çalışan kadrosuyla emin adımlarla ilerliyor.

Misafirlerine ve çalışanlarına karşı hiçbir ayrım gözetmeksizin yaklaşan Doğu Ekspres, daha verimli hizmet verebilmek için çağın tüm teknolojik olanaklarından yararlanıyor ve misaifirlerin beklentilerinin üzerine çıkmayı başarıyor.

Özverili ve sorumluluktan asla kaçmayan Karadeniz Ekspres, rahatlık ve güven bakımından en iyi hizmeti vermek, bu sayede misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinen bir firma. Sahip olduğu kalite politikasını ancak eğitimle kazanılabileceğinin ve elinde tutabileceğinin bilincinde olan firma, verdiği eğitimlerle çalışanlarının donanımını arttırarak, takım ruhu ve verimlilik ile hizmet politikasını üst seviyelere çıkarıyor. Son zamanlarda yaptğı atılımlarla şirket, Man Fortuna Supreme, Neoplan Tourliner gibi yüksek kaliteli araçları filosuna katmış bulunmakta.

Doğu Ekspres Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Doğu Karadeniz Ekspres bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Rize 70 TL
Ankara - Trabzon 65 TL
Kırıkkale - Rize 69 TL
Kırıkkale - Çayeli 67 TL
Kırıkkale - Pazar 69 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
48Puan
9%
24%
6%
15%
45%
Toplam Yorum Sayısı (25)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Eksiği olan aracın yola çıkmaması gerekir..." Misafir
Klimalar arızalıydı. Koltuktaki tv ve elektrik aksamlar arızalıydı.
"SEFER" Misafir
OTOBÜS İPTAL OLDU NE SEYEHATİ.....
"ARAÇLA İLGİLİ" Misafir
BİZİM ALDIĞIMIZ BİLET 2+1 OTOBÜS İÇİNDİ BİZLER TERMİNALİN DIŞINDA 2+2 OTOBÜSE BİNDİRİLDİK VE YOLCULUĞUMUZA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALDIK
"MOLA YERLERİ" Misafir
MOLA YERLERİ OLARAK KALİTESİ DÜŞÜK ÇOK BASİT YERLER SEÇİLMİŞ. DİĞER FİRMALARIN MOLA YERLERİ ÇOK DAHA GÜZEL VE NEZİH...
"Soyledikleriniz karşılaştığımız" Misafir
30 aralık tarihinde dogu Karadeniz firması, saat 22 deki araç 2+1 demenize rağmen 2+2 çıktı. ...teessuf ediyorum...ve birdaha sizin araciliginizda bilet almıyorum. ...
"Dogu karadenız ıle samsun ızmır seyahatı" Misafir
dogu karadenız ekspres seyahat fırmasına cok tesekkur ederım kalıtelı yolculuk ıcın kaptanları ve muvaın arkadasımızada ayrıca tesekkurler
"Çok kötü" Misafir
Çok kötü
"Çok kötü" Misafir
ayakta yolcu nedir arkadaş
"Berbat" Misafir
Bi daha firmanizla seyahat etmeyi düşünmüyorum.
"Yolcuya yetkililerin dürüstçe cevap verebilir" Misafir
24/07/2015 saat:22:30 kalkacak otobüs 23:46 da kalktı ben aynı gün sabah on buçuğa yetişemeyeceğim aksilik oldu saat:23:00 dan sonra gitmem lazım ya bileti aynı gece ileri bir saate alalım yada iptal edelim diye baş vurduğumda bir saat sonra ara iki saat
sonra ara diye saat 15:00 kadar oyaladılar en sonunda başka günlere açığa ala biliriz başka bir şey yapamayız dediler
otobüsümüz zaten 23:00 dan sonra gelir deselerdi hem o kadar uğraşıp sitrese girmeyecektim hem iki ayağım bir pabuca girmeyecekti otobüsteki yolculardan aldığım bilgiye göre yolda aksilik olmamış kalkış ve geliş saatlerinde bir bir buçuk saat hata olması mümkün değil doğru doğru yalan söylediler bundan sonra doğu karadeniz seyehatla kesinlikle yolculuk yapmam.