Bu firma satışa kapalıdır.

Diyar Harput Turizm Otobüs Bileti

Diyar Harput Turizm
Diyar Harput Turizm
 

neredennereye.com,
Diyar Harput Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Diyar Harput Turizm

 Diyarbakır
0412 

Diyar Harput Turizm


Otobüs Bileti Diyar Harput Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Henüz 2019 yılı içerisinde kurulan bir firma olarak Diyar Harput Turizm otobüs firması kendisine çalışma yaşamı içerisinde sapmadan uygulayarak gelişimini sürdürmeye devam edeceği hedef ve ilkeleri benimsemiştir. Hizmet sektörü içerisinde yer alan bir firma olarak her şeyden önce, yolcuları ile arasında güvene bağlı olarak kurulmuş olan köprülerin zedelenmemesinin daima güler yüzlü hizmet anlayışına bağlı olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirmektedir. Önce insan ilkesini benimseyen Diyar Harput Turizm, kullanıcı ve çevre haklarına saygılı, zamana uygun ve modern yapılanması ile dikkatleri üzerinde çekmiş, yolcu taşımacılığı sektörü içerisinde iddialı olduğunu göstermiştir.


Diyar Harput Turizm otobüs firması Diyarbakır merkezi olacak şekilde kurulmuş ve bugün teşkilat yapılanmasını bu şekilde devam ettirmektedir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde şehirler ve ilçeler içerisinde ulaşım sağlamayı hedefleyerek yola başlayan Harput Turizm zamanla ulaşım ağını da geliştirmeyi hedeflemektedir. Yenilikçi hizmet anlayışı ile birlikte önce kendi bölgesinde ve ilerleyen zamanlarda ise ülke genelinde kullanıcılara ulaşmayı amaçlayan firma kendisine bu yolda belirlediği ilkeler doğrultusunda çalışmaya devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma başta kendi personelini bu yönde eğitimi altına alarak geleceğine yatırım yapmaya devam etmektedir. Yolcularına seyahatleri sırasında güven ve konfor sunmak isteyen firma bunu sağlamak adına araç filosunda yer alan otobüslerin sayısını arttırmakta ve zamanın gereksinimlerini karşılamak adına araçlarını yenilemeye devam etmektedir.


Günümüzde Diyar Harput Turizm otobüs firması, “Malatya - Diyarbakır, Elazığ Diyarbakır, Diyarbakır Malatya, Elazığ Malatya, Diyarbakır - Elazığ, Malatya - Batman, Elazığ - Batman, Batman - Malatya” güzergahları Diyar Harput firmasının en popüler seferleri arasında yer almaktadır. Artık en uygun Diyar Harput otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.