Demirci Halıkent

Demirci Halıkent
 

neredennereye.com,
Demirci Halıkent
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Demirci Halıkent Şubeleri

 

neredennereye.com,
Demirci Halıkent
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Demirci Halıkent

Secaattin Mahallesi Mehmet Akif Meydanı No:1 Demirci Manisa
0236 462 1877

Demirci Halıkent iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Demirci Halıkent bilet fiyatları burada!


Demirci Halıkent Otobüs Firması, Salihli- İzmir- Manisa- Akhisar ve Balıkesir noktalarına yolcu taşıma hizmeti veren otobüs firmalarından biridir. Yolcu taşımacılığı hizmet sektörüne ilk olarak 1983 yılında çıkmıştır. Kurulduğu günden itibaren yolcularına üst seviye hizmet anlayışını benimseyerek hizmet eden şirket, prensiplerine ve meslek ahlakına karşı gösterdiği yaklaşımı iş hayatı boyunca koruyarak büyümeye devam etmiştir.1991 yılına gelindiğinde aralarında bu firmanın kurucularının da bulunduğu, beş kurucu üyeye sahip, yaklaşık 30 ortaklı kooperatif kurulmuştur. Benimsediği prensip ve ilkeleri ilk günkü özveri ve tutku ile taşıyan firma, 2005 yılında İstanbul, 2006 yılında Ankara şubesini kurmuştur.


Firma, kendisine misyon olarak, “Gelişen Ege’nin hissedilen gücünü her geçen gün daha fazla hissettirmeyi borç bilmekteyiz,” cümlesini benimsemiştir.


Hizmet gösterdiği güzergahlar dahilinde, daima profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile birlikte sizde Demirci Halıkent Otobüs firmasının saygıdeğer yolcusu olmak istiyorsanız, firmanın en uygun biletlerine hızlı şekilde NeredenNereye.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.


Demirci Halıkent Turizm


Demirci Halıkent Turizm firması kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Demirci Halıkent Turizm, hizmet sektöründen faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol yada sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının ekipman tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir.


Başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulan Demirci Halıkent Turizm firması vizyonu ve misyonu dahilinde hayatına devam ederken ulaşım ağını da her geçen gün için arttırmaya devam etmektedir. Demirci Halıkent firması günümüzde, “Balıkesir, Bursa, Demirci, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, Manisa, Salihli, Turgutlu” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firmanın hizmet sektöründe yer alan profilinin zaman içerisinde yıpranmaması için faaliyetlerinde yolculara fiziksel olarak da ulaşması için bugün, “Akhisar, Balıkesir, Bursa, Demirci, İstanbul, İzmir, Köprübaşı, Manisa, Salihli, Turgutlu” gibi ulaşım noktalarda şube yapılanmaları bulunmaktadır. Yolcularına daimi olarak destek hizmeti sağlayan firma kişilerin karşılaştığı herhangi bir durumun çözümü konusunda son derece yapıcı olarak sürekli hizmet sağlamaktadır. Ulusal çapta hizmet sağlamak isteyen ve bunu vizyonunda belirten bir firma olarak kuruluşun hedefinde daha fazla insana ulaşmak vardır. Bu nedenle firma otobüs biletlerini online olarak satışa sunmuştur. Artık en uygun Demirci Halıkent Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
64Puan
44%
16%
0%
0%
40%
Toplam Yorum Sayısı (30)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ilgililerin dikkatine" said sarızeybek
06.02.2009'da saat 10 da izmir'den salihliye gelmek için halıkent otobüsüne bindim.yolda ikram getirdiler. direk coca cola sevisi yapmalarını hain
ce buldum. ben "türk malı bir içecek ver"dedim. ama lipton çayı getirdi. sadece bunlar var dendi. bu durumu demirciye yakıştıramadım. demircili uyan ken
dine gel.Mithat başkanın bu işleren haberi yok galiba.Düşmanların diş bilediği bir zamanda paralarımızla dişlerini sivriltmemize ne denir siz söyleyin.hem yolcuların uygunsuz davranışları ön lenmeli.otobüs değil sanki kordonboyu mübarek.Para çok şeydir ama herşey değildir.para karşılığın da mukaddesatımızı satamayız. Ne olur vijdanınızın sesine biraz kulak veriniz.selamlar.
"Reer" mmmm
halıkent olmasa yaya mı geleceksiniz. şükredin len
"şikayet" ceyhun eker
1- yol çok uzatılıyor
2- müşteri memnuniyeti sfır
3- öğrenci indirimi yok
4- firmanıza muhtaç olduğumuzu zannediyorsunuz
5- otobüsler çok eski
6- perondaki kşinin yüzü hiç gülmüyor
7- bunlara rağmen kimse bizi takmıyor
8- ............
9- bunlara çare bulunmazsa başka firmayla gidicem...
"şikayet" Misafir
otobüste yolculara iyi davranılmıyor, temizliğe dikkat edilmiyor
"şikayet" caner yunus
firma çalışanları çok kaba, efendilik sıfır
"şikayet" antihalıkent
halıkent firması ilçenin tek firması olmasından dolayı borusunu öttürüyor. başka bir seçeneği yok öğrencilerin. bu kadar ilgisizlik lanet birşey olamaz. adama servis var mı diorum esenler otogarından. evet servisimiz var diyor. daha sonra inince taksiciler etrafı sarınca servisimiz yok dior, allah belanızı versin halıkent firması
"Mitsubishi safir otobüsleri" etkin aksoy
çok rahat

otobüs durumu süper
"şikayet" eda
ben de izmirden demirciyle gidiyorum ama hiç bilgi alamadım burdan kötü bi firma olduğunu ben de duydum
"şikayet" Misafir
şirket çalışanları çok kaba dawranış içindeler we müşteri memnuniyeti sıfır
"Ulaşım " Misafir
herkes yol saatlerini yazmış ama kimse ücreti yazmamış olmaz ki...

 < önceki 1 2 3