Bu firma satışa kapalıdır.

Çukurova Ekspresi Otobüs Bileti

Çukurova Ekspresi
Çukurova Ekspresi Seyahat
 

neredennereye.com,
Çukurova Ekspresi
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çukurova Ekspresi Şubeleri

 

neredennereye.com,
Çukurova Ekspresi
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çukurova Ekspresi

Merkez Otogar No : 14 Seyhan  Adana
0322 428 86 44

Çukurova Ekspresi Seyahat

Çukurova Ekspresi, henüz yeni kurulmuş olan Adana merkezli bir ulaşım firmasıdır. Firma kuruluşunda belirlediği ilkeler dahilinde yolcularına her zaman güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti sağlamak adına ilerlemesine ve çalışmalarına devam etmektedir. Yerel bir firma olarak kurulan Çukurova Ekspres yerel bir işletme olarak kurulup, ilerleyen dönemlerde sektöründe ulusal çapta başarılar sağlamak için müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ögelerini bünyesinde taviz vermeden uygulamayı amaçlamaktadır.  Bugün, Çukurova Eskpres’in en çok tercih edilen rotaları arasında, “Adana- Ankara, Adana – İzmir, Adana – Sakarya, Adana- İstanbul, Adana- İzmit, Adana- Afyon, Adana- Bursa, Adana- Eskişehir, Adana- Uşak” yer almaktadır. Firma çalışmaların emin adımlar ile devam ederek ulusal çapta hizmet sağlayan bir firma olmak için gayret göstermektedir.

Her dönemin farklı koşulları olduğunu ve bu koşulların müşterilerin beklentilerini değiştirdiğinin farkında olan Çukurova Ekspres firması kaliteli hizmetini daha geniş kitlelere ulaştırmak amacı ile artık yolcularına online olarak da hizmet vermektedir. İnsanların kendilerine kolayca ulaşarak kısa zaman içerisinde Çukurova Ekspres otobüs bileti almasını isteyen firma bunun için NeredenNereye.com ile çalışmaya başlamıştır. En uygun Çukurova Ekspres otobüs biletlerini dakikalar içerisinde vakit kaybetmeden NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Çukurova Ekspresi, yerel bir firma olarak kurulduğu günden bu yana başta kendi çevresine olmak üzere yatırımlarını ve yaptırımlarını sürdürmektedir. Başta müşteri memnuniyetinin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma yaptığı gelişmeleri önce kendi içerisinde şekillendirmeye ve uygulamaya sokmaya özen göstermektedir.

100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
biz memnun kaldık