Bu firma satışa kapalıdır.

Cizre Nuh İtimat Otobüs Bileti

Cizre Nuh İtimat
Cizre Nuh İtimat
 

neredennereye.com,
Cizre Nuh İtimat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Cizre Nuh İtimat

0850 302 7373
Sur Mahallesi, Cizre Otogar, Sur Mh., Nusaybin Cad. No:1, 73200  Cizre
0486 

Cizre Nuh İtimat Hakkında

Cizre Nuh İtimat otobüs firması, kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Firma başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulmasının ardından bugün geçmişinde attığı yerinde ve sağlam adımlar ile ulusal çapta bir firma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Cizre Nuh İtimat Otobüs Bileti Fiyatları

Firma kendisini geleceğe doğru attığı her adımda kendisini taşıyan en önemli faktörün müşteri menuniyeti olduğunun bilincinde olarak gerekli çalışmalarını bu yönde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Cizre Nuh İtimat firması bugün, “Adana, Aksaray, Alanya, Anamur, Ankara, Antakya, Artuklu, Birecik, Ceyhan, Cizre, Çırık, Diyarbakır, Yalova, Viranşehir, Uludere, Tarsus, Gaziantep, Eskişehir” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişimine devam eden firma her geçen güzergah rotalarını daha yukarılara çıkararak daha geniş kitlelere hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Daha geniş kitlelere ulaşmak için çağın gerekliliklerini yerine getirmenin öneminin farkında olan Ciraz Nuh İtimat firması biletlerini online olarak internet üzerinden de satışa sunmaktadır. İnternet üzerinden en ucuz Cizre Nuh İtimat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat Araç içi Hizmetleri

Cizre Nuh İtimat firması vizyon ve misyonunda belirlemiş olduğu gibi daima öncelikle olarak yatırım, yaptırım ve eğitimlerinde kendi iç kadrosunu önemseyerek önce insan mottosunu benimsemiştir. Çalışma yaşamına devam eden firma her geçen gün filosunda bulunan araçlar yeni araçlar katmaya ve dahilinde bulunan ekipmanlara modern gereksinimleri eklemeye devam etmektedir. Kendi bünyesinde yetişen insanların daima güler yüzlü hizmet anlayışı benimsemesinin şimdi ve geleceğin çalışmalarında ne denli büyük bir öneme sahip olduğunun farkında olan Cizre Nuh İtimat firması çalışma yaşamına en güvenilir adımları ile devam etmektedir.

Cizre Nuh İtimat otobüs bileti fiyatları, Cizre Nuh İtimat iletişim ve telefon numaraları, Cizre Nuh İtimat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Aksaray - Derik 400 TL
Ankara - Derik 500 TL
Alanya - Silopi 520 TL
Mersin - Gaziantep 200 TL
Gaziantep - Mersin 190 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
60Puan
31%
13%
13%
13%
31%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler" Misafir
Güzel bir yolculuktu.
"Harika " Misafir
cizre nuh rakipleri arsında açık ara en iyi olanı en çok tercih etiğim ve kullanırken zevk aldığım firma bütün cizre nuh edibine ve neredennereye'ye teşekkürler
"" Misafir
geç kalkti 45 dk olmasaydı daha da iyi olurdu yinede ellerine sağlık personelin ve firmaya teşekkürler
"" Misafir
araç temiz ve güzeldi konfor açısından. çalışanlar çok sıcak davrandılar. memnun kaldım seyahattan tafsiye ederim.
"Teşekkürler" Misafir
İkidir kullanıyorum ve hiçbir olumsuzluk yaşamadım. Baya ön yargılıydım aslında ama hiç de öyle olmadı sağolun
"Kötüydü her anlamda" Misafir
Otobüs tam bir saat geç kalktı, üstelik acelem de vardı.. ve gelen otobüs 2+2'ydi, halbuki, 2+1 otobüsten bilet almıştım.. koca yolculukta sadece bir kez servis verildi, o da sadece içecek.. koltuklardaki ekran hem çok eski model hem çoğu bozuktu, kulaklık da dağıtılmadı..
"Gecikme" Misafir
Yolculuğum 10 üzerinden 2 olarak değerlendiriyorum. Otobüs yol üzerinde bozuldu ve saat 10 da Gaziantep'e varmam gerekirken 5 saate gidilmesi gereken yolda 3 saat gecikme ile gece saat 01:00 da Gaziantep'e vardım.
genel olarak çalışanların davranışı ve hizmetinden memnun kaldım.
"" Misafir
Cizremizin en köklü firmalarından