Bu firma satışa kapalıdır.

Çınar Turizm Otobüs Bileti

Çınar Turizm
Çınar Turizm
 

neredennereye.com,
Çınar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çınar Turizm

Türkali Mahallesi Ihlamurdere Caddesi Park Apartmanı 134/4 Beşiktaş İstanbul
0212 236 90 37

Çınar Turizm Otobüs Firması Hakkında


Çınar Turizm kurulduğu günden bu yana  üstün kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkerini gözeterek çalışma yaşamına devam eden firmalardan bir tanesidir. Firma kuruluş itibari ile küçük bütçeli ve şahsi bir kuruluş olarak, yerel olarak kurulmuş olmasına karşın zaman içerisindeki başarısını sürdürerek büyümeye devam etmektedir. Çınar Tur aynı zamanda yolcu taşımacılığı sektörü içerisinde öğrenci taşımacılığı alanında uzmanlaşmış nadir firmalardan bir tanesidir. Firma gelişim aşamadında sağlam adımlar atmasını sağlayan etmenlerin farkında olarak her zaman bu ilkeler doğrultusunda ilerlemenin yolunu seçmiştir.

Firma kurulduğundan bu yana güler yüzlü hizmet anlayışı ile birlikte çalışma hayatını sürdürmekte olduğu için her geçen gün insana yaptığı yatırımları devam ettirmektedir. Başlangıçta yerel bir firma olarak başladığı çalışma yaşamına bugün büyüyerek devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti açısından önemi büyük olan güler yüzlü hizmet anlayışının gelişmiş olması için firma tarafından kendi donanımlı personel ekibinin oluşturulması için çalışmalara devam etmektedir.

Çınar Turizm firması kendisine misyon olarak, “kuruluşunda yer alan ilkeleri asla terk etmeden yolcuların memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarına her geçen gün devam etmek ve daima ileriyi hedefleyerek zamanla daha ileriye gitmeyi başarmak. İnsanların kendisinden beklediklerini gecikmeden, güvenli ve en son yeniliklere açık şekilde onlara sunmak ” olarak belirlemiştir. Çınar Turizm seyahat firması bu ilkeler doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.