Bu firma satışa kapalıdır.

Can Ardahan Turizm Otobüs Bileti

Can Ardahan Turizm
Can Ardahan Turizm
 

neredennereye.com,
Can Ardahan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Can Ardahan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Can Ardahan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Can Ardahan Turizm

Belediye Garajı No:7 Göle/ Ardahan
0478 411 26 09

Can Ardahan Otobüs Firması 


Can Ardahan Otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam etmiş yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren sayılı firmalardan bir tanesidir. Kendi standartları kapsamında çıktığı yolda her şeyden önce müşteri güveninin ne denli önem arz ettiğinin bilincinde olan firma kendisini bu alanda geliştirmek için temel yatırım ve yaptırımlarını her şeyden önce bünyesinde yer alan personelin gelişimi üzerine odaklamış bulunmaktadır. Can Ardahan otobüs firması kendisine belirlediği standartların dışına çıkmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışının büyük bir kriter olduğunun farkında olarak yolcuları ile arasında kurmuş olduğu güvene dayalı köprünün yıkılmaması adına çalışmalarını ağır ağır fakat sağlam adımlarla sürdürmektedir. Can Ardahan otobüs firması başlangıçta kendi kurulmuş olduğu alan üzerine çalışmalarını yoğunlaştırarak ulaşım ağındaki yolculuklarını güvenli ve eğlenceli bir hale getirdikten sonra ulaşım ağını her geçen geliştirmeye devam etmiştir. Firma günümüzde, “Akşar, Ankara, Ardahan, Bursa, Çıldır, Damal, Dudullu, Erzincan, Erzurum, Esenyurt, Eskişehir, Fatsa, Gebze, Göle, Hanak, İnegöl, İstanbul, İzmit, Kavacık, Köprüköy, Posof, Samandıra, Samsun, Sivas, Sultanbeyli” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. 

Can Ardahan otobüs firması günümüz dünyasında kaliteyi yavaş ve fakat sağlam adımlar ile yükseltmenin gerekliliğinin bilincinde olarak buna uygun bir çalışma yapısı içerisinde kurulmuştur. Çalışmalarına devam eden firma, modern dünyada markanın hizmet kalitesini çok daha fazla insana kısa süre içerisinde ulaştırmayı sağlamak adına online hizmetlere de başlamıştır. Artık en uygun Can Ardahan otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

100 üzerinden
80Puan
25%
50%
25%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Genel olarak iyi" Misafir
İşim dolayısıyla çok sık kullandığım bir firma. Bir kaç eksiklik dışında başarılı ilerde daha iyi olabilirler.
"" Misafir
fena sayılmaz
"Memnuniyet" Misafir
Yolculuğumdan çok memnun kaldım tavsiye ederim
"Tavsiye ederim" Misafir
Araç oldukça konforluydu ama kalkış saatinden 5 dk geç kalktı ama yinede varış yerine zamanında gittik muavinde oldukça iyi birisiydi.