Bu firma satışa kapalıdır.

Çağlar Turizm Otobüs Bileti

Çağlar Turizm
Çağlar Turizm San.Tic.Ltd.Şti.
 

neredennereye.com,
Çağlar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çağlar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Çağlar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çağlar Turizm

444 02 71
Büyük İstanbul Otogarı No:98-99 Bayrampaşa İstanbul
0212 658 26 55 - 658 08 51 - 54 - 56

Çağlar Turizm Hakkında


Çağlar Turizm otobüs bileti satın alacaksınız ve işleminizi son güne bıraktınız. Firmanın çağrı merkezine bağlanmak için saatlerce telefonda beklemektense buyrun NeredenNereye.com’da hızlı ve kolay bir şekilde online Çağlar Turizm otobüs bileti sahibi olun. Sitemizde aktif olarak yenilenen firma bilgileri sayesinde bütçenize en uygun otobüs bileti için seçiminizi yapabilirsiniz. 


Çağlar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Firmanın özelliklerine bakacak olursak, 1956 yılında taşımacılık hayatına başlamıştır. Taşımacılık sektöründe kalite ve güveni hedef edinen firma, Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Çağlar Turizm online otobüs bileti alırken şirketin köklü yapısını göz önünde bulundurabilirsiniz.  Turizm şirketi müşterilerine verdiği değeri, göstermiş olduğu hizmetle yansıtıyor. Her sene araç filosu düzenli şekilde yenilendiği için güvenli yolculuklara imza atan firma, yolcu güvenliğini ve konforunu sağlamayı da ihmal etmiyor. Bu firmadan aldığınız otobüs biletleri ile seyahat ederken firma sizin yol boyu kendinizi rahat hissetmeniz için küçük ikramlar sunacaktır. 

Bir yolculuğunun en önemli faktörlerinden biri de şüphesiz klimadır. Firma, klimalı araçlarıyla serin ve sıcak havalarda uygun şartlarla, konforlu bir yolculuk sağlıyor. Sitemiz üzerinden otobüs bilet fiyatları ve otobüs sefer saatleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz. 

Sitemizin otobüs bileti sorgulama sistemi ile otobüs biletlerini listeleyerek en ucuz otobüs biletine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca otobüs bileti kampanyalarını takip ederek de indirimli otobüs bileti sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bu turizm şirketi ile seyahat eden yolcuların görüşleri sitemizden inceleyebilir, dilerseniz göreceğiniz hizmet sonrasında siz de yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

100 üzerinden
26Puan
0%
0%
17%
0%
83%
Toplam Yorum Sayısı (13)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Iğrenç ötesi" alcnnn
bu kadar yıl oldu uzunköprüye gidip geliyorum bir defada insan gibi muamele yaptıklarını görmedim, iğrenç bir firmasınız kabul edin. istanbul seyahat ta alsa kentte alsa alan acentada daha berbat bi şekle sokuyo sizi. metro da geldi değişen te daha da görgüsüzlük saygısızlık dolmuş gibi her yerde duran bi otobüs mü istersiziniz aynı bileti 3 kişiye kesilen mi bi doğu firması bile daha itina ile davranıyor sizin insan muamelesi yapmadığınız yolculara. PARAYLA REZİL OLUYORUZ BAŞKA BİRŞEY DEĞİL
"Vurdumduymazlık" lüleburgaz
Evet bende o otobüsteydim. Edirneden Lüleburgaza gelmek üzere saat 20.30ta haraket eden,59 pn 252 ilhan şoför yönetimindeki araç yoldan geçen araçların ikazına rağmen dumanlar çıkararak yoluna devam etti. Yolcuların en tabi hakkı olan neler oluyor bir sorun mu var? sorularına da gayet ukalaca cevaplar vererek dalgasını geçti. bu seferlik bir şey olmamış olabilir 30 kişinin hayatı bu kadar mı ucuz bende soruyorum buradan ilhan şöföre. ilgililerin dikkatine en azından bakımını yaptırıp öyle çıkarın yola araçlarınızı
"Müşteriye Terbiyesizlik" marati
İlgililerin dikkatine 18/04/2009 tarihinde Edirne'den Lüleburgaz'a gelmek için 20.30 çağlar arabası 59 PN 252 İlhan adında ki şöförün müşterilere ağır hakarette bulunduğunu arabanın arkasından yoğun duman çıkmasına rağmen yoldan geçen arabalar durdurduğu halde devam etmesinden rahatsızlık duyduk. Arz ederim.
"Meşgul" Misafir
aradık meşgul çalıyodu açmadılar
"şikayet " Misafir
16.01.2009da Uzunköprü den İstanbul a 19.01.2009 da İstanbul dan Uzunköprü ye seyahat etme talihsizliğini yasadım. Önce esenler e vardığımda bizi getiren otobüsün (34 HFJ 47 ) arızalı olduğu söylenip 1 saat bekletilip sonra hareme servis aracıyla gönderildim.Dönüştede aynı arızalı otobüsle otobanda yolda kaldık.1 saat onarım için bekledikten sonra yola çıkabildik.Size soruyorum istanbul edirne arası 6 saat yolculuk olurmu ? Teşekkürler çağlar turizm.
"çaglar berbat" melis aydoğan
çağların bursa arabaları berbat. 8 saatlik yola nasıl oluyor da bu kadar rezil arabalar veriyorlar pes doğrusu. o arabalarla 1 saatlik yol bile çekilmez. ayrıca 8 saatlik yola insan bir kek servisi bile yapmaz mı ya, bu kadarı da görülmemiştir.
"Davranış" Misafir
işim gereyi devamlı trakya bölgesine gider gelirim. her severinde karşılaştığım manzara çok kötü oluyor. iett otübüsleri gibi her yerde duruyorlar, araba tıka basa doluyor, bir de yer sorunu çok yaşanıyor. biletli yolcu olduğum halde başka biri daha geliyor... sırf o neden le ya çanakkale giden otobüslere biniyorum ya da edirneye kent olduğu zaman biraz düzelir dedik ama aynı tas aynı hamam. tek düzelen otobüsler oldu en azından yeni... mecvur kalmadığım zaman kulanmıyorum ama trakyanın bazı bölgelerine zorunlu olarak kullanıyoruz
"Kötü" Misafir
çok kötü bir hizmetiniz var
"Biz MEmLunuzz.." aykut eroğlu
tekirdağlı olduqum için ÇAğLAr turizm den memlunum şimdi kent turizmle birleştiler DAha ii Oldu yeni Adı ÇağLar KenT Oldu..
"Ben ne yapayım..." Misafir
uzunköprden saat 18:00 aracıyla ist geldim muavin ve şöför otogarın dolu olduhundan girerse üç yada dört saatte çıkamayaçaklarından sebze halinin girişinde esenler yolcularını indirdiler muavine servis aracının nerede olduhunu sorduhumda buraya servis gelmez o zaman otogara nasıl gidicez dedihimde ben ne yapayım deyip aracına bindi otogın bir ucundan diyer ucuna kadar yürüdüm yazaneye gittihimde ise ordaki görevlinin verdihi cevap madur görün demesi oldu servis araçlarının yanına gittihimde servis şefine saat kaçta kalçak dedim telefonl bir yerleri aramaya başladı bir kaç dk sonra tekrar sorduhumda setsleyerek saat onda bekle haber vericez diyerek tersledi. ne biçim bir firma müşteriyle doru dürüst ilgilenmiyolar...