Bu firma satışa kapalıdır.

Burdur Egemen Otobüs Bileti

Burdur Egemen
Burdur Egemen
 

neredennereye.com,
Burdur Egemen
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Burdur Egemen Şubeleri

 

neredennereye.com,
Burdur Egemen
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Burdur Egemen

yeni otogar Burdur
0248 228 28 76

Burdur Egemen iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Burdur Egemen bilet fiyatları burada!

Kaliteli güvenli hizmet sistemi ile Burdur, Isparta ve Uşak’ta hizmet vermektedir. Firmadan otobüs bileti almak için facebook sayfası üzerinden iletişime geçerek online otobüs bileti alabilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerinden telefon yolu ile firmaya ulaşabilir ve otobüs bileti alabilirsiniz. Yolcularının güvenliği ve konforu için çalışan şirket, seferlerinde konfor için dizayn edilmiş ve teknolojiyi takip eden ekipmanlara sahip otobüsleri ile hizmet vermektedir. Bu otobüs firmasının, 27, 30, 32 ve 46 kişilik otobüs seçenekleri bulunmaktadır.

Gün içerisinde düzenlediği sık seyahat trafiği ile şirket, Isparta Burdur arası yolculuklarda en çok tercih edilen otobüs firmalarından biridir. Her biri kendi alanında tecrübeli ekibi ile güven dolu yolculuklar sunan Şirket, yolcularından bu konuda tam not almaktadır. Firma, şehirlerarası seyahatleri ve tüm bu hizmetlerinin yanı sıra kongre, fuar, iş toplantıları gibi etkinlikler için şehir içi araç kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Sizlerde hemen NeredenNereye.com üzerinden güzergahınızı ve tarihinizi girin, karşınıza gelecek olan ekrandan otobüs firmalarını inceleyin ve bütçeniz için en cazip bileti satın alma işlemini güvenle yapın. Türkiye'nin dört bir yanına 120'den fazla otobüs firmasının resmi anlaşmalı bayisi olan NeredenNereye, en hızlı ve en ucuz bileti satma garantisi sunmaktadır.

100 üzerinden
94Puan
67%
33%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
BURDUR'DAN BİR SÜREDİR DEVAMLI OLARAK ISPARTA'YA GİDİP GELİYORUM
"Kaliteli." Misafir
Gerçekten kaliteli bir yolculuk geçirdim. Sürekli kullandığım firmalarda yer kalmadığı için bu firmanın biletini aldım. Fiyatı gayet uygun olduğu için öncelikle aklımda 1-2 soru işareti vardı ancak otobüse binip istediğim yere ulaştıktan sonra bu soru işaretlerimin hepsi kalktı. Gerçekten hem muavin hem şoför çok anlayışlıydı. Zamanında kalkan ve söylenildiği varış saatinde otogara giren bu firmaya teşekkür ederim, daha çok yolculuğumuz olacak sizinle.