Bu firma satışa kapalıdır.

Bucak Seyahat Otobüs Bileti

Bucak Seyahat
Bucak Seyahat
 

neredennereye.com,
Bucak Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bucak Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Bucak Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bucak Seyahat

 Burdur
0248 325 9091 - 325 9092

Bucak Seyahat otobüs firması “iyi seyahatler diler” sloganı ile yola çıkan otobüs firmasıdır. Firma, Burdur, Isparta, Antalya, Fethiye gibi noktalara ulaşım sağlayan otobüs firmasıdır. Daha önce bu firma ile yolculuk keyfini çıkaran kullanıcıların gözlem ve deneyimlerini aktaran yorumlara, firmanın gelişen teknolojiye ayak uydurmak için yeni hayata soktuğu internet sitesinden ulaşılabilir. Firma, kullanıcılarına daha hızlı ve interaktif bir hizmet sunmak için online aktivitelerini geliştirmektedir. Bu şirket ile yol deneyimi olan kullanıcıların, aktardığı görüşlere bir göz atalım:

“Kaliteli, güler yüzlü hizmet anlayışınızdan taşımacılıkta emniyet ve huzura verdiğiniz önemden dolayı teşekkür ederim.”

“Telefon ile hareket saatlerinde öğrenmek için aradığımızda, ilgi ve özen ile bilgilendirmenizden dolayı teşekkür ederim. Uygulama ve mobil uygulamalarınız sayesinde artık daha kolay.”

Şirket, Bucak Sanayi odası, D4 Belgesi, D2 belgesi, D1 belgesi ve TÜRSAB belgesi olmak üzere toplamda beş adet belgeye sahiptir.

Şirketin misyonunu, “Türkiye’de, şehirler arası yolcu taşımacılığı sektöründe, değerlerini ve güvenini koruyarak, yeni ve hizmet ve ürünler sunacak şekilde sürekli geliştirip; tercih edilen öncü firma olarak varlığını devam ettirmek.” olarak belirlemiştir. Yolcularına güvenli ve kaliteli bir yolculuk sunmak hedefinde olan otobüs firmasının ilkeleri şu şekildedir:

•Yenilikçi ve dinamik bir ekip ruhu ile yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermek.

•Önce insan prensibinden yola çıkarak, çalışanlar ile bütünlük sağlamak.

•Haksız kazanç ve haksız rekabet oluşturmamak.

•Kanun ve kurallara saygılı olmak

•Temel ve mesleki ahlak anlayışını, ticari kazancın önünde tutmak

•Eğitimi ve Kaliteyi, yaşam biçimi olarak belirlemek.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Iyi" Misafir
antalya-burdur arası yolculuklarımızda çok sık kullanıyoruz.