Bolu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Bolu Otobüs Firmaları

Bolu Otobüs Firmaları
Bolu otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Bolu otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 17
Medine Turizm 9
Has Turizm A.Ş. 4
Özlem Diyarbakır 3
Esadaş 3
- HEMEN SATIN AL ! -

40’a yakın firma Bolu’ya sefer düzenlemektedir. Tüm firmaların indirimli otobüs bileti fırsatlarından aramanızı sitemizden yaparak yararlanabilirsiniz. Arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirler ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak; dilediğiniz tarihe denk gelen seferlerin tamamını listelersiniz. Karşınıza gelen sayfada tüm firmaları bir arada göreceğinizden aralarında kolaylıkla fiyat karşılaştırması yaparak kararınızı verebilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firma hakkında fikir edinmek için yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Karadeniz’in batı kısmında yer alan şehir Anadolu’ya açılan kara yolları üzerinde bulunmaktadır. Bu nedenle ülkenin her yerinden kolay ulaşım sağlanan bir noktadadır. Taksitli otobüs biletleri ile Bolu’ya yolculuk ettiğinizde şehirde görmeniz gereken ve ziyaret edebileceğiniz yerleri; Abant Gölü, Akkaya Travertenleri, Gölköy Barajı, Hükümet Konağı, Yukarı Taşhan, Zafer Kulesi, Kartalkaya Kayak Merkezi olarak sıralanabilir. Kartalkaya Kayak Merkezi; ülkenin önemli kayak merkezleri arasındadır. Aralık ve Nisan arasında devam eden sezon boyunca merkez; yoğun ziyaretçi sayılarına ulaşmaktadır. Merkezde bulunan tesislerde konaklayabileceğiniz gibi günübirlik düzenlenen seyahatlere de katılabilirsiniz. Burada bulunan tesislerden kayak için gerekli olan malzemeleri kiralamanız da mümkün. Yukarı Taşhan; girişinde bulunan kitabeden 1219 yılında yaptırıldığı anlaşılmaktadır. Bolu şehir merkezinde görebileceğiniz yapı; kesme taştan inşa edilmiştir. Akkaya Travertenleri; ülkede en bilineni Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bulunan traverten oluşumlarının bir benzeridir. Mudurnu yolu üzerinden kolayca ulaşılabilen bu doğal güzelliklerin çevresi piknik alanı olarak düzenlenmiştir. Bölgeden çıkan maden suyu şişelenerek satılmaktadır aynı zamanda. Bilet işlemlerinizi dilediğiniz yerden pratik bir şekilde gerçekleştirmek için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Ben" Misafir
...
"Şikayet" Misafir
Yolçuluk yapamadım çünkü otobüs iptal edldi. Paramın hesabıma 15 gün içinde yatırılacağını söylediler. Ben peşin ödeme yaparken onlar paramı 15 gün sonra vereceklermiş doğru bulmuyorum bu durumu ve firmanın güvenirliği konusunda şüphelerim var. İptal edildiğini bile size bildirmemiş bu gibi firmalara aracı olmayın müşterileri madur bırakıyor sizde alet oluyorsunuz
"" Misafir
Saatinden erken kalktı, mola kısa tutuldu.
"Metro Turizm " Misafir
Metro Turizm son zamanlarda itibar kaybediyor. Temizlik pek iyi diyecegimiz kadar hijyenik değil. Icecekler konusunda pek iyi değil. Suriye yolcular yüzünden genel kendi vatandaşlarına iyimser davranmiyorlar. Sanırım suriyelilerden sıkılmış olup kendi vatandaşlarına yansıtıyorlar..
"" Misafir
Tv.lerde film yok.
"" Misafir
Güzel bir yolculuktu tşk ler
"Iyi" Misafir
İyiydi. Teşekkürler.
"Yolculuk " Misafir
İlk defa bir yolculuk resmen bukadar beni yordu, araçta Wifi yok, eğlence kısmı 3filmden ibaret
. Muavinler çok fazla samimi gevşek takılıyor.
"BOLU- CEYHAN YOLCULUĞU GENEL DÜŞÜNCELERİM" Misafir
27.11.2015 tarihli aynı gün saat:23.30 da Has Diyarbakır isimli şehirler arası otobüs firmasından internet üzerinden 6 numaralı koltuk satın aldım söz konusu firma bahse konu tarihte 23.30 da Bolu otogarından kalkması gerekirken otogara saat 01.00 de gelmiştir yani 1.5 saat bolu otogarında beklememe sebep olmuştur.Bolu otogarında bulunan Has Diyarbakır yazıhanesi ise kapalı durumdadır mağduriyetimi anlatacak muhatap bulamadım.söz konusu durumu öğrenmek için başka bir firmaya durumumu anlattım bana cevaben söz konusu firmanın aynı konu üzerinde insanları mağdur ettiğini ifade ettiler ve yukarıda belirtmiş olduğum firmanın 27.11.2015 saat:23.30 kalkış yapacak otobüsün 05********* numaralı telefonunu verdiler bende bu numarayı aradım benle konuşan şahsa durumumu anlattım bana cevaben mola verdikleri Gök demir isimli tesislere gelmemiz uygun mu ?dediler bende buraları bilmiyorum oraya gelemem dedim.yani kısaca BOLU otogarına girmemelerinin sebebi bir yolcu için otogar giriş parasını ödememek olduğunu orada bulunan firmalarda bulunan şahıslar ifade ettiler.bana bu mağduriyeti yaşatan söz konusu Has Diyarbakır firmasının bu işi layıkı ile yapmadığı kanaatindeyim.bu firmanın internet üzerinden bilet satışının durdurulmasını gereğini saygılarımla arz ederim.
"Yorumsuz " Misafir
Değişik yolculuktu kimsenin haberi yok bişeyden