Bu firma satışa kapalıdır.

Bergamalılar Seyahat Otobüs Bileti

Bergamalılar Seyahat
Bergamalılar Seyahat
 

neredennereye.com,
Bergamalılar Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bergamalılar Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Bergamalılar Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bergamalılar Seyahat

 İzmir
0232 

Bergamalılar Seyahat, 1997 yılında çalışmış oldukları alanda yolcu taşımacılığı alanında yatırım bakiyesinin oldukça az değerlendirildiğini düşünen ortaklar tarafından kurulmuş, başarılı seyahat firmalarından bir tanesidir. Firma yıllar içerisinde ilerleyen çalışma hayatında prensiplerini elinden bırakmayarak kısa zaman içerisinde sektöründe söz sahibi olmayı başarmıştır. Firmanın kurulmasında döneminin önemli etkinliklerini başarı ile yürüten Bergamalılar koperatiflerinin etkileri gözle görülür derecede fazladır. Bununla birlikte firma kurulmuş olduğunun bölgenin kalkınmasına katkıda bulunacak çalışmaları başta kendi bünyesi içerisinde olmak üzere oldukça etkin biçimde sürdürmektedir. 


Bergamalılar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları


Bergamalılar Turizm firması bugün, “İzmir, Bergama” gibi varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Bergamalılar Seyahat kendisine misyon olarak, “Yolcularının kaliteli hizmet sağlamak amacı ile her daim çalışmak, bu çalışmaları çağın gereklilikleri gereğince nitelikli hale getirmek. Zaman içerisinde daha fazla çalışma alanına ulaşmayı başararak, ülke genelinde hizmetini daha geniş alanlara sunmak” şeklinde belirlemiştir.


Bergamalılar Seyahat kurulduğu günden bu yana çalışmalarını üst seviye tatmin sağlaması için elinden geleni yapan yapılanmalardan bir tanesidir. Bununla birlikte daha sağlıklı çalışma alanları oluşturmak ve bugüne kadar kendisine karşı oluşan güveni boşa çıkarmamak için çalışmalara devam etmektedir. Yolculuk boyunca kenidizi güvende hissetmenizin hizmet sektörü için ne denli çaba gerektiren ve farkındalık yaratan bir çalışma süreci olduğunun bilincinde olan firma yolcularına bu alanda sağladığı güvenden taviz vermemek için zaman içerisindeki yatırımlarının çoğunu güven üzerine koşullandırmıştır.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Gayet iyi." Misafir
biletimi bu firmadan çekinerek aldım ancak gayet iş görür. Fiyatı da uygundu. Teşekkürler.